Do prdýlky

Napsal
Sdílet článek

Je vskutku aprílové počasí. Aby ne, vždyť je duben – celý aprílový měsíc. Proto by se mohly moje následující řádky jevit jako žertík hodný tohoto měsíce. Ale ne!

Neovlivní.cz 12. 4. 2021

Titulek (autorka článku S. Slonková)

Arenberger povolil rektální testování dětí. Plaga: Jsem zděšen.

Z článku

* Ministerstvo zdravotnictví rozšířilo způsoby antigenního testování, které má zajistit dětem a studentům bezpečný návrat do škol. Arenbergerovi úředníci napsali Správě státních hmotných rezerv, která má testy podle parametrů rezortu zdravotnictví vybrat, že může i pro děti ve školkách nakoupit nejen testy z nosohltanu, ale také třeba ze stolice či hlenů.

Ihned jsem zapojila svoji fantazii, ale kam se hrabu na úředníky min. zdravotnictví! Naše vláda šetří kde může, což všichni jistě zřetelně a dlouhodobě vnímáme. Vnímáme? Co takhle jeden test do nosíku i do prdýlky? Ale pozor, neměnit pořadí!

* Aktualizováno dnes v 8.20. Poté co se článek objevil v monitoringu tisku pro premiéra, vzal ministr Petr Arenberger zpátečku. V pondělí ráno, podle informací Neovlivní.cz, své původní rozhodnutí, kterým povolil rektální testy ve školách, zrušil.

P. S.

Nový pan ministr se jistě teprve rozkoukává a my, do prdele, jen zase čumíme.

  • MAJKA DUBOVÁ
(Visited 100 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *