Dnešní magická noc

Napsal
Sdílet článek

Lidé věřili, že v této noci v povětří poletuje spousta čarodějnic, proto se noci z 30. dubna na 1. května říká „noc čarodějnic“. Také se nazývá Valpuržina noc nebo betline. Valpurga byla prý abatyše, uctívaná jako světice, která ovládala různá ochranná kouzla proti čarodějnicím. Hm hm, takový boj dobra se zlem, nezdá se vám? Této noci se také říká „noc ohňů“, které se zapalují na počest návratu Slunce, světla a tepla. Půlnoc znamenala přelom mezi temnotou a světlem.

Čarodějnice, Valpuržina noc , betline lze vnímat v podstatě jako výzvu!

Výzvu proto, aby se každý sám nad sebou zamyslel nad svojí energií ducha. Zažehl (když to dosud neudělal) svůj vnitřní oheň ve svém srdci. Nikoliv na spálení, spalování, ubližování (ke své radosti a svému uspokojení) do svého okolí. Ale naopak! Vysílat energii pozitivní, vstřícnou, laskavou, sbližující. Proč?

Protože, co si každý zaseje, to sklidí.

Mohla bych jmenovat, mohla bych ukazovat kdo a proč jak zasívá. Kdo bohužel pak sklidí, aniž by zasíval. Jenže to je to nejjednodušší, nejpohodlnější. Začít musí každý nejprve sám u sebe.

  • MAJKA DUBOVÁ
5/5 - (2 votes)
(Visited 104 times, 1 visits today)
Sdílet článek

3 comments

  1. Je to tak každý zaseje co sklidí. Proto se modlím za to aby naše země byla bílá křesťanská a konzervativní. Ty hrůzy ten plevel co zasévají liberálové je třeba vytrhat všemi duchovními prostředky.Dobrý je rituál napsat na papír věci co nechceme a spálit to a pak věci co chceme a také to spálit. Dnes doporučuji pozor na chlast.Většina lidí se na čarodejnicích opije.

  2. Dovysvětlení spálit co nechceme se záměrem aby to odešlo a k těm věcem co si přejeme dát záměr aby se to uskutečnilo.

  3. Není to betline, ale Beltine, starý keltský svátek.

    Sklidit bez zasetí nelze. Lze si jen vypůjčit z budoucnosti, nebo okrást, ale to je cesta k chudobě (ztráta převýší dočasný zisk).

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *