Další výpalné pro Erdogana, aby mohl do Evropy vypravit víc islamistů?

Napsal
Sdílet článek

O tom, že EU velmi aktivně a dlouhodobě podporuje muslimskou invazi, už snad nelze pochybovat. Jak jste si možná všimli, tak agentura, spadající pod EU a mající původně za úkol střežit vnější hranice EU, dělá v Řecku totéž, co ve Středozemním moři. Namísto, aby lodě Frontexu posílaly invazisty zpět do Turecka, jak to po nich žádají i Řekové, nabírají vetřelce na palubu lodí a poté je převážejí do Řecka. Tedy dělají přesně to, oč šlo od začátku sultánu Erdoganovi.

Evropská komise se v současné době připravuje na předání dalších 500 milionů EUR na pomoc Ankaře, na pomoc takzvaným „syrským uprchlíkům“, aby zmírnila rostoucí napětí se stále více agresivním tureckým režimem. Jak se však objevuje stále více zpráv, je stále jasnější, že jen velmi málo migrantů, kteří se pokoušejí přejít z Turecka do Řecka, je ve skutečnosti syrské národnosti. Proto je jasné, že ze strany Bruselu jde jen o záminku, která má uklidnit Evropany.

Řecko informovalo o původu osob, které byly zatčeny a snažily se nelegálně přesunout z Turecka do Řecka. Z těch, kteří byli zatčeni, bylo 64 % Afghánců, 19 % Pákistánců, 5 % Turků, 4 % Syřané, 2,6% Somálci a migranti z Iráku, Íránu, Maroka, Etiopie, Bangladéše a Egypta tvořili 5,4 procenta zatčených. 

I přesto, že drtivá většina vetřelců pochází z Afghánistánu a Pákistánu, připravila Evropská komise nový balíček pomoci ve výši 500 milionů EUR pro „syrské uprchlíky“ v Turecku. A co víc, peníze mají jít mimo jiné i přes neziskovky, jejichž hlavním zájmem je – samozřejmě – migranty dostat v co nejvyšším počtu do Evropy.  To si vážně v Bruselu myslí, že jsou všichni Evropané tak tupí a oficiální verzi uvěří??? Tvoří-li Syřané pouhá 4%, pak je tato záminka pěkně “na vodě”. EK se nejspíš spoléhá na to, že většina lidí se nyní zaobírá koronavirem a situace v Řecku je nezajímá.

Poté, co Bruselem vyslaný Frontex zcela nepokrytě importuje invazní jednotky do Řecka, ještě někdo věří, že jde ono výpalné půl miliardy eur na nějaké “imaginární” syrské uprchlíky? Uprchlíky, kteří de facto neexistují, jak prokázaly i záchyty řecké pohraniční stráže? Protože je nasnadě, že i mezi těmi 4% údajných Syřanů jich možná minimálně polovina bude jiného původu, protože mají buď falešné syrské doklady (ty si vojáci ISIS běžně obstarávali) nebo jsou bez dokladů a tvrdí, že jsou Syřané. Možná tak 1% jsou pak nejspíš skuteční Syřané a to ještě možná z bojůvek jako An Nusra nebo Al Kajda, které tam operují a jejichž vojáci mají dobrý důvod se stáhnout mimo Sýrii.

Je jasné, že výpalné bude – podobně jako dříve – využito jinak, ale jistě ne na zadržení vetřelců, které považuje od začátku Erdogan za jakýsi předvoj. Svoji pátou kolonu už v Evropě (zejména v Německu) nasunutou má, nyní se budou hodit i džihádisté, propuštění z věznic a Erdoganovými pohůnky dovezení k řeckým hranicím.

Věřit Turkovi může opravdu jen pomatenec. A s důvěrou v EU se to má úplně stejně, vždyť hlavním důvodem proč byla založena, je likvidace národů a národních států. A to půjde cestou invaze a rozvratem jednotlivých zemí skrze nenávistnou islámskou ideologii nejlépe. 

(Visited 147 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *