Další vstřícný krok ČR směrem k postupné islamizaci

Napsal
Sdílet článek

Někomu se to může jevit jako úplná banalita, jenže poslední vstřícný rozsudek Nejvyššího soudu ve věci údajné Somálky, která se dožadovala omluvy a finanční náhrady za to, že jí nebylo dovoleno nošení hidžábu ve škole ukazuje, že je vstřícnost našeho státu k této nenávistné ideologii dokonce větší, než se mohlo zdát na základě prvoinstančního rozsudku.

Každý ústupek muslimům znamená jen další krůček k islamizaci ne nepodobné té, jakou známe z jiných evropských zemí. Jakmile totiž muslimové pochopí, že zde mají až nadstandartní podmínky pro rozvoj jejich vlastní komunity, už jim vůbec nic nezabrání v tom, aby se sem začali ve větší míře stěhovat. Vždyť hidžra – islamizace neislamizovaných území – je jejich životním cílem.

Ale nyní se vraťme k oné údajné Somálce údajně jménem Ayan Jamaal Ahmednuur. Pro neznalé věci jen velmi stručně připomínám, že tato údajná Somálka se před lety jednoho dne záhadně – zcela bez dokladů – objevila v areálu ruzyňského letiště, kde se jí ihned ujala jedna z mnoha českých promigračních neziskovek, záštitu nad ní převzala i Šabatová. Černošce, objevivší se na letišti bez letenky a dokladů, byly přesto vydány doklady, zcela jasně – jak je ostatně všude v Evropě běžné – jen na základě jí podaných informací. Tedy jí udaná země  původu i jméno mohly být a – jak známe z nespočtu případů po celé Evropě – velmi pravděpodobně i byly falešné.  I přesto jí byl u nás poskytnut azyl a vydány na dané jméno doklady, které stihla během pobytu v ČR několikrát ztratit. Vždy jí pak byly vydány doklady nové, aniž by někoho napadlo, že ona “ztráta” mohla být čistě účelová (kdopak ty “ztracené doklady” asi používal?). Vrcholem všeho pak bylo, když jí bylo vydáno vysvědčení o absolvování základního vzdělání, kdy měla mít z češtiny, kterou vůbec neovládala, trojku! Na základě tohoto zfalšovaného dokladu o vzdělání pak byla přijata na zdravotnickou školu, kde posléze začala ona už známá anabáze s hidžábem, ve které byla do značné míry zainteresovaná i ombudsmanka Šabatová a její dcera. U Obvodního soudu pro Prahu 10 však – naštěstí – muslimka neuspěla. Připomínám, že v té době už jí šlo pouze o finanční odškodnění ve výši 60tisíc Kč a omluvu, protože školu mezitím opustila. Otázka je, jak by vůbec mohla Somálka bez elementární znalosti češtiny, vystudovat jakoukoli střední školu, o to spíš  odbornou, v tomto případě zdravotní. Je tedy myslím zcela jasné, oč tu jde především. Na jedné straně o peníze a na té druhé o posílení vlivu neziskovek, které za “Somálkou” od začátku stojí.

Jak se dalo očekávat, tak případ dál zamířil k Nejvyššímu soudu. A výrok soudu? Cituji:

Vyznávání islámu, jehož symbolem je u žen hidžáb, je sice náboženstvím v českých poměrech nezvyklým, vzbuzujícím v některých občanech paušalizující obavy, avšak za podmínek daných naším právním řádem by i tyto osobní a nikoho neohrožující projevy náboženského přesvědčení měly být většinovou společností tolerovány, a to zvláště v oblasti vzdělávání, jehož úkolem je mimo jiné i vést studenty k úctě a respektu k právům druhých a názorové snášenlivosti,“

Takže dle soudu máme snášet vnější projevy čehokoli, co se samo staví být náboženstvím, i když mnohé autority a znalci islámu (např. Bill Warner) neuznávají islám coby náboženství, ale považují ho – zcela právem – za nenávistnou ideologii. Tedy dle soudu mají být studenti tolerantní k někomu – či něčemu – co vůbec není tolerantní k nám. Navíc, většina národa se nehlásí k žádnému náboženství, tedy coby ateisté jsme pro muslimy ta nejnižší možná spodina. Ostatně, na internetu lze dohledat spoustu relevantních informací o “toleranci” islámu vůči bezvěrcům. Pokud chce islám kdokoli praktikovat, má na výběr nepřeberně muslimských zemí. My bychom neměli muslimům ustupovat v ničem! 

O skutečných cílech islámu si můžete poslechnout třeba zde (titulky v češtině): https://www.youtube.com/watch?v=1Bxj1r7BbJg

Přednášku Billa Warnera (s titulky) si můžete poslechnout zde: https://www.youtube.com/watch?v=Im0IisZ77QI

A jen taková malá odbočka pro odlehčení. Před časem se dala dohromady jakási církev “pastafariánů”, jejíž příslušníci nosí na hlavě cedník. Tedy dá-li se někdo k pastafariánům, může chodit s cedníkem na hlavě do školy?? Budou to pak muset – na základě tohoto precedentního rozsudku –  tolerovat? Myslím, že ne, přitom jejich možnosti a ambice ovládnout Evropu jsou – na rozdíl od islámu – nulové.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Létající_špagetové_monstrum

V situaci, kdy se objevují stále nové důkazy toho, že je islám ideologie, jejímž cílem je islamizovat planetu (čímž se ani netají), v situaci, kdy jiné země zakazují nošení muslimských pokrývek na veřejnosti, ve veřejných budovách, zakazují halal porážky, jde naše země vstříc této nenávistné ideologii. Poté, co naše Sněmovna zcela jednoznačně odmítla byť jen jednat o podobných zákonech, omezujících islám, přichází náš Nejvyšší soud s tímto rozsudkem, který jde muslimům na ruku. Každý, byť sebenepatrnější podobný precedens, je dalším krůčkem k pozdější islamizaci naší země. I na tom Západě to před časem nějak začínalo.

Je skutečně neuvěřitelné, že se zde neustále probírají a rozpitvávají různé pseudokauzy, které nemohou mít jakýkoli vliv na budoucí život v této zemi. Kauza jako je tato a jí podobné jsou bagatelizovány, přitom jakákoli vstřícnost k islámu je projevem podvolení. A slovo “islám” znamená podvolení, je to přesně to, co od nás muslimové očekávají.

(Visited 480 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *