Dávám palec dolů – dávám palec nahoru

Napsal
Sdílet článek

Nejsem škarohlíd,věčný rebel, nespokojenec a šťoura. To by mě každodenní život netěšil a vydržet se mnou by bylo pro kohokoliv za trest. Vlastně by to bylo za trest i pro mě samou. Ovšem, pozor, nejsem ani vždy se vším a se všemi spokojený člověk. Prostě, jako to máme každý – střídavě oblačno. A protože nejsem míječ, ale sběrač, vnímám i každodenní události a zprávičky, které jsou někdy pozitivnější, někdy méně líbivé, někdy až jdoucí do skoro absurdna.

Seznam. cz 30. 5. 2019: (vyjímám z článku) to, za co dávám PALEC DOLŮ

Pražské stavební předpisy. První odst. paragrafu 50 konkrétně říká, že „záchod nesmí být přístupný přímo z obytné místnosti a z kuchyně, jde-li o jediný záchod v bytě“.

Vůbec tohle nebudu zde komentovat!!!!!! Nebo snad jen toto – prdni si až za druhými dveřmi.

Seznam. cz 30. 5. 2019: (vyjímám z článku) to, za co dávám PALEC NAHORU

Babiš nechce vyhodit člena ochranky, který vystřelil v letadle. Incident se stal na letišti v Bruselu. Premiér Babiš nebude požadovat výměnu člena policejní ochrany. Babiš ho značil za velice pečlivého a seriozního člověka, který svou profesi bere velice vážně. „Já bych chtěl, aby pokračoval“, řekl dnes v rozhovoru pro server Blesk. cz.

Tedy za mě, pane premiére, dnes pro Vás, upřímně palec nahoru.

MAJKA DUBOVÁ

5/5 - (1 vote)
(Visited 153 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Lakovala bych stejně,jako paní autorka.Třeba i proto,že vcházím na WC z kuchyně a navzdory tomu,že kobliháře nemohu ani cítit 😋👍

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *