Další předzvěst občanské války ve Francii? V posledních konfliktech bylo zraněno 7 četníků (videa)

Napsal
Sdílet článek

Francie je už roky zmítána lokálními konflikty, k nimž dochází – jak jinak  – téměř výhradně v místech, kde žije početná muslimská (zatím) menšina. Nedávné události v Dionu a pravidelné konflikty na území velkých francouzských měst ukazují, že muslimské obyvatelstvo, v jehož režii ke konfliktům dochází, se stále více radikalizuje. Tomu, že jsou mohamedáni stále drzejší, nasvědčuje i řada případů útoků proti původním Francouzům – jen v posledním týdnu došlo k několika. Zde jsem psala o i v mainstreamu medializovaném útoku na řidiče autobusu (na rozdíl od mainstreamu jsem však ukázala i obrázky pachatelů) a na případ muslimského recidivisty, který pokálel a ponížil francouzského důchodce.

Úporná snaha policie i mainstreamových novinářů případy utajit nebo alespoň zatajit totožnost pachatelů, je patrná, nicméně vždy se naštěstí najde někdo, kdo na skutečnou etnicitu a vyznání pachatelů upozorní. O tom, že na mnoha místech pak dochází ke každodennímu multikulturnímu obohacování tím, že lidem hoří auta, hoří kontejnery s odpadky a po ulicích táhnou bandy řádící muslimské omladiny se zbraněmi či alespoň pyrotechnikou, se už ani nepíše, neboť podobné výtržnosti se již staly jakýmsi každodenním francouzským folklórem.

Nejméně osm francouzských četníků bylo zraněno poté, co byli v pondělí večer napadeni místními výtržníky v obci Évreux, přičemž mnoho oblastí země zažilo podobné noci pouličních výtržností. Místní mládež v okresech La Madeleine, Navarra a Nétreville odpálila ohňostroj a v pondělí večer zapálili několik aut, autobusových přístřešků a popelnic. Ale – jak můžete vidět na obrázku níže –  nezůstalo jen u toho.

Image

Jeho dům, jeho auto, dva psi – Jean-Marie Heno přišel o to všechno během městského násilí v Evreux v noci z 13. na 14. července. 

Podle zprávy televize France Bleu se jeden z požárů rozšířil do nedalekého domu. Hasiči později obyvatele zachránili;  vzhledem k rozsahu škod způsobených požárem, se budou muset všichni přestěhovat.

Na videu níže se můžete podívat, jak takové multikulturní obohacování Francouzů vypadá, při těchto potyčkách v Évreux bylo zraněno 8 četníků:

Nicolas Gavard-Gongallud, zástupce starosty města Évreux, násilí odsoudil a řekl: „Obyvatelé Évreux budou muset zaplatit desítky tisíc eur kvůli hrstce blbců, kteří nemají žádné hodnoty. Velmi smutná noc pro město Évreux. Naše myšlenky jsou s četníky a policisty, kteří byli té noci zraněni.“

V pondělí nebylo město Évreux jedinou oblastí, kde došlo k násilí. V Paříži se místní  střetli s policií v muslimy obydleném 18. a 19. obvodu. Mladí muslimové zakládali požáry a mířili na policisty zábavní pyrotechnikou. Městské násilí přichází po několika dalších nepokojích po celé zemi v posledních měsících. Některé z nejvážnějších nepokojů se odehrály v dubnu.

Níže se ještě můžete podívat na v minulých dnech notně multikulturně obohacenou Paříž:

5/5 - (6 votes)

(Visited 321 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. Vidí niekto v dianí vo Francii nejaké problémy ???
    Však frantíci si iba užívajú dôsledky svojho volebného rozhodnutia. Nebolo by demokratické, keby niekto bránil frantíkom užívať si kurváreň, ktorú si slobodne zvolili.

    1. frantici si toho zidovskeho fasistu nezvolili, volby boli sfalsovane podobne ako na slovensku ci v rakusku

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *