Devítiletá holčička, která je násilím nucena se odevzdat šedesátiletému “ženichovi”. Dětské nevěsty – i to je zrůdný islám. (video)

Napsal
Sdílet článek

Zrůdnosti islámu jsou nepopsatelné. Jedná se o ideologii, která je horší, než nacismus, nicméně všechny důkazy její zrůdnosti jsou v naší společnosti, která přes islámem padá na kolena, velmi striktně cenzurovány. Naopak, je nám podsouváno, že se jedná o “náboženství míru” a kritika islámu je již  dokonce mnohdy kriminalizována i v evropských zemích. Přitom nyní není v Evropě větší hrozba, než hrozba islamizace.

K běžným praktikám islámu patří i dětské nevěsty. Vždyť už jejich pedofilní lžiprorok Mohamed pojal Ajšu za manželku v době, když jí bylo sedm let a v devíti letech začal manželství konzumovat. Proto nejsou dětské nevěsty v islámském světě ničím neobvyklým. Níže se můžete podívat na pouhý den staré video z Afghánistánu. Tedy ze země, z níž pochází bezkonkurenčně nejvíc invazistů.

V Afghánistánu jsou stále zcela běžné tresty kamenování, platí tam trest smrti za homosexualitu, sňatky malých holčiček se starými chlapy jsou zcela normální, stejně jako vraždy ze cti. To ani evropský středověk nebyl tak brutální. A z tohoto prostředí sem máme přijímat invazisty? Níže se můžete na zrůdné video podívat. Na něm vidíte křičící holčičku i její nešťastnou matku, která svoji dceru šedesátiletému “ženichovi” odmítá vydat. Ale nic jiného jí nezbývá, neboť žena má v této společnosti menší postavení, než koza.

Není větší hrozby, než je hrozba islamizace. Není zrůdnější ideologie, než je ta islámská. Dokud si to většina lidí neuvědomí, bude islamizace Evropy pokračovat. Podotýkám, že dětské nevěsty jsou zcela běžné i v západní Evropě, jen se o tom nehovoří. Svatby jsou podle práva šaría, tajné a bez souhlasu nezletilých dívek, které jsou zde jen zbožím.

Jak dopadají některé devítileté nevěsty? Třeba jako ta na obrázku níže, kdy je již v 11 letech těhotná.

Kdo by měl zájem o to si něco o sňatcích dětských nevěst v Evropě přečíst mohu doporučit knihu “Uvězněna v rodné zemi”, kde je popsána svatba dvanáctileté dívenky z padesátiletým Turkem. Je tam popsáno i to, jak za potlesku svatebčanů “ženich” zakoupenou, předem domluvenou plačící nevěstu znásilní. Německo osmdesátých let, nicméně toto se tam prý odehrává stále a dlouhodobě. Vláda nad tím samozřejmě po celá desetiletí zavírá oči podobně, jako jinde v Evropě.

Tedy video není jen o Afghánistánu. Stále více je to také o Evropě. A za nějakých třicet let už se bude jednat o syrovou realitu téměř celé Evropy, která se nyní invazisty ze zemí, kde jsou podobné praktiky běžné, plní.

Pozn.: videa z twitteru jsou občas blokována, pak stačí kliknout na šipku vpravo dole pod videem, což vás převede na originální stránku.

(Visited 19 109 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *