Další varovné video: Francie a Německo budou do deseti let islamizovány, fakta hovoří jasně

Napsal
Sdílet článek

V posledních dnech se doslova “roztrhl pytel” s různými videi předních islámských vůdců. Jedno jsem zde již zveřejnila, nicméně objevila jsem ještě několik dalších a všechny v tomtéž duchu. USA jako hegemon končí, Čína je moc slabá a kulturně uzavřená a jiný světový hegemon zde vidět není. Všichni muslimové počítají s tím, že svět povede islám.

Údaje, ze kterých mrazí a které se dozvíte dokonce nejen z nového videa. Pro mne nic podivuhodného, jedná se totiž o fakta, na něž jsem upozorňovala v mnoha článcích, navíc o fakta, jež záměrně mnozí statistici z  neznámého důvodu zcela přehlíží. Oč jde?

Každou hodinu konvertuje jeden Němec a Francouz k islámu. Každý den se jeden kostel změní v mešitu. Každou hodinu, každý den… Na to první jsem mnohokrát upozorňovala. Všichni, kdo sestavují prognózy budoucí islamizace Evropy totiž počítají výlučně s vysokou natalitou muslimek a s migrací. Jiné okolnosti neberou do úvahy. Přitom právě konverze k islámu je faktorem, který je nutno k těmto údajům započítat.

Podle zjištění konvertuje každou hodinu jeden Němec a Francouz k islámu. Tedy 24 nemuslimů z těchto dvou zemí každodenně konvertuje k islámu. To je zhruba 720 osob měsíčně, více než 8 tisíc ročně jen v rámci Francie či Německa. To je takové jedno menší městečko. Přitom počty osob, konvertujících k islámu rostou s tím, jak roste invaze muslimů do Evropy. Tedy příští rok už může být toto číslo výrazně vyšší a dál bude už jen narůstat. Proč? Protože stále častěji dochází ke sňatkům nemuslimek s muslimem, čímž tyto ženy automaticky konvertují.

Nikde se také nepočítá s migrací těch, kdo konvertovat odmítnou a nebudou mít zájem se přizpůsobit a zůstat žít v islamizované zemi. To bude dalším faktorem, který islamizaci urychlí, ale žádné statistiky s ním nepočítají.

V novém videu hovoří palestinský historik Ghasan Weshah o tom, o čem v posledních dnech hovořili už mnozí další muslimové. Po USA nebude hegemonem Čína, jak se tvrdí, ale bude jím islám. V posledních týdnech vyzvalo hned několik vysokých islámských autorit muslimy k tomu, aby obsadili Evropu. Na Evropu je vyhlášen džihád a Evropanům je to jedno. V době, kdy přichází světová hospodářská krize, mají zcela jiné starosti. A právě to si velmi dobře uvědomují i muslimové.

Každý den je jeden kostel změněn na mešitu, každou hodinu každý den konvertuje jeden Němec a Francouz k islámu. Každý den se vydávají tisíce muslimů na pochod směr Evropa, každý den vyloví podvratné neziskovky nějakou tu stovku muslimů z vod u libyjských břehů a dopraví do Evropy. Každý den někdo prolomí řecké hranice, každý den dává najevo i Erdogan, že se nikdy nevzdal úmyslu obnovení velké Osmanské říše.

Muslimové počítají s tím, že Francii a Německo do deseti let převezmou. Oni si tím jsou naprosto jisti. Stejně tak je jisté, že jen tyto dvě země jim stačit nebudou. V tom jim vydatně pomáhají největší sponzoři islamizace, k nimž patří Saúdská Arábie a Katar. Právě ten v poslední době výrazně navýšil finanční podporu různým islámským organizacím a bojůvkám.

Na videu zde muslimský historik říká:

„Budoucnost patří nám, našemu lidu a arabskému a islámskému národu. To říkají vědecké studie. Říkají, že Spojené státy se hroutí a že islám je jedinou mocností, která je schopná vést svět po Americe. Čína toho není schopna a lidé, kteří šíří teorii, že Čína povede svět, vědí, že to nedokáže. Když byla Čína nejsilnější supervelmocí na světě, postavila Velkou čínskou zeď. Vidíte, jaká je čínská kultura? Jejich kultura je zaměřena dovnitř. Zakuklí se. Povězte mi o jediném místě, které Čína dobyla v průběhu dějin? Nedobyla ani 10 čtverečních centimetrů. Části Číny jsou dodnes pod japonskou okupací. Taková kultura nemůže ovládnout svět. Když vedete svět, vedete ho z kulturního a vojenského hlediska. Musíte jej vést z hlediska kultury a znalostí. Dnes USA vedou svět s falešnou kulturou a ta se začala hroutit. Americký slogan svobody se při první zkoušce hroutí. Pandemie koronaviru byla pro Čínu velkou ostudou a velká část světa je odpuzována čínskou kulturou a tím, jak jedí všechno, co se hýbe. Tito lidé nejsou schopni vést svět. Celý svět musí znát vědecký výzkum, který přichází z Evropy.“

Na dotaz moderátora, o jaký výzkum se jedná, odpoví:

„Že se Francie a Německo do deseti let stanou islámskými republikami. Existují studie, které říkají, že němečtí a francouzští občané každou hodinu konvertují k islámu. Existují studie, které říkají, že každých 24 hodin se jeden kostel stane mešitou. Islámská kultura je na pochodu.“

 

(Visited 4 221 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *