Další jedy objeveny v tak zvaných „očkováních“ proti Covidu

Napsal
Sdílet článek

Je to podivné, že vedoucí osobnosti, které odmítly pro své lidi vakcínu, začali záhadně umírat. V Burundi to byl president Pierre Nkurunziza, kterému bylo 55 let. Prohlásil, že jeho země zatím žádné očkování proti Covidu nepotřebuje a brzy na to zemřel na srdeční mrtvici. Na Haiti to byl president Jovenel Moise, 53 let starý, který byl zastřelen záhadnými, španělsky mluvícími pistolníky. Třetí je president Tanzanie, John Magufuli, 61 let starý. Ten zmizel a nikdo nevěděl kde je. Když ho konečně našli, byl v nemocnici, údajně léčen na Covid a pak záhadně zemřel.

President Madagaskaru, 47-letý Andry Rajoelina, který upřednostňoval místní očkování, vyrobené z bylinných výtažků, vražedný útok přežil. Není přesně řečeno čím ho zkoušeli odstranit. Zároveň al bylo usilováno o život několika dalším vysoce postaveným politikům na Madagaskaru.

Hamed Bakayoko, 56 let, Premiér Slonovinového pobřeží, rovněž zemřel, údajně na Covid, z čehož se vyvinula „náhlá rakovina.“ Zemřel v nemocnici, jak jinak. Ambrose Dlamini, 52 let, Premiér afrického státu Eswatini (také nazýván Swaziland), zemřel také údajně na Covid. Už už byl skoro v pořádku a pak náhle zemřel, také v nemocnici, jak jinak.

Zdá se, že některým lidem tak moc záleží na tom, abychom byli všichni očkováni, že se kvůli tomu neváhají dopustit zločinu. Globalistům na tom záleží proto, že nás chtějí vyhubit a farmaceutické firmy z nás chtějí ještě před smrtí vytřískat co nejvíc peněz. To je vše, o co tu jde, jak u očkování, tak u současných nefunkčních léků, o špitálech nemluvě.

Přitom tak zvaná očkování nejen že nejsou žádná očkování, ale jsou to genetické pokusy na lidech. A také jsou velice škodlivá. I sami výrobci to přiznávají, ale museli bychom číst příbalový letáček a když o ten řeknete lékaři, tak se do hloubi duše urazí. On přece ví vždycky víc, než vy!

Je zde ale ještě další problém, mnohé látky, které tyto injekce obsahují, nemusí být v obsahu uvedeny, protože prý je to „výrobní tajemství!“

Grafen a hydrogel v injekcích

Dnes již víme, že injekce obsahují, je tak zvaný hydrogel. Tuto látku vyvinul americký vojenský výzkumný ústav DARPA a je to v podstatě čip, vyrobený z kysličníků grafenu. Grafen je ten nejtenčí, ale zároveň nejpevnější materiál na světě a velmi dobře vodí elektřinu. Každá injekční dávka obsahuje biliony těchto nanočástic, které se po vpichu jsou schopny samy složit dohromady a znovu rozložit, takže vytvoří tak zvané nanoboty (od nanoroboty), viz video ZDE.

To, že se tyto částice samy dokážou složit dohromady znamená, že přicházejí do těla s přesnými instrukcemi, které určují, co mají dělat. K tomu využívají naše vlastní zdroje, jako jsou železo a kyslík v krvi, voda a jiné látky. Tímto způsobem je možno vyrobit obrovské množství různých magnetických nanosystémů a množství potřebné energie na tento proces je kupodivu nepatrné.

Tyto hydrogelové skládačky mají schopnost reagovat na podněty našeho těla a měnit sebe a své hodnoty v souladu s novými požadavky. Jejich chování a způsob poskládání je možno měnit i zvenčí, pomocí elektromagnetických impulsů. Tito miniaturní roboti mohou v sobě nést léky, ale také jedy, které dokážou vypustit do oběhu přesně v daný čas a na daném místě, anebo podle předem naprogramovaného plánu.

Nanoboti mají různá poslání v různých částech lidského těla. Mohou se sami napojit na mnohé „chytré“ jednotky, jako jsou mobily, internetový mrak (cloud) a podobně. Postupně zkoušejí proniknout do všech buněk, v čemž jim pomáhají nano-částice superparamagnetického železa (Superparamagnetic Iron Oxide Nanoparticles, SPIONS). S pomocí magnetizmu je možno otevřít každou jednotlivou buňku a přímo do ní doručit hrotovou bílkovinu, takže veškeré tělesné orgány jsou jimi během krátké doby doslova prošpikovány. Tím je každý člověk změněn na hybridní stvoření, skládající se z kovu a z lidské tkáně.

Celé houfy těchto nanobotů a hydrogelu se rovněž ženou do mozku, kde se usídlí natrvalo a postupně zničí to, co nás dělá lidmi. Tělesné tekutiny jim umožní, aby se rozrůstali, takže postupně proniknou do všech orgánů v těle. Ve skutečnosti se nanoboti chovají úplně jako živí tvorové, viz krátké video ZDE.

Zdá se rovněž, že nanoboti používají k něčemu náš vlastní krevní hemoglobin, což je rovněž druh kysličníku železa. Něco s ním budují, což postupem času zvyšuje magnetičnost lidského těla. A protože grafen tvoří údajně více než 90% každé očkovací dávky (ale není v obsahu uveden), je to aktivita nemalá. Vyskytlo se ale značné množství lidí, kteří začali být magnetičtí a přitom očkováni nebyli. Pátráním se přišlo na to, že některé kupované potraviny, v tomto případě mražené kuřecí části, obsahovaly magnetický materiál. To se stalo v Americe, což ale neznamená, že se to nemůže stát i někde jinde.

Problém je v tom, že grafen je jedovatý. Snad proto není uveden v obsahu přísad injekcí firem Pfizer a Moderna, které ho obě obsahují (AstraZeneca je právě vyšetřována). Grafen způsobuje srážení krve a trombózu a škodí imunitnímu systému. Akumuluje s v plicích, kde uplatňuje velice škodlivý vliv. Je možné, že všechna úmrtí na „očkování“ proti Coroně jsou způsobena převážně nanočásticemi grafenu. Grafen je také přidáván do roušek, odkud stejně tak uplatňuje svůj škodlivý vliv.

Zdá se, že to, co farmaceutické firmy tím zkoušejí docílit je zjistit jak moc grafenu lidské tělo pojme, než ho to zničí. Proto chtějí všecky přeočkovávat každých 6 měsíců. V současné době má grafen nulový náboj, je neutrální. Ale jak již bylo řečeno, je ho možno ovládat i zvenčí. V případě, že by dostal kladný náboj, pak zničí všecko, s čím přijde do styku. A kladný náboj může určitě získat snadno, z náhodného (nebo záměrného) elektromagnetického zdroje. Takže všichni „očkovaní“ v sobě nosí časovanou bombu.

Dr. Andrew Godsworthy, dříve profesor a bezpečnostní úředník Londýnské university, dnes v penzi říká, že ani grafen, nebo kysličník grafenu nejsou magnetické, ale přes buněčné membrány dokážou převádět dostatečné množství elektřiny, aby zmagnetizovaly superparamagnetické částečky, jako je feritin a magnetit a způsobily širokosáhlé zmagnetizování očkovaných. Elektrická vodivost grafenu je vyšší než vodivost mědi. Tím pádem může grafen, nebo jeho kysličníky převádět velmi silný elektrický proud.

A pak se může elektrický proud rozšířit jako lavina po celém těle, zasáhnout imunitní systém, cévy, srdce, plíce a nakonec i mozek. Kamkoliv tento náboj projde, vytvoří problémy s buněčnou prostupností a bude mít neuvěřitelné biologické následky, jako jsou srdeční poruchy, předčasné choroby Alzheimerova typu a kdyby byla zasažena i mitochondrie, pak to bude chronická únava. Naše vlastní buňky se následkem mohou stát hyperaktivní a posílat falešné signály do mozku, což vytvoří hypersensitivitu, takže tito lidé nebudou moct použít telefon a bezdrátové počítačové zařízení na ně bude působit jakoby je píchali jehlami. Bude jim neustále špatně, budou trpět bolestmi hlavy, a jinými problémy. Nikdo ve skutečnosti neví, co přesně taková nepřirozená manipulace dokáže způsobit.

Snad to nejhorší, co se může stát je, kdyby tyto osoby podstoupily vyšetření MRI skenerem, protože pak magnet, který je součástí tohoto zařízení, by mohl magnetické částice v jejich těle zkoušet vytáhnout ven. V případě prohlídky páteře, nebo mozku, by to mohlo způsobit trvalé poškození na těle. Ostatní části těla nejsou tak citlivé, ale časem by i ty podlehly tomuto vlivu a dostavily by se nevysvětlitelné nemoci.

mRNA samotné je velmi citlivé na světlo, na teplotu, na vlhkost – je citlivé skoro na všecko, co existuje. Dýchněte na ně a je po něm. Proto bylo uloženo do jakéhosi obalu, aby přežilo dopravu do lidského těla a jeho buněk. Tento obal je vytvořen z PEGylátovaných tuků a tyto tuky jsou vyráběny firmou Sinopeg v Číně. PEG je další jedovatá látka, která bude popsána níže.

Důvod proč jsou nanotuky použity v injekcích je ještě další. Náš mozek je velmi citlivý orgán a z toho důvodu je oddělen od celkového oběhu neprostupnou krevní bariérou. Tato bariéra ho chrání před cizími látkami a jinými škodlivými vlivy. Tukové částice jsou možná ty jediné látky, které dokážou krevní ochrannou bariérou prostoupit. A protože škodlivá látka, kterou v sobě zákeřně přepravují není zjevná, náš mozek se takovému útoku nedokáže ubránit.

Dokonce i uran a jiné jedy jsou v injekcích

Objevily se celkem dva nové dokumenty o laboratorní analýze tak zvaného očkování proti Covidu, ale než měl kdo čas je prostudovat, tak zmizely a zůstaly pouze jejich názvy a seznamy těch, kteří na výzkumu pracovali. Jeden z těchto dokumentů dokazuje, že v těchto injekcích, které jsou vydávány za očkování proti Covidu, je obsažen uran-3665, který může mít hromadící se vliv na neočkované i očkované. Jelikož je to radioaktivní prvek, tak určitě!

Druhý dokument má původ na Univerzitě New Yorku, Škola medicíny a říká, že uran-3665 usnadňuje spojení hrotové bílkoviny s imunitními přijímači u těch, kteří mají příliš výkonný imunitní systém. Což znamená, že pomocí uranu zničí i ty naprosto zdravé.

Takže v tak zvaném „očkování“ proti Covidu je obsažen radioaktivní prvek uran a ať už je jeho přítomnost potřebná na cokoliv, co si výrobci těchto látek usmysleli, je pro nás velice škodlivý.

Moderna v jejich očkování má celou protirakovinovou léčbu, je tam chemoterapie i radioaktivní látky, jak je popsáno v jejich patentu č. US2020/0354423A1 (viz bod 0712).

Z čeho se skládají injekce na popravu zločinců ve státě Arkansas?

Injekce, které jsou používány k usmrcení těchto odsouzenců obsahují celkem tři látky: Midazolam, což je sedativum, Vecuronium bromid, který paralyzuje svaly a chlorid draselný na zastavení srdce. A teď si představte, že chlorid draselný je obsažen rovněž v očkování proti Covidu. Není jasné jestli je ve všech čtyřech typech, které jsou v současné době používány, ale Pfizer je tam má a je možno si stáhnout přímo jejich stránku, kde to říkají, ZDE.

Chlorid draselný způsobuje nevolnost, zvracení a poruchy srdečního rytmu tak velkého rozsahu, že se srdce může zastavit. A přesto ho dali do injekcí a opravdu, mnoho lidí má srdeční potíže.

Další škodlivá látka v Pfizerově vpichu je jednosytný fosforečnan draselný (monobasic potassium phosphate). Je to chemikálie, která nebyla ještě zkoumána co do jedovatosti! Takže ji zkoumají na nás.

N,N-Dimetylacetamid je v přílohovém letáku výrobce označován jako nebezpečný. Píšou, že je škodlivý při styku s pokožkou, nebo když je vdechován. Také způsobuje těžké zranění očí a ublížení nenarozenému dítěti. Přesto byla i tato chemikálie přidána do Pfizerových injekcí.

PEG, polyethylenglykol je jedovatý, když je vpraven injekčně do těla. Kysličník ethylenu, který je ve polyethylenglykolech obsažen, byl používán v 1. světové válce jako nervový plyn a způsobuje leukemii a několik druhů rakoviny. PEG rovněž vykazuje gentickou toxicitu.

Takže to všecko můžete mít, když se necháte „očkovat!“

Biologická zbraň proti nám a 5G

Dnes už víme, že hned ze začátku koronavirové paniky existovalo přímé spojení mezi výskytem nemoci a zavedením vojenské sítě 5G. Většina případů této chřipky se soustřeďovala kolem těchto instalací. Dnes, díky La Quinta Columna, což je skupina španělských vědců zjišťujeme, že to je přesně na co bylo 5G zavedeno a že jeho další použití je ovládat nás pomocí injekcí, které obsahují cizí, škodlivé látky, nesourodé s člověkem.

Tyto tak zvané vakcíny nebyly nikdy určeny jako očkování proti nemoci. Byly navrženy a vyrobeny jako geneticko-biologická zbraň proti nám, na naše vyhubení. Je to bioterorismus ve velkém a jeho snaha je způsobit globální genocidu.

Dnes už je víc než zjevné, že ti „očkovaní“ dostanou koronavirus, že ti „očkovaní“ na něj umírají, že ti, co jsou očkovaní vytvářejí ony varianty nemoci, kdežto neočkovaní se uzdraví. Dnes již také víme, že přenos očkování z člověka na člověka je možný a že ta snaha je sypat na nás tyto škodlivé látky i shora.

Během epidemie planých neštovic v r. 1871 v Americe, 90% všech, kteří onemocněli, byli očkovaní. Dnes máme naprosto stejnou situaci s očkováním proti Coronaviru.

Dr. Joseph Mercola, který po celou dobu varoval proti očkování a vysvětloval o co doopravdy jde, dostal tolik pohrůžek smrtí a jiných hrozeb, že musel stáhnout 15 000 svých článků z internetu, což reprezentovalo jeho práci za posledních 25 let. Jiní lékaři ztrácejí lékařská oprávnění a někteří i životy.

A stále dál nás straší

Stále dál, tak jako na začátku, jsme strašeni nejrůznějšími odrůdami původní nemoci a tisíci přibývajících nemocných po celém světě. Na příklad, na Floridě měli rekordní počet 21 000 nových případů koronaviru. Media křičela do světa jak jsou nemocnice zavírány, protože už nemají místa pro další pacienty. Veškeré operace a jiné lékařské procedury jsou odkládány na neurčito, aby bylo místo pro nové nemocné. Nemocnice na Cape Canaveral, která byla použita jako výchozí bod pro tyto poplašné zprávy, prý doslova praská ve švech, kolik je tam pacientů.

Dr. Shay se rozhodla, že se tam pojede podívat. Byla velmi překvapena tím, co zjistila. Parkoviště pro pacienty jsou prázdná, parkoviště pro lékaře taky tak. Nemocnice je naprosto prázdná, nikde človíčka. Dlouhé chodby prázdné, přístup na ARO vylidněn, nikde ani živáčka. Podívejte se sami na fotografie, které pořídila.

  • JANE K.
Jak se Vám líbil článek?
(Visited 352 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *