Dnes se pálil Korán v muslimské čtvrti švédského Malmö, mohamedáni přišli s tyčemi (videa)

Napsal
Sdílet článek

Navzdory zákazům ze strany policie se dnes nakonec konalo alespoň improvizované pálení Koránu ve švédském Malmö. Akce tak byla menší, než se původně plánovalo, byla totiž předem nehlášená a neschválená. Tedy nevěděla o ní nejen policie, ale ani sami muslimové. Jak můžete vidět na videu, tak několik muslimů, kteří se o akci náhodně dozvěděli, se chtělo pustit do bitky se švédskými a dánskými patrioty, nakonec se však mohamedáni zalekli přesily. Na jiném místě v témže městě se pak hrál na hřišti fotbal s Koránem, tam se již do akce vložili policisté…

Navzdory zákazu švédské policie se některým členům dánské protiislámské strany Stram Kurs podařilo vstoupit do Rosengårdu v Malmö a spálit Korán. 

Začátkem léta dánský právník a politik Rasmus Paludan oznámil, že 28.srpna bude pálit Korán, později také přislíbil, že jej bude máčet v prasečí krvi a moči bezvěrců. V rámci této akce se měla uspořádat i demonstrace proti islamizaci. Požádal o povolení, ale policie akci zatrhla.

Paludan, který stojí v čele protiimigrační strany Stram Kurs, nakonec nikde v oblasti Skåne nedostal povolení, protože policie se obávala nepokojů. Navzdory tomu se členové strany v pátek dostali do Rosengårdu – muslimské čtvrti švédského Malmö – a udělali to, co řekli: spálili Korán a to přímo uprostřed muslimské čtvrti.

“Švédský stát se bojí islámu. Proto jdou proti své vlastní ústavě a zakazují nám, abychom se shromáždili. Je to porušení ústavy a my tento protiústavní krok nepřijímáme, takže teď spálíme Korán tady v Rosengårdu v Malmö,” říká muž, který Korán pálí.

“Naším poselstvím je, že toto jsou naše země. Není čas na to, abychom se vzdali. Teď je čas bojovat,” prohlásil. (Pozn.: Tím “naše země” měl na mysli Dánsko a Švédsko, islamizované severské země). Během natáčení dorazili mohamedáni s holemi, ale akci se jim zastavit nepodařilo. Dánové dále říkají, že “muslimové nemohou změnit naše zákony”.

Mimo pálení Koránu proběhlo i “hraní fotbalu s Koránem”, za což byli dánští aktéři zatčeni.

Na hranicích se Švédskem byl zastaven už předtím vůdce dánské strany Rasmus Paludan, kterého vůbec do země nevpustili, pálení a fotbalového klání s Koránem se tak mohli účastnit jen ostatní členové jeho protiislámské strany. Zákaz vstupu byl Paludanovi vydán na dva roky. Důvodem je údajně to, že Paludan  je podezřelý z úmyslu spáchat ve Švédsku zločiny. Potenciální trestné činy však nejsou zveřejněny.

Zde se můžete podívat na zatýkání dánských politiků za to, že si dovolili kopat do Koránu. Předpokládám, že Dánové budou zcela jistě přísně potrestáni. A ani bych se nedivila, kdyby byl trest za “zneuctění Koránu” horší, než jaký dostávají muslimští násilníci.

Uvědomujete si, že už to skutečně vypadá, jako kdyby Švédsko přecházelo na právo šaría??

Zatímco mnohý muslimský vrah či znásilňovač dětí není deportován a dostane velmi směšný trest, zde jsou zatčeni občané Dánska či je jim uložen zákaz vstupu do Švédska jen proto, že si dovolili upozornit na to, že se Švédsko i Dánsko žene do záhuby jménem islám.

Za zneuctění Koránu, který si cti od nikoho normálně smýšlejícího ani zasloužit nemůže, je trest vypovězení ze země (a kdo ví, zda nebude i jiná právní dohra), za znásilnění dětí či vraždy je směšný trest, přičemž násilný dobytek pak může zůstat ve Švédsku. Připadá vám to normální?

Pokud tato akce něco ukázala, tak především odkryla v plné nahotě to, že nenávistný islám je dnes v Evropě podporovaným a nedotknutelným. A věřte, že stejnou odezvu represivních orgánů by podobná akce zaznamenala i kdekoli jinde na území EU.

 

(Visited 1 602 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *