Dnes konečně soud potvrdil trest Sameru Shehadehovi, kterého nám média původně prezentovala coby plně integrovaného

Napsal
Sdílet článek

Jistě jste už všichni slyšeli o Sameru Shehadehovi, bývalém imámovi pražské mešity. Tedy jen v krátkosti připomenu, zač byl odsouzen. Shehadeh byl odsouzen k deseti letům vězení za podporu terorismu. Zároveň s ním byla v nepřítomnosti odsouzena Fátima Hudková, manželka jeho bratra Omara, který byl taktéž souzen v nepřítomnosti, neboť je spolu se svojí manželkou coby džihádista pravděpodobně v Sýrii. Na oba je vydán zatykač. Sámer Shehadeh dostal deset, jeho bratr Omar jedenáct a Omarova manželka Fátima šest let vězení.

Dnes Vrchní soud v Praze původní rozsudek pro všechny tří v plné výši potvrdil. Shehadeh po celou dobu seděl a dával najevo, že pro něj naše právo neplatí, coby pravověrný muslim uznává výhradně právo šaría. Jeho bratr i švagrová jsou stále neznámo kde, pravděpodobně v Sýrii či jinde v řadách An Nusry, kterou už před jejich odchodem z ČR Shehadeh finančně podporoval.

Jen pro úplnost připomínám, že finance byly využity na cestu, zbraně i pro další použití členů této islámské bojůvky, která je jakousi “pobočkou” Al Kajdy. A co víc: finance, které Shehadeh  organizaci An Nusra posílal, vybral od ostatních muslimů v ČR. Tedy nákupem zboží – například kebabu – u muslimů přispěl na terorismus jistou částku každý, kdo tímto způsobem muslimy podporuje. Snad jen vrcholně naivní jedinec může věřit, že mohamedáni nevěděli, kam jejich peníze přes Shehadeha jdou.

Shehadeh se narodil v ČR, i když je palestinského původu.  Byl dáván za příklad vzorného muslima, plně integrovaného, jak můžete vidět třeba v rozhovoru, který s ním před pár lety – nicméně již v době, kdy financoval džihád – natočil Český rozhlas. Tedy médium, které si musíme povinně platit, nám tohoto džihádistu propagovalo!!  Tento rozhovor je zářným příkladem praktikování džihádu před nevěřícími. Této fázi džihádu, kdy se muslim před bezvěrci přetvařuje, se říká takíja. Přetvářku a lež v zájmu džihádu tedy nařizuje muslimům přímo Korán! Pravověrný muslim se tudíž přetvařovat musí! Obzvlášť pak tehdy, kdy žije v zemi, kde je zatím poměrně málo muslimů.

Veřejnoprávní média vůbec velmi ráda propagují muslimské extremisty, tedy ty správné, pravověrné muslimy. Jako třeba ČT svého času předváděla Hasana Alrawiho, který vedl v brněnské mešitě nenávistná kázání. To však našemu mainstreamu nevadí, důležité je nám po každém útoku muslima tvrdit, že nic s ničím nesouvisí a útočník byl pouze psychicky nemocný, frustrovaný jedinec.

 

(Visited 319 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *