Dááááffky, dáááfky, móre, gadžo, daj dáfky!

Napsal
Sdílet článek

Tak takto to vypadá, když se sluníčková propaganda rozhodne nám názorně ukázat integrované menšiny. Po ukázkově integrovaném muslimovi Sameru Shehadehovi, nedávno odsouzenému za podporu terorismu, je zde další případ, tentokrát roky protěžované etnické menšiny, většinově závislé na sociálních dávkách.

Okresní soud v Chomutově včera odsoudil herce Zdeňka Godlu, známého ze seriálů Most! a Ordinace v růžové zahradě, společně s jeho manželkou. Oba dostali podmínku za podvod.

Herec Zdeněk Godla stanul se svou manželkou před soudem z toho důvodu, že úřadům zamlčel informace o svých finančních příjmech. Během čerpání dávek neuvedl, že má další příjmy z natáčení, což by mu vyplácení dávek ovlivnilo. Tento přečin mu mohl vynést až pět let vězení, soud však jeho čin překvalifikoval, což mu nakonec mohlo vynést „pouze“ odnětí svobody na roky dva.

„Obviněný byl shledán vinným a odsouzen na sedm měsíců vězení, s podmíněným odkladem na zkušební lhůtu patnácti měsíců,“ okomentoval rozhodnutí mluvčí chomutovského soudu Petr Vaněk. Tohle ovšem nebylo první soudní řízení, které Godla absolvoval. Dříve byl odsouzen za loupežné přepadení, trest si také ve věznici odseděl. V kontextu uvedeného nicméně pokládám uložený trest za výsměch. Coby recidivista měl dostat trest ve vyšší sazbě. Ale už dlouho přece víme, že “spravedlnost” v EUabsurdistánech má různá měřítka. Kolik pachatelů násilných trestných činů z řad migrantů už bylo v různých zemích EU seznáno psychicky nemocnými?

Právě Godlu si před časem zvolili propagátoři multikulti z řad tvůrců televizních seriálů coby zářný příklad úspěšné integrace menšin. Nejprve zamířil na ČT, posléze na Novu, kde byl vykreslen coby “vzorový, plně integrovaný a pracovitý Rom”.

Je zajímavé, jak často se snahy podporovatelů multikulti ukázat nám, jak příkladně se umí menšiny integrovat, proti těmto propagátorům obrátí. A Shehadeh či Godla nejsou zdaleka jedinými případy. Myslím, že příště by si měli propagandisté lépe ověřit, koho nám dávají za příklad.

 

(Visited 574 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *