Další multikulturní obohacování Evropy v praxi (videa)

Napsal
Sdílet článek

Jak jsem již dříve slíbila, hodlám zde průběžně zveřejňovat videa, natočená v posledních dnech v různých koutech Evropy. Videa, která dokazují, jak “obohacující” je muslimská invaze. Videa, která vám nikdy žádná mainstreamová média nebudou prezentovat. Naopak, mainstream se vás dál bude snažit přesvědčit o tom, že islám je náboženství míru a přijímání vetřelců ze zcela nekompatibilních kultur je skutečným obohacením.

Dále už není třeba slov, sami se podívejte na to, co se v posledních dnech odehrálo v různých evropských zemích. Upozorňuji, že u videí převzatých z twitteru, zde nemusí přehrávání fungovat, pak stačí kliknout na nick autora videa nebo na odkaz nad videem pro převedení na originální stránku (zde se jedná o první 3 videa).

Řecko – Velká Británie – slučování rodin – přeprava muslimů z řeckých táborů do Velké Británie, akce v rámci slučování rodin. Toto je prakticky nejrychlejší způsob islamizace jakéhokoli území. Jeden invazista na sebe takto “nabalí” desítky dalších. A ani nemusí být příbuzní, bez dokladů se mohou odvolat na kohokoli, koho v místě znají a tvrdit, že je příbuzný.

Francie: zákrok v no-go zóně proti muslimskému gangu:

Řecko: včerejší stěhování muslimských invazistů z ostrovů na řeckou pevninu, odkud mají být importováni do různých zemí EU:

Dánsko: iráčtí invazisté napadli dánskou ženu:

A na závěr se nejedná o Kábul, Bagdád ani Mogadyšo, ale jde opět o Dánsko, město Aarhus, kde invazisté dali opět najevo, že je země jejich:

 

(Visited 443 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *