Další ukázka řádění muslimských vetřelců na ostrově Lesbos (obrázky)

Napsal
Sdílet článek

Už mnohokrát jsem zde psala o případech řádění muslimských invazistů, kteří okupují ostrov Lesbos. Většina z nich pobývá v táboře Moria, takže nejvíc utrpí právě okolí tohoto tábora. V poslední době tam došlo k ničení olivových sadů, rabování v domovech místních obyvatel, fyzickému napadání místních obyvatel, krádežím domácích zvířat i zemědělských výpěstků, nelegální stavbě mešity na pozemku místní obyvatelky a mnoha dalším incidentům, včetně požárů. Velmi často se invazisté zaměřují samozřejmě i na kostely a kapličky. V okolí jich byla většina poničena a nyní došlo na další.

Kaple Saint Slas v Morii je nyní poslední „obětí“. Rozbitá okna, odpadky rozházené po celém objektu, obscénními gesty prostředníčku a vulgárními nápisy počmárané zdi, jsou jen některé z mála škod, kterých se ilegální vetřelci v kapli dopustili. Více, než slova ostatně vypoví obrázky:

Illegal immigrants graffiti church with obscene language and images 8

Illegal immigrants graffiti church with obscene language and images 9

Illegal immigrants graffiti church with obscene language and images 10

Illegal immigrants graffiti church with obscene language and images 11

Illegal immigrants graffiti church with obscene language and images 12

 

(Visited 236 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. “jsem zde psala o případech řádění muslimských invazistů, kteří okupují ostrov”

    – ale noóóó…. oni nie sú invazisti. Oni prišli na pozvanie europolitikov, boli vpustení na územie EU policajtami EU, a žijú v táboroch vybudovaných za peniaze ovčanov EU. A ich život je financovaný z daní ovčanov.
    Pani autorka – ak hľadáte riešenie, hľadajte spôsob, ako presvedčiť ovčanov EU, aby nevolili gaunerov politikov, ničiteľov našej vlasti. JEDINE TOTO je cesta k záchrane.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *