Další výpalné pro Erdogana na Syrské „uprchlíky“ z Afghánistánu a Pákistánu

Napsal
Sdílet článek

Angela Merkelová, se včera vzdala tlaku Turecka kvůli probíhajícímu konfliktu mezi muslimskými okupanty, jimž pomáhala turecká policie v útocích na  řecké bezpečnostní síly. Merkelová souhlasila s tím, že dá další balíček pomoci ve výši 125 milionů eur na podporu muslimských vetřelců v Turecku, což vyplývá ze zprávy tureckého zpravodajského serveru Daily Sabah.

Po včerejší čtyřstranné konferenci s francouzským  prezidentem Emmanuelem Macronem, britským premiérem Borisem Johnsonem a tureckým prezidentem Recepem Erdoganem odsouhlasila Merkelová balíček pomoci ve výši 125 milionů eur na podporu migrantů v Turecku. Merkelová dodala, že Německo je otevřeno zvýšení své podpory, pokud to bude nutné, což by ve finále mohlo znamenat i zrušení víz pro Turky.

Evropská unie byla pod tlakem, aby dosáhla nové dohody s Tureckem ohledně migrantů od doby, kdy Erdogan oznámil, že jeho země už nezastaví ty, kteří se na konci února pokoušeli nelegálně vstoupit do Evropské unie přes Řecko přechodem tureckého území. Od té doby se denně střetávají desetitisíce vetřelců s řeckými bezpečnostními silami na řecko-turecké hranici. Invazistům navíc  turecká policie pomáhá ve snaze prorazit pohraniční plot.

Erdogan vetřelce využíval k vydírání, ve snaze donutit Evropskou unii, aby podpořila Turecko v jeho konfliktu se Sýrií. Snažil se také získat přízeň EU v souvislosti s celní unií EU a přinutit Evropu, aby v schengenské zóně EU přijala bezvízová cestovní privilegia pro turecké občany. Nutno podotknout, že právě bezvízový styk s EU je jedním z hlavních požadavků sultána Erdogana. Bez něj velmi pravděpodobně invazisty z hranic nestáhne a nepřestane jim prostřednictvím turecké policie s prolamováním hranic pomáhat.

Odhaduje se, že v Turecku se v současnosti nachází přibližně 3,7 mil. migrantů, z nichž většina chce do Evropy. Jde o hrozivou zbraň, kterou může Turecko použít k demografickému a kulturnímu zničení Evropy, aniž by vystřelilo jedinou ránu. Schůzka lídrů byla vedena videokonferencí, v důsledku koronavirových opatření. Ostatně, Merkelová byla právě včera umístěna do karantény, protože její lékař, s nímž přišla do kontaktu, je nakažený koronavirem.
Většina Evropanů je nyní uzavřena ve svých domovech a jediné, oč se zajímají je epidemie koronaviru. Pro podvratné politiky je to ideální příležitost k přijímání pro většinu Evropanů velmi nepopulárních kroků.

Může tedy dojít k tomu, že za všeobecného nezájmu bude nejen vyplaceno další tučné výpalné Erdoganovi, ale zároveň dojde k zavedení bezvízového styku s Tureckem či k nějaké dohodě jeho zavedení v rámci EU ihned poté, kdy se podaří pandemii porazit. Pak Erdoganovi nic nezabrání, aby vydával turecké pasy i afghánským vetřelcům.

Připomínám, že dle identifikace zachycených invazistů pochází vetřelci z těchto zemí: 

Afghánistán 64%, Pákistán 19%, Turecko 5%, Sýrie 4%, Somálsko 2,6% a Irák, Írán, Maroko, Bangladéš, Etiopie a Egypt celkem 5,4%.

Přitom sluníčkáři z neziskovek nás neustále přesvědčují, že jde o samé Syřany!!! Navíc, většina invazistů ani nemá žádné doklady.

Výše uvedené kroky ve spojení s dovozem dalších afrických invazistů (opět za absolutního nezájmu Evropanů) mohou během několika let zcela změnit demografické složení obyvatel mnoha zemí a opět dostat Evropu o krok blíž k totální islamizaci.

Mimochodem, všimli jste si, že za nás opět – stejně, jako za 3. říše – rozhodují Němci, které kryje Francie? 

 

 

5/5 - (1 vote)
(Visited 68 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *