Dánská královna krásy si vzala Pákistánce, ten ji utýral k smrti

Napsal
Sdílet článek

Devětatřicetiletý Pákistánec, který deset let brutálně týral a posléze zavraždil svou dánskou manželku, byl minulý týden soudem v Roskilde odsouzen k vazbě a deportaci. Kamran Khan byl minulý pátek odsouzen za to, že v říjnu 2018 ubil ve svém domě svou 34letou manželku Ayu Bonde Jensenovou, bývalou královnu krásy. 39letý Pákistánec byl uznán vinným, že deset let podroboval svou ženu velmi těžkému násilí, věznění, sledování a ponižování, které nakonec vedlo k její smrti. Pákistánec je také odsouzen za systematické, hrubé a brutální zneužívání svých tří dětí

Jensonová, etnická Dánka z Falsteru, která byla v šestnácti letech korunována na miss teen, dříve snila o modelingové kariéře, ale její život se změnil v roce 2002, kdy si vzala Pákistánce Kamrana Khana, muže, se kterým se seznámila na střední škole. Když jí bylo 17 let, Jensonová konvertovala k islámu a vdala se za  Khana, který byl o pět let starší. Poté se její život drasticky změnil. Jensonová odešla ze střední školy, aby se stala ženou v domácnosti, a krátké sukně, které dříve nosila, nahradila islámským fundamentalistickým oděvem , tedy burkou. Khan ji také donutil přerušit kontakt s matkou.

Prokurátor Rune Rydik během procesu poznamenal, že Jensonová byla v „bezmocném stavu“, když ji v roce 2018 definitivně její manžel zavraždil. Tři děti páru byly často nuceny být svědky násilí a ponižování, kterému byla jejich matka léta vystavena.

Soud nakonec odsoudil muslimského tyrana k deportaci. O tom, jaká je výše jeho trestu odnětí svobody, se bohužel, zdroj nezmiňuje.

Takže zde máme další názornou ukázku totálně zničeného života mladé ženy, která už v 17 letech konvertovala k islámu, aby se mohla provdat za tuto muslimskou špínu. Přiznám se, že při pohledu na obrázek jaksi nedovedu pochopit, jak si vůbec mohla dívka, která si zcela jistě mohla nápadníky vybírat, zvolit za partnera něco tak už na první pohled silně odpudivého, jako je tento pákistánský dobytek.

Jeho chování je běžným chováním muslima a přímo v Pákistánu by zřejmě nebyl za utýrání ženy ani odsouzen. Tyto případy mainstream záměrně zamlčuje, jen aby mladé a nezkušené dívky neodradil od podobných svazků. Naopak, podobní „hnusáci“ jsou jim dnes a denně prezentováni coby ideální partneři. Seriály či filmy nás přímo bombardují šťastnými smíšenými páry, většinou ve stylu ona atraktivní blondýnka, on čím tmavší, tím lepší. Jistě jste také viděli nejednu reklamu, prezentující nám podobný šťastný pár, či dokonce rodinku, kde je dítko takové barvy, jako z Donutilovy pohádky o příliš  bílé princezně, krásně hnědém princi a jejich kakaových dětech, kterým slunce kůži nespálí.

Základem každé výchovy toho, kdo má doma dceru, by měla být právě i regulace této propagandy, na základě které si nejedna mladá dívka zadá s muslimem, na což pak velmi krutě doplácí. Co jen nechápu u tohoto příběhu je fakt, že žena vydržela s násilníkem tak neuvěřitelně dlouhou dobu i přesto, že žili v Dánsku. Na druhou stranu je jasné, že v případě, že by se jí uniknout podařilo, našel by si ji a na místě by vykonal fatvu. Je také velmi pravděpodobné, že manželku vydíral přes děti.

Takových „typických muslimských rodin“ je jistě po celé Evropě mnohem víc a je jasné, že při současné neutuchající multikulturní propagandě a dovozu dalších aspirantů na „ženichy“ zmanipulovaných Evropanek, bude podobných případů, bohužel, přibývat.

5/5 - (3 votes)
(Visited 4 446 times, 1 visits today)
Sdílet článek

3 comments

  1. A to by Sluníčkáři a piráti a spol chtěli tady v ČR takové lidi. VŽdyť jsou to především sluníčkáři a piráti a spol co ani nerozeznají autistu od narkomana nebo opilce nebo kdejaké prapodivné ztracené existence. Proč tedy sluníčkáři, piráti a všichni kdo takové migranty zde chtějí nepomohou Tereze Hlůškové zpět do EU?

  2. Sluníčkáře je potřeba uhasit dříve než dopomohou bubákům do V4. Ve zbytku EU již jsou. Sluníčkáři a spol jsou stejně jako ti bubáci neřízené jaderné střely. Všemožné neziskové organizace zabývající se různou podporou práv a důstojnosti různých menšin prosazují jen menšiny ale je jim absolutně jedno co menšina většině tropí. Uhasit sluníčkáře !!!

    1. Pak je třeba uhasit především ty, kdo ty sluníčkáře „vyrábějí“. Školy, potažmo neziskovky na školách, EU a její propaganda, mainstreamová média, podporující invazi muslimů do Evropy, politické strany, které horují pro dovoz džihádistů do ČR a v neposlední řadě i ty, kdo toto všechno podporují. Ani na západě se sluníčkáři neobjevili jen tak, všechno tam začalo už od škol podobně, jako u nás. Dokud nám povládnou probruselské a proislámské vlády, tak se v tomto směru vůbec nic nezmění. Naopak, sluníčkářů bude s tím, jak budou odrůstat, přibývat…

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *