Další bitka invazistů, tentokrát Čečenci versus Afričané

Napsal
Sdílet článek

Padesát Čečenců vyzbrojených holemi, pálkami a železnými tyčemi, vtrhlo do přijímacího centra migrantů v Barbery-Saint-Sulpice ve Francii.  The Old fast hotel (viz obrázek), nyní zařízení, v němž žijí migranti a žadatelé o azyl, se stal „válečnou zónou“ poté, co 50 Čečenců vtrhlo dovnitř a ztlouklo africké rivaly žijící v tomto zařízení. 

Podle svědectví ochranky a bývalého vojáka, který v zařízení pracuje,  měli Čečenci pálky, hole a železné tyče. Utíkali k Afričanům, se kterými se posléze začali rvát.  Členové ochranky se pokusili ukrýt muže, které vetřelci honili a zároveň se pokoušeli vyhnat Čečence. Když Čečenci opouštěli zařízení, jeden z nich se zastavil a železnou tyčí udeřil člena ochranky přes hlavu, přičemž ho vážně zranil, ale nezpůsobil mu ztrátu vědomí. „Řekl mi, že bych měl být na jejich straně a ne na straně Afričanů,“ prohlásil člen ochranky.

Krátce poté dorazili četníci a situace se začala uklidňovat. Výsledkem bitky invazistů byli čtyři zranění – dva členové ochranky a dva afričtí vetřelci, kteří v zařízení žili. Tři čečenští útočníci byli zatčeni, zatímco zbytku se podařilo z místa činu uprchnout ještě před příjezdem policie. Po útoku byli afričtí vetřelci přemístěni na jiné místo, které je pravidelně monitorováno policií. Vyšetřování pokračuje.

Jak jsme mohli vidět na příkladu bitky vetřelců na ostrově Samos, tak dokonce i mezi muslimy vládne vzájemná nevraživost. Konkrétně Čečenci jsou podobně, jako afričtí vetřelci, po celé Evropě zainteresováni v prodeji zbraní či drog. Je tedy dost dobře možné, že se v tomto případě jednalo o boj dvou mafií – čečenské a nigerijské. Je nasnadě, že podobné bitky budou na území Evropy stále častější.

Mimochodem, co by za podobné ubytování dali mnozí francouzští bezdomovci či třeba důchodci, živořící ze dne na den často v neutěšených podmínkách!

5/5 - (4 votes)
(Visited 432 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *