Dáte i Vy najevo, že s muslimskou invazí do Evropy nesouhlasíte?

Napsal
Sdílet článek

Nazývejme věci – nebo chcete-li děje – svým pravým jménem. To, k čemu zde poslední dobou dochází, je zcela jasná, globalisty podporovaná invaze, jejímž hlavním účelem je totální rozvrácení Evropy. Současné omezování svobod ve jménu údajného “dobra” ruku v ruce s likvidací ekonomik vyspělých zemí, je jen součástí zrůdných plánů, jejichž realizaci má dopomoci mimo jiné i dokument “Agenda 2030“, o němž jsem zde již několikrát psala a jsem si jista, že se k tomuto tématu ještě vrátím. Zásadním problémem, který má urychlit devastaci Evropy, je pak stávající invaze a s ní související islamizace.

Možná si říkáte, že nás se to netýká. Jste však na obrovském omylu, neboť něco podobného si mysleli ještě tak 15-20 let nazpět i Švédové. Vím to, neboť denně pročítám několik švédských médií a čtu si také diskuze. My máme stejný “základ” – takřka stejný počet obyvatel a žádnou koloniální minulost. Navíc nám vládnou podobné vlády, jaké vládly v začátcích i ve Švédsku, přičemž pomalu, ale jistě, připravovaly a připravují půdu pro budoucí islamizaci země.  Co jiného jsou všechna ta integrační centra pro mimoevropské cizince, finanční podpora invazi podporujících neziskovek či podpis nejednoho migračního paktu? Totéž, co se dělo před 15-20 lety ve Švédsku, se děje nyní i u nás, přičemž mladá generace je již dostatečně “zpracovaná” k tomu, aby invazi podpořila.

Nadcházející roky tak budou velkou zátěží pro celou Evropu. A to nejen ekonomicky, ale i z hlediska bezpečnostního. Drtivá většina Evropanů, odvedených k tématu “covid”, ani v nejmenším nevnímá pokračující invazi, která zejména v posledních měsících značně sílí. Na to jsem upozornila hned v několika svých článcích, přičemž africká invaze je nyní “odkloněna” přes Kanárské ostrovy, odkud se však afričtí džihádisté vydávají do Evropy. Více jsem o této likvidaci oblíbené dovolenkové destinace Evropanů psala třeba zde, zde nebo zde.

Itálie na tom není o nic lépe, na Lampedusu připlouvají tisíce většinou severoafrických vetřelců, z nichž jen nepatrný zlomek je deportován. Italská vítačská vláda navíc připravila nová pravidla, na jejichž základě budou přijímat každého, kdo se prohlásí za LGBTQ.. Už nebude potřeba, aby vetřelci odhazovali své doklady, nebude třeba, aby třicátník tvrdil, že je mu šestnáct. Stačí, když se jakýkoli vetřelec prohlásí za příslušníka LGBTQI.. a má azyl na území EU jistý.

Pokračuje i invaze přes Turecko a Řecko, i když – na rozdíl od invaze přes Itálii a Španělsko – zde mírně polevila. EU však dělá maximum pro to, aby se invaze nezastavila. A to zejména invaze ze zemí Afriky, což dosvědčuje hned několik podepsaných “migračních” paktů.

Letos v lednu na ekonomickém fóru OSN v Davosu uznali coby oprávněnou a legální migraci i migraci ekonomickou či klimatickou. Opět zde slovíčkaříme, protože pod pláštíkem slova “migrace” dochází k bezprecedentní invazi nepřátelských islámských vojsk. To vše za podpory EU i OSN.

Marakéšská deklarace (podepsaná touto vládou na jaře 2018), Globální kompakty (jeden z nich – Globální kompakt o uprchlících – naše vláda schválila v prosinci 2018), tzv. Africké deklarace, odhlasované většinou europarlamentu. To vše “zastřešeno” Agendou 2030, schválenou většinou zemí světa v letech 2015-2016. Nový “migrační pakt EU” pak do všeho skvěle zapadá. V tomto článku jsem upozornila na velmi zákeřné části tohoto paktu, v jejichž důsledku se invazi nevyhne ani jedna ze zemí EU. Vystoupit z tohoto spolku, založeného globalisty v zájmu genocidy evropských národů, bohužel, nemůžeme. Většina našinců si to nepřeje. Věřím však, že v jiných zemích se brzy na podobný krok síla najde.

 Jediné, co tak mohou udělat ti občané EU, kteří zásadně s genocidní politikou tohoto molocha nesouhlasí, je ozvat se. Ukázat, že rozhodně ne všichni jsou spokojeni s politikou, která má za cíl zničit národní státy i národy Evropy. Většina lidí, pod vlekem EU korumpovaných politiků, novinářů či neziskovek, si ani není schopna uvědomit, že EU nám vůbec nic nedává, neboť sama o sobě žádné hodnoty negeneruje. Jde o spolek založený na korupci, k níž využívá prostředků občanů EU. Korumpuje jedny penězi těch ostatních. Korupce je to, co tento moloch drží pohromadě. Proto může škodit, třeba tím, že podporuje invazi.

Nesouhlasíte s touto politikou? Nechcete, aby byla situace u nás za nějakých 10-15 let obdobná, jako je nyní situace třeba ve Švédsku či sousedním Rakousku? Pak dejte najevo svůj nesouhlas  s politikou EU alespoň svým podpisem petice, kterou již před časem iniciovala Marine le Pen Pokud se skutečně po celé EU najde milion nespokojených a naštvaných lidí, pak už mohou být slyšet, i když se třeba reálně změnit nic nepodaří. Je však možné, že se realizace o něco posune, případně to “probudí” tu mlčící většinu, která se o politiku nezajímá či není schopna pochopit vše do důsledků..

Petici můžete podepsat zde.

 

(Visited 504 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *