Další známka islamizace mnoha evropských zemí – stále více muslimských žáků a přizpůsobení výuky

Napsal
Sdílet článek

O islamizaci Evropy, která je v současném stavu prakticky nezvratná, jsem psala mnohokrát. Důkazů je víc než dost a stávající politická situace napříč Evropou nedává přílišné šance na zásadní zvrat nastoleného směřování. O mohutně sílící islamizaci Evropy však nesvědčí pouze rostoucí počty mešit, modliteben, kebabáren, halal porážek a dalších atributů islámské společnosti, ale také to, že ve většině evropských zemí povážlivě rostou počty muslimských žáků. A to v situaci, kdy v mnoha evropských zemích fungují i školy islámské.

O tom, jaká je situace na francouzských školách jste si mohli udělat obrázek nedávno, kdy byl učitel dekapitován jen proto, že v hodině, v níž probíral svobodu slova, si dovolil ukázat třídě obrázek nahého lžiproroka Mohameda. Z jiné školy byl už dříve učitel právě za svůj svérázný způsob výkladu tohoto tématu vyhozen. Nicméně podobná atmosféra nepanuje jen na školách francouzských.

V návaznosti na dekapitaci učitele poblíž Paříže islamistou varuje Německá asociace učitelů před „atmosférou zastrašování“ i na školách v Německu. “Jsme hluboce znepokojeni tím, že se v Německu vyvíjí atmosféra zastrašování,” řekl šéf sdružení Heinz-Peter Meidinger.

“Tlak je obzvláště vysoký na školách s vysokým procentem žáků s odpovídajícím migračním pozadím,” dodal. Například učitelé byli požádáni, aby se ve třídě nezabývali tématy, jako je konflikt na Středním východě nebo Izrael. Na některých školách se již učitelé neodvažují promítat film jako Schindlerův seznam.

“Ke změně stylu výuky jsou tak tlačeni nejen rodiči žáků, ale i žáky samotnými. To může vést k autocenzuře, “ uvedl šéf sdružení. Mnoho učitelů v Německu by se pravděpodobně bálo odkázat na Mohamedovy karikatury v lekci o svobodě projevu, bojí se však přednášet také o umělecké svobodě nebo o demokracii.  Jistým tématům se tedy zcela vyhýbají. Když učitelé někdy přece jen zaujmou stanovisko k politicky a historicky citlivým tématům, musí očekávat, že budou vystaveni tlaku.

Tolik k situaci v Německu, přičemž totéž zcela jistě platí třeba o Rakousku, Švédsku, Holandsku, Belgii a dalších islamizovaných zemích, v nichž už v mnoha lokalitách převládají muslimští žáci. Až  bude mít děti generace současných muslimských žáků a studentů islamizovaných základních a středních škol, tak již právě jejich děti přečíslí děti nemuslimů. To platí hlavně pro výše uvedené země.

Na závěr ještě přidávám video, na němž můžete názorně vidět, jakým způsobem se projevují muslimové v zemi, kterou již pokládají za “ukořistěnou”, i když zatím nejsou ve většině. Právě pouliční modlitby jsou jedna ze známek přebírání daného území. Něco podobného by předkové v těchto zemích nikdy nedopustili:

 

 

(Visited 319 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *