Další nařízení 4. říše: členské státy musí přijmout všechny nelegální vetřelce

Napsal
Sdílet článek

To, že stávající invaze, která poslední dobou nabývá na síle, je plánovaná a řízená, je snad každému jasné. Stejně, jako fakt, že jedním z realizátorů zvrácených plánů zaplavení Evropy většinou muslimskými vetřelci z Afriky a Asie, je právě EU. Proto není nic podivného, že EK prohlásila, že členské státy Evropské unie nemohou odmítnout žádosti o azyl na svých hranicích nebo uzavřít své hranice žadatelům o azyl.

Ylva Johansson, komisařka pro vnitřní záležitosti a migraci, uvedla, že země by neměly vetřelce tlačit zpět z hranic, a že všechny žádosti o azyl by měly být povoleny na území Evropské unie. „Odmítnutí je nezákonné,“ prohlásila. „Ne každý má právo na azyl, ale každý má právo na to, aby se s ním zacházelo v souladu s našimi hodnotami. Když lidé žádají o azyl v EU, odvolávají se na evropské hodnoty. A musíme tuto výzvu ctít, “řekla Johanssonová.

A copak to jsou ty evropské hodnoty??? To je falešná pseudohumanita, zvýšená kriminalita, vyšší počet vražd, znásilnění, krádeží, nová muslimská ghetta, kam se i policie bojí, nové mešity, vyšší dávky muslimským vetřelcům, než důchody evropským důchodcům a do toho všeho ještě LGBT, genderová a protibělošská propaganda?? Vážená eurokomisařko, takové evropské hodnoty si můžete strčit někam a to i s celou 4. říší!!!

Johanssonová dodala, že EU bude vyšetřovat členské státy, které vetřelce na jejich hranicích odmítly. Komisařka řekla: „Nemůžeme chránit hranice EU porušováním lidských práv. Podle mého názoru je na čase zvážit možnost zřízení nového mechanismu pro sledování odmítnutí hranic. Musíme zajistit, aby členské státy dodržovaly právo EU. “

Takže další způsob špiclování, především zřejmě zemí, které jsou vstupními právě pro invazisty, což by směřovalo především na Řecko a Itálii. Připomínám, že zde stále existuje žaloba na Řecko za to, že se na přelomu března a dubna na hranicích bránilo agresivním invazistům, vyslaným Turky. Tuto žalobu podalo společně několik eurohujerských frakcí.

Evropská unie dokonce během nouzového stavu na celém území EU dala najevo, že podporuje otevření hranic pro žadatele o azyl. V současné době přivážejí neziskovky invazisty z Afriky zejména do Itálie. Jak známo, tak i v době, kdy museli být Evropané doma, přilétala letadla plná invazistů do různých evropských zemí. Jednalo se především o vetřelce z řeckých táborů.

Dlouhodobě v celé EU návratová politika takřka neexistuje, invazisté tedy velmi často zůstávají v Evropě a to i tehdy, kdy reálně nemají právo na azyl. A to v klidu i tehdy, kdy se jedná o několikrát trestané kriminálníky, jako v nedávném případě Afghánce, který v Německu brutálně znásilnil stařenku.

Jak je vidět, tak o návratovou politiku tedy není nejmenší zájem, jde tak jen o to, zaplavit muslimskými vetřelci z Afriky i zemí Blízkého východu Evropu a způsobit pak její totální rozvrat.  Poslední rozhodnutí EK je jen dalším potvrzením neskutečně škodlivé, pro Evropany až genocidní politiky 4. říše…

 

5/5 - (3 votes)
(Visited 365 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *