„Dokaž svoji nevinu a neodsoudíme tě” 

Napsal
Sdílet článek
Tak se nám ty vize celosvětové diktatury z biblických proroctvích o posledních časech již řádně rýsují.
Komunistické praktiky převrácení důkazní povinnosti z 50 let
dokaž svoji nevinu a neodsoudíme tě”  se totiž zřejmě zalíbily hned několika stranám najednou.

ANO, ČSSD i Piráty  (strany, jejichž poslanci toto předložili)  již zřejmě presumpce neviny a nějaká spravedlnost už víc nezajímá, jinak by nepodali  návrh zpřísnění antidiskriminačního zákona.
Vy kdo jste tyto strany chtěli volit uvědomujete si, že to je závažný ústupek hysterické části papalášů z EU a  je to první ohromný krok k diktatuře?
pan Marian Kechlibar tento návrh popisuje takto:
  • princip převrácení důkazního břemena – tj. žalovaný je povinen dokázat, že nedošlo k porušení zásady rovného zacházení – se rozšiřuje z požadovaného celoevropského minima na všechny možné situace,
  • antidiskriminační žaloby mohou podávat i specializované neziskovky – Žalobu je oprávněna podat také právnická osoba, která byla založena na ochranu práv obětí diskriminace nebo předmětem jejíž činnosti je ochrana před diskriminací dle zvláštního právního předpisu16a, jestliže k jejímu podání prokáže závažný veřejný zájem.
  • nu a konečně, lze podávat i hromadné žaloby: Pokud by se porušení práv a povinností vyplývajících z práva na rovné zacházení nebo diskriminace mohlo týkat většího nebo neurčitého počtu osob anebo pokud by jimi mohl být vážně ohrožen veřejný zájem, může se právnická osoba uvedená v odstavci 1 u soudu domáhat, aby bylo určeno, že došlo k diskriminaci, aby bylo od diskriminace upuštěno nebo aby byly odstraněny následky diskriminačního zásahu.
Pokud opravdu některou z těchto stran chcete volit tak napište jejich poslancům co je vedlo k takovému zbabělému ústupku EU křiklounům. V řadách ČSSD i ANO jsou osobnosti kterých si vážím,  pro jejich snahu ochránit naši zemi v době korona krize i migrační krize, ale viděl jsem jak chudáci Švédi se báli jen něco říct agresivním násilníkům, pro strach že budou nařčeni z nenávisti vůči cizincům a jejich země tak nyní vlivem hloupých zákonů velmi trpí.
To jak se snaží zatočit už i u nás s presumpcí neviny vám nejlépe popíše právě v tomto článku pan Marian Kechlibar : https://www.konzervativninoviny.cz/dokaz-ze-jsi-nevinen/
 
  • Patrik Popp
(Visited 156 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *