Další ukázka mírumilovného islámu jednadvacátého století – kamenování

Napsal
Sdílet článek

Na tomto videu se můžete podívat na to, jak se i v dnešním Afghánistánu (ale nejen tam, běžně i v jiných muslimských zemích) trestá nevěra žen. A nemusí jít pouze o nevěru, může jít jen o to, že se prostě mladá dívka seznámí s chlapcem, se kterým začne chodit, aniž by to povolila rodina. Video pod odkazem je z roku 2013. Kamenování je jednou ze středověkých praktik, které se v muslimských zemích zachovaly dodnes.

Na tomto videu se zase můžete podívat na údajně pokrokovou Saudskou Arábii (obrázek z videa v titulku), se kterou jsme před časem navázali nadstandartní vztahy. I zde je kamenování stále ještě používaným trestem.

Videa jsou velmi brutální, je tedy jen na uvážení každého, zda bude mít žaludek na to, se na ně podívat. Nicméně právě ze zemí, které podobné “libůstky” praktikují, se do Evropy ženou hordy barbarů. Už dřív jsem v článku o vraždách ze cti ukázala další tvář islámu, tedy toho, jak se chová k ženám. Ale i toho, že Alláh je pro muslimy dokonce i víc, než vlastní děti či vnoučata, která jsou mnozí muslimové ve jménu cti ochotni zabít.

Ostatně, také na kamenování k tomuto trestu odsouzených žen se většinou podílí i jejich rodinní příslušníci. I vlastní otec či bratr si rád hodí kamenem. Ovšem kamenování se používá i v trestání některých mužů, odsouzených k trestu smrti.

Zrůdností islámu je víc a postupně hodlám odkrýt i ty další. Je totiž nutné si uvědomit, že islám je nenávistná ideologie, kterou je třeba v Evropě plošně zakázat a vymýtit. 

 

 

 

 

(Visited 781 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *