Další úporná snaha sluníčkářů o import vousatých sirotků

Napsal
Sdílet článek

Už když si Merkelová „objednala“ dovoz 1500 vousatých syrských sirotků z Pákistánu a Afghánistánu mi bylo jasné, že naše nadšené vítače v čele se Šojdrovou to nezanechá chladnými. První zásilka sirotků už do Německa dorazila a to s velkou pompou. Ostatně, na jednoho takového sirotka, který se ani netají svým úmyslem dobýt a islamizovat Evropu, jsem už upozornila zde.

Jako první se ozval sluníčkářský Bakalův novinář Fendrych, který zatoužil po alespoň nějakých sirotcích z tábora Moria. Možná si pamatujete, jak před časem psal o tom, že by naše země zvládla přijmout padesát tisíc uprchlíků. No, tak tento jeho „vlhký sen“ stále ještě neskončil. K němu se samozřejmě přidala také europoslankyně Šojdrová, jejíž snaha nasunout k nám džihádisty z řeckých táborů je vskutku nekonečná. A aby toho nebylo dosti, tak o vousaté syrské sirotky z Afghánistánu a Pákistánu projevil zájem také zpěvák a sluníčkářský aktivista Tomáš Klus. 

Kluse nadchla Fendrychova výzva k přijetí vousatých „sirotků“, na niž nakonec zareagoval následovně:

„Skvěle napsáno výborným Martinem Fendrychem. Za sebe dodávám, že svět bude šťastný, až budou šťastné děti na něm. Věřím, že využijeme každé možnosti dětem pomoci, protože jsme dobří lidé ze srdce Evropy.“ 

Stejně začala na přijímání vousatých sirotků tlačit Šojdrová, která prohlásila:

„Devět zemí EU začalo s relokací dětí z uprchlických táborů v Řecku. Krize COVID-19 tuto solidární pomoc urychlila. Solidární chtějí být i Češi.“

Aby se vše posvětilo tak nějak oficiálně, tak se do kauzy „sirotci“ opět zamíchaly vysoce ziskové promigrační neziskovky. Občanská iniciativa Češi pomáhají sepsala otevřený dopis a zaslala jej Hamáčkovi. S textem se ztotožnily Organizace pro pomoc uprchlíkům, která se nedávno snažila u nás legalizovat partičku afghánských džihádistů bez dokladů a Amnesty International, která ČR pro změnu nedávno nařkla z diskriminace cikánského etnika. V žádosti o „sirotky“ je uvedeno:

„V Česku jsou připravené náhradní rodiny a celá síť organizací a dobrovolníků. Zároveň má Česká republika i dostatečné kapacity ve specializovaných zařízeních pro děti cizinců. Věříme, že by šlo tyto prostory využít k potřebné karanténě. Naše iniciativa má také od soukromého dárce zajištěné nemalé finanční prostředky na realizaci přijetí dětí. Ze strany vedení státu by tedy šlo především o projev dobré vůle, gesto solidarity.“ 

Takže opět a zase připomínám, že žádné malé dítě by nebylo schopné zcela samo a bez doprovodu absolvovat cestu ze Sýrie do Řecka. Zajímalo by mne, jak je možné, že se stále najde tolik lidí, kteří podobnému bludu věří.  Tímto tedy vyzývám všechny výše uvedené vítače a podporovatele dovozu vousatých sirotků k tomu, aby nám to, jak malé dítě cestuje tisíce kilometrů nebezpečnou krajinou samo, bez doprovodu, nejprve předvedli v praxi.

Vážení vítači, jakmile pomine současná krize a uvolní se podmínky k cestování, zvolte nějaké dítě z vaší rodiny. U Kluse to bude nejspíš vlastní dítě, u Šojdrové asi vnouče, u ostatních nevím, ale jistě nějaké dítě ve věku 3-6 let v širší rodině najdete. Odvezte toto dítě na hranice Turecka se Sýrií a tam jej ponechejte zcela bezprizorní s tím, aby samo dorazilo do Řecka na jakýkoli ostrov v Egejském moři. Ponechte mu jen nějakou hotovost a odjeďte. No a pak čekejte, až se toto dítko samo do Řecka dostane.

Říkáte, že je to nesmysl?  Že nemůže takto malé dítě samo, bez znalosti jazyka, navíc negramotné do Řecka dorazit? Ale vy přece tvrdíte, že může!!!! Tvrdíte, že takovýchto syrských sirotků, kteří dorazili sami, zcela bez doprovodu do Sýrie, jsou plné řecké tábory!!!

Pomineme-li, že muslim – sirotek takřka neexistuje (většina muslimek má kolem 5-7 dětí, takže každé dítě musí mít desítky bratranců, sestřenic, tet a strýců), tak tím největším „hoaxem“, který Šojdrová, Klus, Fendrych a další sluníčkáři vypouští, je právě to, že desítky, či snad stovky malých dětí dorazily po vlastní ose, tedy bez jakéhokoli doprovodu, ze Sýrie do Řecka. 

Už v době, kdy se Německo rozhodlo, že i přes současný nouzový stav přiveze 1500 sirotků z Řecka mi bylo jasné, že se bude chtít o tuto „nadílku“ podělit s ostatními evropskými zeměmi. Témuž napovídá i urputná snaha EU o sloučení azylové a migrační politiky. Je na to ideální doba, nikdo si totiž toho, co se v Bruselu děje, nevšímá.

Také jsem si všimla, že hlasování našich ministerských zástupců v Radě Evropy bylo promigrační, takže bych se vůbec nedivila, kdyby byly tentokrát snahy Šojdrové a dalších vítačů plně vyslyšeny. Vše by se nejspíš provedlo v tichosti, za koronavirovou clonou.

4/5 - (4 votes)
(Visited 642 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *