Debilita členů britské homolobby nezná mezí, po vražedném útoku muslima proti třem homosexuálům vyzvali k ukončení islamofobie

Napsal
Sdílet článek

Už mnohokrát jsem ve svých článcích upozorňovala na to, že jedním z nejhorších hříchů v muslimském světě je homosexualita. Proto je neuvěřitelné, že všichni, kdo podporují LGBT propagandu, jsou zároveň také podporovatelé islámu, islamizace  a muslimské invaze do Evropy. K podporovatelům islamizace patří kupodivu také mnohdy sami homosexuálové, což pak v jejich případě ukazuje přinejmenším jejich vlastní stupiditu.

Pro úplnost připomínám, že před týdnem došlo v britském Readingu v parku k útoku nožem, při kterém bylo několik lidí zraněno a hned tři muži – homosexuálové – byli ubodáni. Útočníkem byl – jak jinak – muslim z Libye. Čin samozřejmě odsoudil kdekdo, včetně jisté skupiny, spadající pod britskou homolobby:

Pro ty, kdo neumí anglicky jen uvádím, že mimo vyjádření lítosti nad útokem a oběťmi, z nichž údajně dva patřili k LGBT (pozn.: jeden z homosexuálů byl z USA, nepatřil tedy k britské homo komunitě) uvádí také to, že se jim nelíbí údajná islamofobní, rasistická a xenofobní rétorika, která případ doprovází.

Tedy pomineme-li, že islám není rasa a xenofobie je strach z neznámého, což jistě nelze říct v případě islámu v Británii, tak šíleně zní, když se LGBT aktivisté vyslovují proti islamofobii. Přitom dnes a denně slyšíme, jak islám homosexualitu, podle Koránu jeden z nejtěžších hříchů, trestá.

Proto opět připomínám, že v deseti zemích světa je za homosexualitu stále trest smrti (vše jsou země muslimské) a v mnoha dalších dlouhé roky ve vězení, které však vězeň s podobným “zaměřením” zpravidla nepřežije.

Nicméně těmto idiotům z homolobby odpověděl jeden exmuslim, přičemž jeho odpověď je velmi zajímavá:

Pro ty, kdo neumí anglicky jen dodávám, že konvertita od islámu jim odpověděl:

“Islám není součástí Spojeného království ani jiné civilizované společnosti. Prosím, přestaňte vítat islám v Evropě a opomíjet všechna zvěrstva, spáchaná ve jménu islámu.  Jinak, než vám dojde krutá pravda, bude příliš pozdě.”

Kdo jiný zná lépe islám než ten, kdo jej pro jeho zvrácenost opustil??

K tomu bych ještě přidala aktuální video, natočené TV stanicí MEMRI, což je televizní stanice Muslimského bratrstva. Právě tam točí třeba výzvy muslimů k tomu, aby jejich soukmenovci uskutečnili konečný evropský džihád (těchto výzev se tam objevilo v poslední době několik) a různé podobné vzkazy, které mají docílit nastolení všesvětového chalífátu, zavedením práva šaría na celé planetě.

Žena na videu zde hovoří o tom, jak mají muslimové zacházet s homosexuály (video s titulky v AJ). Radí způsoby, jakými je mají vraždit – tedy nám dobře známé svržení ze střechy výškových budov či z vysoké skály, ale také doporučuje například upalování zaživa či kamenování. Prostě jde o takovou příručku dobrého muslima v islamizované zemi. Shlédnout by to měli povinně všichni homosexuálové v Evropě, aby věděli, co je do budoucna čeká.

Video je poměrně nové, mohu dodat i několik dalších, avšak myslím, že je to zbytečné, něco lze najít i v mých starších článcích k tomuto tématu. Pro představu o tom, jak smýšlí muslimové ve směru k homosexuálům však postačí, postoj muslimky z videa, který je také postojem nejvyšší muslimské organizace, tedy Muslimského bratrstva.

Homosexuálové, podporující islám, jsou asi totéž, jako ovce, které by podporovaly přítomnost vlka ve vlastním výběhu. Ale to ani ty ovce tak nekonečně blbé, jako výše zmíněná homolobby, nejsou.

 

 

(Visited 198 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. Ovce nehlasuje pro vlka, kapr si rybník nevypustí, ale blb je překonává odhlasováním si vlastního zániku. No není ten NWO geniální?

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *