Další neadekvátně nízký trest muslimskému vetřelci – přechází naše soudy na právo šaría?

Napsal
Sdílet článek

Ano, opět naše soudy a během měsíce již podruhé zaznamenávám případ, kdy dostal u soudu muslimský vetřelec žijící u nás (stále věříte, že „nikoho nebereme“??) velmi směšný trest. Opět ve srovnání s jinými rozsudky, kdy nešlo ani o násilí, jde o výsměch většinové společnosti. Vzhledem k tomu, že se případ objevil i na mainstreamu předpokládám, že o něm již víte. Jednalo se o včerejší soud s jistým Syřanem Mohamadem Ramadanem (25 let), který dostal za fyzické napadení pouhou podmínku a to se v jeho případě nejednalo o první fyzický útok.

Tento syrský vetřelec, prodavač v kebabárně, měl za sebou již jeden soud. Před dvěma lety ho soud zprostil obžaloby za fyzické napadení dvou údajných skinů, kteří ho měli slovně urážet. Za tyto údajně rasistické urážky je zbil obuškem. Soud invazistu osvobodil a docela se divím, že ti dva obuškem napadení nedostali podmínku za urážku protěžovaného muslima.

Další incident se odehrál letos v únoru.  Předcházel mu konflikt Ramadana s řidičem trolejbusu, který na něj zatroubil poté, co se cizinec otáčel v křižovatce ulic Koperníkova a Tylova blízko centra Plzně. Na zastávce pak obžalovaný trolejbus dojel, zastavil u něj a jeho šoférovi sprostě nadával. Celou situaci sledoval i 51letý Václav H. s manželkou. Ramadan k němu přiběhl a nejprve ho úderem do ramene srazil k zemi a pak do něj bouchal pěstmi. Žena se snažila útočníka odtrhnout, ale schytala ránu do obličeje.

Za toto napadení si už nedovolil soud násilného vetřelce osvobodit, takže dostal 14 měsíců s podmíněným odkladem na dva roky. Rozsudek je pravomocný.

Takže znovu si zopakujme některé prapodivné rozsudky z polední doby:

  1. Včerejší soud se Syřanem Mohamadem Ramadanem – pouhých 14 měsíců, tedy něco málo přes rok podmínky.
  2. Tento měsíc odsoudil soud v Pardubicích Iráčana Mohammeda Yousefa Al Samarraie k pouhým 3 měsícům podmíněně za financování ISIS, jíž posílal nemalé finanční částky. Obviněný měl také doma v PC propagandistické materiály ISIS, které mu posílal jeho syn, voják ISIS
  3. V červnu proběhl soud s Václavem Klestilem, který napsal v reakci na události v Christchurchi na NZ: „Konečně měl někdo koule a ukázal, jak se na Mohamedány musí. Dobrá práce.“ Za tento jeden jediný výrok na FB byl odsouzen ke 3 letům podmíněně. Tedy trest za jeden jediný výrok na FB je stejný, jako trest za finanční podporu ISIS a sympatizování s touto organizací. Avšak je vyšší, než za opakované fyzické napadení.
  4. Tento měsíc pak proběhl soud s Jiřím Kantorem opět za výrok na FB, který se vztahoval k incidentu v Christchurchi, výrok zněl: “Za mě určitě pěkně provedená práce”. I tento „islamofob“ byl za jeden jediný výrok na FB odsouzen ke tříleté podmínce.

Také vám na těch rozsudcích něco pořádně smrdí?? Na výše uvedených případech z poslední doby je patrné, že zde dochází podobně, jako jinde v Evropě, ke zcela jasnému protěžování muslimů. Za opakované fyzické napadení pouhých 14 měsíců podmínka, za zcela jasné sympatizování a finanční podporu ISIS tříletá podmínka a za dva případy zřejmě v afektu napsaných výroků na FB také tříletá podmínka.

A to nehovořím o směšném trestu 2 let nepodmíněně údajně psychicky nemocnému chudáčkovi, černochovi údajně z Mali, jehož identita je ovšem nejspíš smyšlená, neboť jméno, kterým se prezentuje je – jaká náhoda – shodné se jménem jednoho malijského fotbalisty. Za znásilnění a loupež (znásilněné dívce ukradl mobil) pouhé 2 roky s tím, že je údajně psychicky nemocný!! Přitom se jedná o v Německu již dříve odsouzeného recidivistu!! A v Německu si žádné psychické nemoci nevšimli. Jsou tedy naše soudy „papežštější, než papež“?

Skutečně někomu připadají podobné rozsudky normální? Vždyť zde se zcela jasně jedná o nadržování jedné jisté skupině obyvatel, navíc takových obyvatel, o nichž nám loutková vláda tvrdí, že zde nejsou.

Nebo je to jen – podobně jako v západoevropských zemích – pomalý přechod na právo šaría, kde je vyšší trest za urážku Mohameda, než za fyzický útok….

 

5/5 - (10 votes)
(Visited 812 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *