Den co den

Napsal
Sdílet článek

Je to pořád dokola. Ve městě Villeurbanne u Lyonu zase (v sobotu 31.sprna 2019) pobíhal „uprchlík“ z Afganistánu a bodal nožem do lidí. Jednoho člověka zabil, devět zranil, z toho tři těžce. Zprávy tohoto typu se objevují den co den. Přirozenou reakcí by měl být hněv a z toho vyplývající postoj k dalšímu nezřízenému přijímání „uprchlíků“. Ale značná část veřejnosti v Západní Evropě je jakoby přeprogramována.
Britské ministerstvo zahraničí  se někdy před půl rokem pokusilo vyhostit Somálce Yaquba Ahmeda, který společně se třemi kumpány znásilnil šestnáctiletou dívku. Všichni čtyři zmetci byli odsouzeni celkem na pětatřicet let. Ahmed měl být po předčasném propuštění z kriminálu vyhoštěn přes Istambul zpět do Somálska. Když nastoupil s doprovodem do letadla, začal vykřikovat, že má v Británii rodinu, načež se ostatní cestující postavili na jeho obranu. Nakonec donutili úředníky i s Ahmedem vystoupit. Aniž by se vůbec zajímali, proč je deportován. K deportaci nedošlo.
„Jste na sebe hrdí?“ vzkázala hrdinům z letadla oběť znásilnění.

Hnoje se zastanou, ale člověka jako je třeba Tommy Robinson, vnímá britské veřejné mínění jako nepřítele státu číslo jedna. Něco neuvěřitelného!

Den co den. Bodání, najíždění auty, pobíhání s výbušninami, loupeže, přepadávání, znásilňování. A představitelé západní Evropy se chovají jako by se jich to netýkalo. Jako by měli zítra odletět na jinou planetu. Možná by to tak bylo nejlepší.

Otřesný je starší případ z Itálie. Tam Senegalec unesl autobus s padesáti studenty, následně je spoutal a pak vůz zapálil. Dětem se naštěstí podařilo na poslední chvíli z autobusu uniknout. Tento hnůj se chtěl pomstít za migranty utopené ve Středozemním moři, což dával za vinu Matteu Salvinimu. Proč se chtěl pomstít na dětech, už neprozradil. Na nikoho jiného asi neměl. Jako ostatně všichni ti muslimští „bojovníci“, kteří útočí výhradně na bezbranné civilisty a děti.

Nanga Parbat 22.června 2013

Členové expedice odpočívali ve stanech, když je vyrušila tlupa šestnácti ozbrojenců oblečených v uniformách gilgitských paravojenských sil napojených na Talibán. Horolezce postavili před stany, svázali jim ruce, bili je do hlavy, bodali noži a nakonec do nich vypálili celé zásobníky munice. Islám!

Tohle je to, co tady našim sluníčkářům chybí? Jen tak si lze vysvětlit, proč aktivisti typu Ivana Bartoše pořád někde postávají a vyřvávají „uprchlíci vítejte!“, ačkoli žádný „uprchlík“ zatím, díkybohu, není v dohledu. Buď trénují, nebo jsou úplně mimo.

Obojí asi bude pravda.

Piráti jsou ostatně dost zvláštní sorta lidí. Buď něco proti někomu svolávají, nebo práskají Českou republiku do Bruselu. Když jejich tvrdé jádro stojí pohromadě, aby cosi oznámilo, vždycky si vzpomenu na muzeum voskových figurín. Ani nevím proč. Ale zpět k věci.

Různí pokoutní bezpečnostní analytici a aktivisti z neziskovek neustále podsouvají Čechům, že jsou ustrašenci, kteří ještě žádného uprchlíka neviděli a už se obávají něčeho cizího. Naprostý nesmysl. S cizím se dokážeme srovnat i bez mudrování samozvaných expertů (například náš vcelku bezproblémový vztah s Vietnamskou komunitou nebo v současnosti s mongolskými pracovníky v Pardubicích) a o nějaké naší ustrašenosti už vůbec nemůže být řeč. Máme ovšem sdílenou zkušenost z okolních zemí, které migranty přijaly a nyní se musí potýkat s jejich chápáním multikulturního obohacení. Pochopitelně nechceme, aby se totéž dělo i u nás.

Přestože jsme dle tvrzení našich Vyvolených žádného migranta ještě neviděli, už se jim připravují podmínky pro přijetí. Například Magistrát v Brně schválil projekt s takřka cimrmanovským názvem: „Zvyšování interkulturní prostupnosti veřejných institucí ve městě Brně“. Bude nás to stát bratru 10 miliónů. Pro začátek. Radnice zaměstná několik referentů a tlumočníky z arabštiny. Rozpočet také počítá s cestami pracovníků do zahraničí za účelem zjištění praxe v tomto oboru. Tak ansábl bychom už měli, jen ti uprchlíci zatím chybí. Jak už jsem napsal – díky Bohu. Přesto: Je to jako cirkusový stan s prodavačem lístků, ředitelem, uvaděčem, diváky, ale bez účinkujících.

Podání pomocné ruky je jistě ušlechtilá věc, jenomže muslimští „uprchlíci“si to v drtivé většině vyložili jako projev slabosti a migranti z Afriky jsou zase v zajetí svých poměrně krutých zvyklostí.
Jak z toho ven? Dobrá otázka, žel žádná odpověď.

Se současnou evropskou elitou nás žádná zářná budoucnost nečeká.

 

 

(Visited 354 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *