Další mohamedánem dekapitovaná sluníčkářka

Napsal
Sdílet článek

Vzpomínáte si na předloňský případ dvou sluníčkářek, Dánky a Norky, které se vydaly na “báječnou” dovolenou do Maroka? Tam byly v místě, kde stanovaly přepadeny, znásilněny a posléze brutálně zabity. Na závěr jim odporné mohamedánské kreatury uřízly hlavy. Celý masakr si muslimští vrahové nahrávali a v přímém přenosu vysílali.

Myslím, že je každému jasné, že tato děvčata byla produktem dlouhodobého vymývání mozků multikulti a proislámskou propagandou. Tedy díky tomu, co jim bylo dlouhé roky médii, školou a pravděpodobně i podobně indoktrinovanými rodiči vtloukáno do hlav, přineslo své trpké “ovoce”.

Dívky byly přesvědčené, že islám je náboženství míru a v muslimské zemi si tedy mohou chodit volně, jak libo, aniž by jim cokoli hrozilo. Myslely si, že multikulturalismus je cosi báječného a přínosného. Odmala nic jiného neslyšely a pokud ano, tak přesně tak, jak byly naučené, opoziční názory nálepkovaly za xenofobní a islamofobní.

Po této události by si každý člověk se zdravým rozumem řekl, že většina podobně laděných sluníčkářek, zejména pak v Evropě, kterou případ dlouho rezonoval, se musela probudit a uvědomit si, co islám skutečně je, případně co má takový jedinec, odchovaný Koránem a mešitou, v hlavě. Ponaučení z výše uvedeného případu však na příliš úrodnou půdu  nepadlo, protože mladých děvčat – nadšených vítaček – je v celé Evropě stále nadbytek, což dokládá i následující případ, který je toho, že jsou sluníčkářky nepoučitelné, zářným příkladem.

Mladá Finka Sanni Ovaska  nějakou dobu chodila s afghánským žadatelem o azyl Hassanem Alqinou  a posléze se s ním rozešla. Nejspíš za dobu jejich “vztahu” poznala, že muslim asi nebude tím ideálním partnerem tak, jak si myslela. Tedy spíš jak jí to mnohaletá propaganda nalila do hlavy. Ostatně, slečna byla roky nejen nadšenou vítačkou, ale také podporovatelkou LGBT agendy a účastnicí “duhových” manifestací.

Takže patřila přesně k těm šílencům, kteří podporují na jedné straně muslimskou migraci  a multikulturalizmus a na té druhé LGBT. Dívce se nakonec její vstřícnost patřičně vymstila. Migrant ji brutálně zavraždil a posléze jí – jak je ostatně u muslimů zvykem – uřízl hlavu.  Připomínám, že halal podřezávání se učí už malé děti na hračkách. Tuto “rutinní znalost” pak hojně využívali třeba právě hrdlořezové z ISIS. Migrantovi byl těsně před činem zamítnut azyl. Po brutální vraždě expřítelkyně nakonec muslimský hrdlořez sám spáchal sebevraždu, což byl asi jeho jediný smysluplný – a v případě jeho soukmenovců následováníhodný – čin.

Zajímalo by mne, kolik dalších evropských děvčat bude muset být brutálně zavražděno, než se sluníčkářky, které nadšeně muslimské migranty vítají a mnohdy se s nimi i zahazují, probudí? Nebo se opět nic nezmění, sluníčkářky dál budou vítat a muslimům bezmezně důvěřovat? A s přibývajícím počtem migrantů bude přibývat i uříznutých hlav hloupých Evropanek?? A to nehovořím o těch, které skončily “pouze” brutálně znásilněné nebo zabité, aniž by jim byla uříznuta hlava. Tam bychom už nejspíš došli ke slušné cifře.

Myslím, že by všechny mladé holky měly povinně vidět drastické důsledky takových multikulturních experimentů, měly by vidět dnes a denně jak dopadají mnohé Evropanky, které si zadaly s muslimem a pak si ho dovolily opustit. Ale třeba i to, jak to může naivní děvče dopadnout, když důvěřuje muslimům (viz případ z Maroka).

Ty mladé holky ale za nic nemůžou. Jsou životem neprotřelé a plně pod vlivem současné multikulturní a proislámské propagandy. Pak mají krev na rukou ti, kdo jim lžou, ve snaze tuto pro Evropany likvidační ideologii prosadit. Kdyby ta hezká mladá Finka měla od školky jinou výchovu, pak by se jí nikdy nic podobného nestalo. Stejně tak by nejspíš žily i ty dvě dívky, které se předloni vydaly do Maroka, aniž by se u nich projevila sebemenší ostražitost. Islám je přece mírumilovný a multikulturalizmus přínosný.

Přijde někdy doba, kdy budou všichni, kdo mladým podobně vymývají mozky, souzeni? Zatím jistě ne, dnes se totiž nesoudí za podporu islámské invaze a likvidace evropských národů, za to je dnes odměna, třeba ve formě nějaké vysoké funkce v Bruselu. Dnes se soudí pouze ti, kdo chtějí Evropu bránit a podobným případům jako je ten poslední z Finska, předcházet.

(Visited 5 654 times, 1 visits today)
Sdílet článek

3 comments

    1. Vážená paní, gramatika je v pořádku. Buď jste sluníčkářka, které podobné články (asi jako všem vítačům) vadí nebo jste nepochopila, že článek není psán slovensky, ale česky. Pokud máte na mysli poněkud drsný styl, tak ten je záměrný, protože tím se jen zdůrazňuje zrůdnost toho, co se děje právě díky těm, kdo multikulturalismus a islamizaci prosazují. Jinak pokud máte nějakou výtku, buďte konkrétní….

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *