Devatenáctiletá Němka byla brutálně znásilněna třemi afghánskými vetřelci

Napsal
Sdílet článek

Oběť muslimského znásilňovacího gangu ve Velké Británii už dříve prohlásila, že její znásilňovači jí citovali Korán, a uvěřila, že jejich počínání je odůvodněné islámem. Proto nikoho nepřekvapilo, když muslimští migranti ve Francii znásilnili dívku a znásilnění natočili, přičemž při znásilňování chválili Alláha a dovolávali se Koránu. A oběť islamistického násilníka prohlásila: „Řekl mi, že podle islámu je mu dovoleno znásilnit nevěřící. Řekl, že tím, že mě znásilnil, se přibližuje bohu… řekl, že znásilnění mě je jeho modlitba k bohu.“ Korán učí, že nevěřící ženy mohou být legálně brány za sexuální otrokyně, podle čehož se pak muslimové v Evropě chovají.

Další případ hromadného znásilnění se stal v Německu, kde byla devatenáctiletá dívka hromadně brutálně znásilněna třemi afghánskými invazisty.   Wiesbadenská prokuratura a Wiesbadenská kriminální policie v současnosti vyšetřují tři Afghánce ve věku 19 a 23 let pro podezření ze znásilnění. Všichni tři jsou podezřelí, že se 7. dubna 2020 dopustili útoku na devatenáctiletou ženu na staveništi v okolí obchvatu Moritz-Hilf-Straße. Proti všem třem podezřelým byly nyní vydány zatykače.

V případě této Němky se ovšem jednalo o její vlastní „blbost“. Jeden z migrantů byl totiž její expřítel, který se jí za rozchod pomstil právě tím, že dívku spolu se svými dvěma kamarády přepadl a brutálně znásilnil a zranil. Po popsání incidentu, ale i prvotním vyšetřování a zajištění důkazů, byl devatenáctiletý bývalý přítel zraněné dívky zatčen 13. dubna 2020  a po jednání před soudcem vzat do vazby. Následovala rozsáhlá trestní vyšetřování ve Wiesbadenu a Berlíně, která nakonec vedla k zatčení dalších dvou podezřelých v Berlíně. Tito dva muži ve věku 19 a 23 let jsou nyní ve vazbě. Trestní vyšetřování případu pokračuje, bližší informace k incidentu tak nejsou k dispozici.

Opět ona obehraná písnička. Kolikrát už se stalo, že odmítnutý muslim nějakou Evropanku nejen znásilnil, ale dokonce zabil! Už to, že si hloupé, multikulturně odchované Evropanky hledají partnera mezi přivandrovalými muslimy zcela jasně ukazuje, že nemají ani ponětí, jak nebezpečný podobný svazek je. Jen za poslední měsíce bych chtěla upozornit na dva obzvlášť brutální případy vražd ze strany podobně zhrzených muslimů. Nedávno došlo k vraždě Němky rukou jejího expřítele – Afghánce a asi o dva měsíce dřív k vraždě a následnému stětí hlavy finské sluníčkářce taktéž rukou expřítele – Afghánce.

Dokud si tyto multikulti výchovou pomatené sluníčkářky neuvědomí, jak nebezpečné podobné svazky jsou, nebudou podobné případy po celé Evropě ničím výjimečným. A to může být tato poslední dívka, napadená muslimským expřítelem ráda, že násilný útok tří Afghánců přežila.

5/5 - (2 votes)

(Visited 1 078 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *