Další sexuální napadení Somálcem, tentokrát dvanáctileté holčičky

Napsal
Sdílet článek

Tato zcela nová zpráva se hodí k mému předchozímu příspěvku, ve kterém upozorňuji na fakt, že pro Somálce je znásilnění něco zcela běžného. I to je důvod, proč by neměli být Somálci v takto vysokých počtech přijímáni do různých evropských zemí. Případ se stal tento týden ve středu.

Čtyřicetiletý somálský vetřelec byl včera obviněn ze znásilnění dvanáctileté dívky,  přičemž v jeho případě se nejednalo o první podobný delikt. Somálec je ve Švédsku od roku 2005 a švédské občanství mu bylo uděleno v roce 2014. Soudní záznamy uvádějí, že je překladatelem, jak vyplývá ze zprávy Nyhetera Idaga. Už 25. června 2018 byl tentýž muž odsouzen za sexuální napadení dvanáctileté dívky. K napadení došlo v dubnu 2017, kdy dívku potkal na autobusové zastávce a požádal ji, aby mu pomohla najít ztracený klíč. Když dívka upadla, vyhrožoval jí nožem, přičemž ji odtáhl do sklepa. Poté jí řekl, že ji zabije, pokud nebude zticha a vzal jí mobilní telefon, který pak zničil. Somálec pak dívku donutil, aby se svlékla a poté ji v rukavicích osahával. Somálec byl za tento trestný čin odsouzen pouze k jednomu roku a devíti měsícům vězení a teprve nedávno byl propuštěn.

Ve středu byla v parku v Norrkopingu ve východním Švédsku napadena další dvanáctiletá dívka. Poté, co v oblasti zahájili hon na pachatele, policisté zpozorovali, jak Somálec vystupuje z vlaku nedaleko místa činu v zabláceném oblečení. Když byl zatčen, našli v jedné z kapes dívčin mobil. Měl u sebe také igelitové rukavice, které byly totožné s těmi, které použil při napadení v roce 2017. Žalobci včera požadovali, aby byl Somálec obviněn z druhého napadení.

Sexuální napadení nezletilých dívek páchaná africkými migranty jsou ve Švédsku velmi častým jevem. Například loni byl gang čtyř afrických migrantů obviněn z velmi brutálního hromadného znásilnění třináctileté švédské dívky v okrese Örebro. „Dívku nejprve napadli dva z pachatelů, kteří ji chytili za krk a rameno, bušili hlavou do zdi a strkali jí hlavu do záchodu. Čtveřice obžalovaných ji posléze vaginálně znásilnila,“ zní obžaloba. Oběť, třináctiletá bílá Švédka, utrpěla různá zranění, která zahrnovala vnitřní krvácení, zkrvavenou ruku a pohmožděniny ramene, paže, rukou a kolen. Přestože v souvislosti se sexuálním napadením bylo původně zatčeno pět mužů, jen čtyři byli formálně obviněni z brutálního znásilnění dítěte. Jeden z obžalovaných, který čin zaznamenal na video, byl obviněn z „zneužití fotografie a trestných činů dětské pornografie“.

Ano, toto jsou příklady jednání, které je v mnoha afrických zemích zcela běžné. Tuto „kulturu“ nám pak chtějí sluníčkáři přivážet do Evropy ve velkém. Srdnatí obránci násilných Somálců pak jistě neopomenou přidat příklady některých evropských násilníků. K tomu jen dodám, že to by měli jít vyprávět všem příbuzným již zesnulých obětí či obětem, které přežily a podobné zážitky si s sebou ponesou celý život.

Všechny tyto oběti by nadále žily poklidným životem, kdyby předtím jejich násilníky zrádní politici spolu s fanatickými sluníčkáři, nevítali s otevřenou náručí. 

 

5/5 - (5 votes)
(Visited 429 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. > Srdnatí obránci násilných Somálců pak jistě neopomenou přidat příklady některých evropských násilníků.

    Ano, to je u nich obvyklé. Asi to pochází z nějaké instruktážní rudé brožury.
    Rozdíl je v tom, že znásilňující nemuslimové se neřídí otrokářskou ideologií, která rozlišuje ženy na muslimky a nevěřící bez práv, ale jen svým chtíčem. Pokud dva dělají totéž, není to totéž.
    Proto se české ženy nemusejí bát každého bílého muže na ulici, ale bílé ženy ve islámských zemích, mezi něž patří i západní Evropa, musí být na pozoru před každým muslimem, protože jim od nich hrozí větší než malé riziko.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *