Další zcela náhodný záchyt vetřelců na našem území a opět „nezletilí“

Napsal
Sdílet článek

Při čtení zpráv o záchytu vetřelců z Asie či Afriky vždy předem odhadnete, jaký bude obsah sdělení. Dnes k jednomu takovému zcela náhodnému záchytu došlo na Tachovsku, kde si řidič kamionu všiml zvuků z nákladového prostoru. Vzápětí tedy zavolal policii, která objevila – jak jinak – čtyři vetřelce.

Ani bych se nenamáhala na tuto skutečnost reagovat, ostatně už jste si o tom jistě přečetli na mainstreamu. Nicméně to, co jsem četla dál, byla už skutečná „klasika“, na níž nešlo nereagovat.  Údajně šlo o tři nezletilce a jednoho dospělého. No a samozřejmě neměli doklady. Nepochybuji, že na druhou stranu všichni disponovali chytrými mobily i kreditkami, které vydává EU. Ty se pak rozdávají v táborech.

A co víc, invazisté údajně neznali ani žádný světový jazyk a jediné, co jsme se z článku dozvěděli bylo, že jsou z Asie. Tedy z jižní Asie. A co tak přiznat rovnou, že se jedná o Pákistán nebo Afghánistán? V Řecku totiž zjistili, že 80% vetřelců, přicházejících z Asie, je z těchto dvou zemí. Jistě museli přivolaní tlumočníci přijít na skutečný původ vetřelců. Ovšem to vše není až tak důležité, zde chci jen poukázat na fakt, že se okamžitě uvěří čemukoli, co vetřelci tvrdí. Skupinka nájezdníků bez dokladů zcela jistě moc dobře ví, že v Evropě je to prostě takto nastavené. I proto doklady včas vyhazují. V EUchalífátu je přece lepší cestovat bez nich.

Tři údajně mladistvé si převzala sociálka. Lze předpokládat, že se jich opět ujme nějaká neziskovka, nejpravděpodobněji opět Rozumkova OPU. Ta se už nedávno ujala pěti Afghánců, kteří o sobě tvrdili, že jsou nezletilí, což záhy vyvrátil kostní test. I přesto OPU toto zjištění napadla s tím, že je jistě test, který potvrdil, že už jim je ke třicítce, nepřesný. Totéž tedy nejspíš čeká i tři ze zadržených vetřelců, kteří směřovali do vysněného Německa.

V normální zemi by invazisté bez dokladů neměli šanci překročit hranice. A pokud už by je překročili, bylo by to považováno za trestný čin, v některých zemích se stále na hranicích bez varování střílí. U nás dnes již pomyslné hranice překračují ročně tisíce podobných těm dnešním čtyřem, přičemž většina směřuje do Německa. O vetřelce je většinou velmi dobře postaráno, neboť se jich okamžitě ujme nějaká neziskovka. Ti, co jsou zachycení jsou navíc jen skutečnou špičkou ledovce. Otázka je, kolik jich nakonec zůstává u nás. Všichni nejspíš v Německu neskončí, právě proto se pravděpodobně zřizují nová integrační centra. Kapacity stávajících očividně nestačí.

 

5/5 - (5 votes)
(Visited 178 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *