Devítiletá holčička nadšeně konvertuje k islámu a jiná, osmiletá holčička, je zavražděna při “svatební noci” (videa)

Napsal
Sdílet článek

Současná proislámská propaganda napříč západním světem má mimo jiné vést i k tomu, aby stále více lidí akceptovalo islám ne jako nenávistnou ideologii, kterou je, či jako obyčejné náboženství, jak byl dosud představován, ale jako “náboženství míru”, jak nám jej prezentuje současný režim. Aby byl pro lidi islám nejen přijatelný, ale dokonce přitažlivý; lehce manipulovatelní jedinci tak mohou pod falešným dojmem velmi snadno konvertovat.  Devítiletou holčičku na prvním videu přivedla ke konverzi její matka, taktéž konvertitka. Tuší vůbec dívka, co ji může potkat?? Nyní už je vlastně holčička připravena i na vdavky, neboť v některých muslimských zemích je to již věk na vdávání.

Ostatně, pokud se podíváte i na její matku, tak ta konvertovala velmi pravděpodobně v naději, že si tak lépe najde manžela. Více už k matce, která svoji dceru očividně patřičně zmanipulovala, snad netřeba dodávat. Na video konverze devítileté holčičky se můžete podívat zde:

Děvče má šanci, že se nyní velmi brzy provdá. Jen aby pak nedopadla třeba jako dívka, která před pár dny spáchala sebevraždu nebo jako jiná dívka, která nepřežila svatební noc. Dívka z Íránu, kterou její rodiče donutili se provdat proti její vůli již v jedenácti letech, své nucené manželství, které se rovnalo jistému martýriu, nemohla déle snášet. Nyní, v osmnácti letech, kdy již byla znovu těhotná, se rozhodla raději spáchat sebevraždu. Co na to její matka? Prohlásila, že i ona byla jako dítě provdána za vybraného ženicha, tak na tom nevidí nic špatného. To jasně ukazuje, jak zvrácené je myšlení muslimských rodičů dětských nevěst. Dcery jsou pro ně jen zboží, které se dobře prodá. Nejsou pro ně bytosti s vlastním názorem, city či vůlí.

O dětských nevěstách jsem již psala zde. Nicméně jsem nezmínila fakt, že nemalý počet dětských nevěst spáchá sebevraždu či velmi záhy po svatbě zemře. Dětské nevěsty jsou obvyklé nejen v Íránu, ale také v dalších muslimských zemích, především v Afghánistánu, Pákistánu a Jemenu. Praxe dětských nevěst je obvyklá v muslimských komunitách i v Evropě, nicméně zde již dochází k tajným sňatkům. K těm dochází především v turecké komunitě v Německu a v pákistánské komunitě ve Velké Británii, ale i jinde. Vlády dotčených zemí to taktně přehlížejí podobně, jako přehlížejí znásilňovací gangy či dívčí obřízky.

Konverze je jednou z velmi důležitých částí džihádu. Jak vidíte, tak je velmi jednoduché zmanipulovat dokonce i ženy, pro něž islám nenabízí rozhodně žádné lákavé vyhlídky. Tedy není-li žena masochistka nebo extrémně submisivní osobnost. Nebo – zřejmě jako žena na videu – si chce zajistit, že najde jakéhokoli manžela a to za každou cenu. Individua, zvyklá vidět kolem sebe odpadkové pytle s otvorem pro oči a uspokojovat své potřeby na domácích zvířatech, sáhnou po jakékoli ženě.

Šílené pak je, když taková konvertitka zmanipuluje i svoji nezletilou devítiletou dceru. Nebo má i pro ni ženicha? Či se budou v harému dělit o jednoho a téhož?? Dopadne tato malá konvertitka podobně, jako její vrstevnice na obrázku a videu níže?

Is Humanity Completely Dead On Our Planet, This 8-Year-Old Bride ...

“Manželský pár” z Jemenu – holčička svatební noc nepřežila (video v AJ níže)

Pro ty, kdo neumí anglicky či pro ty, komu se nechce dívat na dlouhé video, alespoň ve zkratce:

Asi čtvrtina děvčat v Jemenu je provdána v dětském věku, tedy mezi 6. – 14. rokem. Některé “nevěsty” svatbu nepřežijí, jako holčička na obrázku výše i na videu níže. Osmiletá holčička byla násilně provdána za muže, který by mohl být věkem její děda.  Ráno, po “svatební noci”, našli holčičku mrtvou, vykrvácela následkem rozsáhlých vnitřních poranění. Jak k nim došlo asi nemusím popisovat.

I to je islám.

(Visited 1 250 times, 2 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *