Další brutálně napadený mladý Švéd přežil jen náhodou. Jsou tyto stále častější útoky známkou přebírání země muslimy?

Napsal
Sdílet článek

Možná si ještě pamatujete na případ mladých Švédů, které odchytili muslimové, odvezli na hřbitov, kde je mučili a znásilňovali, přičemž měli v plánu je zaživa pohřbít. K tomu nedošlo jen čirou náhodou, protože se na hřbitově objevili svědci, kteří násilníky vyrušili. Nicméně mučení a znásilňovaní chlapci budou mít doživotní trauma. Nedávno jsem upozornila také na napadení mladé Švédky v metru, přičemž ani jeden z asi padesáti přihlížejících se jí nezastal. A takových případů je spousta, existuje i mnoho videí, na nichž můžete vidět, jak muslimové týrají nějakého mladého Švéda.

Další takový případ se odehrál nyní, kdy šestnáctiletý chlapec přežil jen čirou náhodou. Případ je velmi čerstvý, proto zatím neznáme podrobnější informace, nicméně jisté indicie už k případu jsou.

16letý školák byl střelen brokovnicí do hrudníku. Byl nucen svléknout své oblečení a pak se pokusil uniknout skokem do vody.

K útoku došlo v pátek po poledni, kdy byl 16letý chlapec střelen do hrudi v Borås. Nešlo ovšem pouze o střelbu, ale došlo také k ponižování, neboť chlapec byl před incidentem nucen svléknout své oblečení. Poté, co ho pachatelé donutili se vysvléknout, po něm začali střílet.  Nahý chlapec se snažil zachránit skokem do řeky Öresjön a plaval pryč z dosahu útočníků.

Chlapec byl nalezen zraněný několik set metrů daleko od místa, kde do řeky skočil. Na chlapce údajně útočili dva muži. Byl postřelen brokovnicí, ale naštěstí nedošlo k zasažení životně důležitých tělesných orgánů.

Stříleli na něho, i když z místa útoku plaval. Nikdo ještě nebyl zatčen, ale podezřelý je 25letý muž, který byl již dříve odsouzen za drogové trestné činy. Bližší informace k pachatelům, včetně popisu, odmítá policie podat.

K tomu jen podotýkám, že dealerství drog je ve Švédsku doménou muslimských gangů, takže si lze lehce domyslet, kdo asi byli útočníci. Pokud bychom ovšem měli zhodnotit poslední dny ve Švédsku, pak tento incident nebyl jediným pokusem o vraždu.

Například ve čtvrtek v noci byla v obytné čtvrti ve Falkenbergu velmi vážně postřelena mladá žena, avšak pachatel je neznámý. Ve Stockholmu byl zase v pátek v parku ubodán muž, přičemž v tomto případě byl pachatel dopaden, nicméně jeho totožnost policie tají. Pobodaný muž na následky zranění v sobotu zemřel, s útočníkem se pravděpodobně neznali.

Podobné útoky jsou stále častější a ve finále se takřka vždy dojde ke zjištění, že pachatelem je nějaký “Novošvéd” s Alláhem v palici. S tím, jak jsou si muslimové v této zemi stále jistější tím, že si zemi zcela převezmou (po částech se tak už děje), se přestávají přetvařovat. Navíc ve Švédsku prakticky neexistují takové tresty, které by mohly pachatele zločinů od jejich konání jakkoli odradit.

Proč opět píšu o Švédsku? Protože si myslím, že bychom se měli připravit na to, jak to zde bude během nějakých deseti let vypadat také. A to se nyní nezmiňuji o znásilněních, loupežích, krádežích a jiných deliktech, které už často ani švédská média nezmiňují, pokud oběť přežije.  Zřejmě je již považují za běžný “folklór” multikulturní země.

Silná pozice probruselských stran a stoupající obliba Pirátů, kteří se záměrem zaplevelit naši zemi muslimskými invazisty nikdy ani netajili, jen jasně ukazuje, že se od těch Švédů nijak nelišíme. Tedy vlastně ano, lišíme se od nich. Jsme totiž horší, než oni.

Švédové byli první, kde multikulti experiment začal, neměli se kde poučit z chyb. My dobře vidíme, kam multikulti vede, vidíme také, co dělá dlouholetá indoktrinace mládeže touto propagandou s výsledky voleb, přesto je drtivá většina lidí nepoučitelná. Jsme tedy odsouzeni si brzy jejich chyby do důsledků zopakovat a nést jejich následky.

 

 

(Visited 271 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *