Další nálož multikulturního obohacení seveřanů (videa)

Napsal
Sdílet článek

O tom, že Švédsko, ale i jiné severské země pomalu ale jistě (nyní už možná se značným zrychlením) spěje do chalífátu, dnes pochybuje jen málokdo. Ostatně, dle komentářů Švédů si to i tamní občané začínají stále víc uvědomovat. Pak není náhoda, že loňský rok byl rekordní v počtu etnických Švédů, kteří ze země emigrovali.

A to je jen začátek, v příštích letech bude migrace ze Švédska do zatím neislamizovaných zemí velmi výrazně sílit, jinak to ani nemůže skončit. A nejspíš nejen ze Švédska. Norsko, Dánsko a Finsko mají velmi podobný problém a k tomu velmi malý počet původních obyvatel, jejichž přečíslení muslimskými vetřelci je jen otázkou několika málo desetiletí, ne-li let.

Švédsko: 38,3% dětí má migrační původ, ve třech největších městech to již činí 52,8%, ve středně velkých městech 40,1% a v Malmö 66,4%.

Malmö 1990 a Malmö 2018 – stejné tržiště, odlišný obrázek. My jsme dnes asi tam, kde bylo Švédsko v roce 1990. Bude za čas Zelný trh v Brně Brno vypadat podobně, jako dnes tržnice v Malmö? Zatím to jde tím směrem..

Pár videí multikulturně obohacené školy:

 

I mimo školu je multikulturní obohacování zapotřebí:

 

5/5 - (1 vote)
(Visited 319 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *