Další zrůdné plány Evropské unie

Napsal
Sdílet článek

Zásadním problémem většiny Evropanů je fakt, že stále ještě věří, že EU byla založena pro jejich dobro. Přitom jde jen o pokračování plánů 3. říše, tedy o jakousi 4. říši. Vnímavý člověk již pochopil, že tím, v jehož zájmu tento moloch funguje, jsou především nadnárodní korporace, většinou ve vlastnictví tzv. globalistů. EU je plně založena na korupci. Korumpuje všechny na ni napojené politiky, tedy především eurokomisaře, ale také desetitisíce úředníků či osob na EU napojených na národních úrovních. Mimo uvedených pak korumpuje i všechna mainstreamová média, politické neziskovky a všechny, kdo z EU berou dotace.

Tento moloch si vlastně podplácením značného počtu občanů zajistí jednak dostatek voličů pro EU poplatné strany, protože ty pak volí nejen ti, kdo jsou Bruselem přímo korumpováni, ale také jejich příbuzenstvo. Média a politici ve službách Bruselu jsou pak na straně propagandy. Pak není divu, že se po celé EU masově volí strany, které spolu s EU nezastřeně nebo potají podporují masovou muslimskou invazi i všechny další aspekty ideologie, která je EU šířena.

Proto mne neudivují všechny totalitní kroky, k nimž postupně tento moloch přistupuje. Zcela jasně je hlavním zadáním EU likvidace národních států a národů cestou totální globalizace. Aby šla tato globalizace hladce, je zapotřebí Evropu rozvrátit, přičemž hlavním nástrojem je současná uměle vyvolaná hospodářská krize a s ní souběžně stále okatěji podporovaná islamizace, sloužící k rychlejšímu rozvrácení jednotlivých zemí.

Nyní se rozhodl tento totalitní spolek učinit další kroky nejen k jedné velké globalizované Evropě, ale zřejmě k jakési “světovládě” ve spojení s USA pod vedením Deep state, jenž beztak celou EU ovládá.

Předseda Evropského parlamentu David Sassoli představil vizi vedoucích představitelů EU týkající se budoucího směřování Unie, která předpokládá další centralizaci, zrušení práva veta, centrální  ministerstvo financí a trvalé přerozdělování dluhů.

Plány předložené Sassolim jsou v rozporu s těmi vládami, které usilují o větší suverenitu v EU (což je nyní pouze Maďarsko a Polsko), ale jak daleko chce Sassoli zajít při přetváření Evropy?

rozhovoru zveřejněném na svých internetových stránkách Sassoli dále uvedl, že by bylo nutné reformovat zakládající smlouvy, aby se změnila celá vláda EU.

“Za prvé je nutné, aby se odstranilo právo veta jednotlivých vlád, anachronický nástroj, protože v dnešní době jsou potřebná rychlá rozhodnutí, a to i ve prospěch občanů a samotných vlád. Potřebujeme nové přesuny pravomocí, nebo spíše pravomocí, z národních států do Unie,” prohlásil předseda Evropského parlamentu.

Sassoliho návrhy, které by v podstatě představovaly Spojené státy evropské, představují jasnou hrozbu pro země jako Polsko, Maďarsko a některé další státy v celé EU.

Maďarsko a Polsko v současné době využívají svého veta k tomu, aby zabránily úsilí Evropského parlamentu a Evropské rady o vázání finančních prostředků EU na otázky právního státu. Maďarsko i Polsko se obávají, že pokud bude EU ve svém úsilí úspěšná, umožní to Unii účinně kontrolovat vlády členských států prostřednictvím sankcí. Pro konzervativní vlády by liberální většina v institucích, jako je Evropský parlament, byla otevřena provádění politiky přistěhovalectví s otevřenými hranicemi, dalšímu zavádění liberálních hodnot ve vzdělávání a společnosti a prosazování multikulturalismu v těch zemích, které se mu až dosud vzpíraly.

Maďarský premiér Viktor Orbán a polský premiér Mateusz Morawiecki dali najevo, že odmítnou upustit od svého veta sedmiletého rozpočtu EU a “covidového” fondu pro obnovu, pokud nebude dosaženo společné dohody.

“Rozhodli jsme se sladit naše postoje k těmto otázkám. Polsko ani Maďarsko nepřijmou žádné návrhy, které by ostatní považovali za nepřijatelné,” stojí v prohlášení.

Sassoli také říká, že je třeba reformovat Evropský mechanismus stability (ESM).

“Je nezbytné, aby společné dluhové otázky byly trvalé a vytvořily ministerstvo financí na evropské úrovni,” domnívá se Sassoli.

Jeho návrhy, které považuje za zásadní pro odstranění koronavirové krize, jsou následující: zrušení dluhů vládami v reakci na pandemii COVID-19, trvalé eurobondy, nový ESM řízený přímo evropskými institucemi a reforma smluv o odstranění práva veta ve všech oblastech politiky Unie.

“Panuje zoufalství a bída, začínají se otevírat sociální trhliny: to, o čem bylo dosud rozhodnuto, je mimořádně důležité a v nadcházejících letech bude definovat Evropu. Nyní však musíme zahájit zásadní reformu, abychom unii poskytli větší autoritu a větší suverenitu,” říká Sassoli.

Podle něj má Paolo Gentiloni, komisař EU pro hospodářství, pravdu, když tvrdí, že je zbytečné uvažovat o reaktivaci Paktu stability před rokem 2023.

“Nemůžeme si dovolit náhlý návrat těchto pravidel dříve, než země obnoví růst ztracený během pandemie koronaviru. Zničili bychom začátek procesu obnovy,” tvrdí Sassoli.

“Potřebujeme, aby se všechny členské státy zapojily do koordinovaných daňových reforem na evropské úrovni s cílem rozvíjet přerozdělovací politiky. Mnozí se potýkají s chudobou, ale jiní mají z krize prospěch. Přínos privilegovaných je důležitý pro snížení nerovností,” uvedl předseda EP v rozhovoru.

Prezidentka Evropské centrální banky Christine Lagardeová ve svém nedávném rozhovoru pro deník Le Monde uvedla, že “vedoucí představitelé Evropské unie by měli zvážit, zda by se fond obnovy ve výši 750 miliard eur mohl stát stálým nástrojem”. 

V této souvislosti Sassoli uvedl, že je nezbytné učinit společné dluhové otázky trvalými a vytvořit státní pokladnu na evropské úrovni. Měli jsme velký úspěch s SURE (Podpora pro zmírnění rizika nezaměstnanosti v případě nouze) dluhopisy, a budeme mít velký úspěch s dluhopisy zotavení. Je to model, který by měl být konečný. S evropskými dluhopisy bychom mohli zapojit ECB do financování ekologické transformace, která je také nástrojem obnovy. To je zásadní otázka, která by mohla Unii konsolidovat.”

Podle nedávných zpráv rozdělila Evropská komise 14 miliard EUR od společnosti SURE do devíti členských států.

“Nedávno mi řekli totéž o dani z finančních transakcí, která vstoupí v platnost nejpozději v roce 2026. Evropa je odpovědí na naše problémy. Dnes má například Unie portfolio šesti očkovacích látek pro nejméně 200 milionů dávek. Komise je koupila jménem Parlamentu za nízkou cenu, protože pokud si toto množství koupíte, jste na trhu silní. Žádný evropský stát by to sám nezvládl. To ukazuje, že je třeba vytvořit zdravou Unii. Totéž platí pro dluhopisy, migranty a mnoho dalších oblastí,” uzavřel Sassoli.

Na otázku, zda se mu návrhy nezdají nereálné, odpověděl, že si to nemyslí.

Už chápete oč jde? Proč celá ta záměrně vyvolaná krize? V návrzích Sassoliho, který tak jen tlumočí plány svých loutkovodičů, máte celou Agendu 2030, resp. globalizační plány hezky pohromadě. Máte tam jak Spojené státy evropské bez jakékoli národní suverenity a možnosti rozhodovat si ve vlastní zemi (která už nebude existovat) sami za sebe, tak podporu přerozdělování a další invaze, zavedení dluhové unie – ručení za dluhy ostatních, plnění plánů zeleného údělu, očkování Gatesovými vakcínami a především plné odevzdání všech stávajících kompetencí národních států do rukou fašistů z Bruselu.

Světovládci se již jednoduše svými záměry zcela přestali tajit. Stále více se v plné nahotě ukazuje EU v celé svojí zrůdnosti, přičemž si jsou velmi dobře vědomi, že značnou část lidí mají již zkorumpovaných – tedy na své straně a nemalá část lidí je ve vleku jejich vlastní propagandy. Pak skutečně nebude problém vše provést přesně tak, jak to navrhuje Sassoli.

Mimo výše uvedených návrhů již EU nabídla USA také vytvoření jedné velké globální aliance, pak je tedy skutečně o to jasnější, proč bylo zapotřebí uhrát prezidentské volby v USA tak, aby vyhrál kandidát Deep state, resp. socanů (pardon, “Demokratů”). Nepůjde tedy jen o Spojené státy Evropské, ale o ještě větší moloch v plné režii Deep state.

A co je na tom nejhorší? Že jim to vše většina občanů EU – minimálně ve volbách –  ještě posvětí.

(Visited 425 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *