Demonstrace “proti islámu a pedofilnímu falešnému proroku Mohamedovi”, proběhnou na několika místech Stockholmu

Napsal
Sdílet článek

Nemá jít ovšem jen o demonstraci jako takovou, má být opět spojena s pálením koránu. Už nyní je jasné, že úřady povolení k demonstraci nevydají, stejně, jako je jasné, že i přes zákaz se opět bude pálit korán a to dokonce proložený slaninou. A stejně tak se můžeme připravit na to, že den poté si přečteme o řádění muslimů nejen ve Stockholmu.

Dánská strana politika Rasmuse Paludana Stram Kurs požádala o povolení k demonstraci, aby příští sobotu mohli spálit korán na pěti stockholmských předměstích. Samozřejmě se jedná přesně o ta předměstí, která jsou obsazena muslimy. Cílem akce je prý “zesměšňovat a ponižovat islám”.

Po pálení Koránu v Malmö – Rosengårdu tak nyní protiimigrační a protiislámská dánská strana Stram Kurs plánuje spálit Korán také v no-go zónách ve Stockholmu.

“Islamizace naší bratrské země Švédska představuje konkrétní, bezprostřední a velmi vážnou hrozbu i pro bezpečnost dánského lidu. Proto se Stram Kurs rozhodl provést 5 demonstrací na stockholmských islamizovaných předměstích v sobotu 12. září 2020,” napsali členové strany ve zprávě na Facebooku. Pět míst, kde bude korán spálen, jsou tyto stockholmské čtvrti či jejich části: “1) Botkyrka/Fittja/Alby (Norsborg) 2) Tensta/Rinkeby 3) Akalla/Husby 4) Sollentuna 5) Upplands Väsby”.

Žádost o povolení k demonstraci uvádí, že účelem demonstrace je “zesměšňovat a ponižovat islám a falešného proroka Mohameda, který byl pedofilem a znásilnil devítiletou dívku Aishu”.

Vůdce strany Stram kurs Rasmus Paludan ve zprávě policii píše, že plánované demonstrace se budou konat bez ohledu na to, zda  povolení k demonstraci uděleno bude či nikoli a zda se sám bude mít možnost zúčastnit. Připomínám, že Paludan se pálení koránu v Malmö nemohl účastnit, protože byl zastaven na hranicích a byl mu zakázán vstup do Švédska.

Už nyní je jasné, že akce proběhne, ať již bude verdikt úřadů jakýkoli. A také budeme mít možnost vidět, zda se konečně osmělí i Švédové a k Dánům, kteří přijedou pálit korán, se přidají. Nebo zda alespoň budou přihlížet, aby jim tak demonstrovali podporu nejen na sociálních sítích či v diskuzích, kde většina Švédů Paludanovi a jeho spolustraníkům fandí.

Ovšem co je předem jasné, je to, že dojde k odezvě ze strany muslimů, kteří budou mít nyní týden na to, aby se na případnou protiakci připravili. Při pálení v Malmö totiž nikdo netušil, že k němu skutečně dojde, neboť úřady tuto akci zakázaly. Nyní už muslimové ví, že ani zákaz odpůrce islamizace Evropy nezastaví.

Každopádně by měla být další akce mnohem bouřlivější a je dost dobře možné, že vše nakonec přejde do občanské války. V takto silně islamizovaných zemích už to však ani jinak dopadnout nemohlo. A asi je lepší, když k tomu dojde dřív, než později. Za nějakých pět let už by mohli být mohamedáni v dostatečné převaze…

Pokud si chcete připomenout, jak to bylo v Malmö, tak na pálení koránu se můžete podívat zde, o s tím souvisejících nepokojích muslimů jsem psala zde a zde.

Lze předpokládat, že ve Stockholmu to bude mnohem divočejší….

(Visited 276 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *