Donald Trump – zvítězí ve volbách obránce nenarozených dětí a tradičních hodnot? Rytíř Donald proti pokrokové internacionále smrti. Vraždí už i kojence.

Napsal
Sdílet článek

Jelikož mainstreamová média jsou na straně progresivistických globalistů, kteří vedou globální neobolševickou kulturní revoluci a podporují zabíjení nenarozených dětí, zabíjení starých, nemocných a handicapovaných lidí (eutanazie) a to už i nedobrovolné, údajná tři nebo snad sedmdesát „pohlaví“, redefinici manželství, politickou korektnost (s cílem umlčovat oponenty), zákazy držení zbraní a další dle Evropské unie „pokrokové výdobytky“, tak je jasné, že prezident Spojených států amerických Donald Trump je pro ně nepřítelem, a proto ho záměrně očerňují a neuvádí mnohé pravdivé informace.

V Nizozemsku na základě krvelačného Groningen protokolu vraždí i kojence s rozštěpem páteří a hydrocefalií.

Podobně jako je to s potraty, média neuvádí, že Demokrati v New Yorku legalizovali vraždu dítěte během porodu a že v Kanadě je legální již desítky let. O jejich manipulacích, kterými nenápadně ospravedlňují vraždění dětí, se dočtete zde. Progresivisté se vydávají za bojovníky za práva žen, ale oni ve skutečnosti bojují proti dětem a ženám, které ponižují z láskyplných matek na sprosté vrahy, čímž dělají velkou službu promiskuitním a nevěrným mužům, kterým se nechce platit alimenty.

Podporovatelé legálních potratů a euthanasie jsou většinou také podporovateli prostituce jako oficiálního povolání (např. Piráti). Nejde jim o dobro žen, ale o zničení morálky a hodnot. Centrum bolševismu se prostě jen přesunulo z Moskvy do Bruselu, Paříže, New Yorku, Los Angeles, Sydney, Londýna a dalších západních měst.

Biden podporuje legální a z daní pracujících lidí placené potraty až do narození dítěte, naopak Donald Trump chce obnovit právní ochranu života nenarozených dětí s výjimkou ohrožení života matky a dětí počatých při znásilnění a incestu.

Potraty byly ve Spojených státech legalizovány rozhodnutím soudu v roce 1973 v precedentu Roe vs. Wade. Všechny státy je musely legalizovat a mohly je legalizovat dokonce až do narození. Většina obyvatel mnoha zejména jižanských států USA si přeje právo nenarozených dětí na život. Extrémně kruté zákony mají například New York (kde vraždění novorozenců během porodu v roce 2019 legalizoval krutý guvernér Cuomo a ještě to oslavil a odpůrce vraždění novorozenců označil „extrémní konzervativce podobné Ku Klux Klanu“), Aljaška, Nové Mexiko a několik dalších států – tam se vraždí děti během porodu, buďto rozčtvrcením nebo vysátím mozku. Nejkrutější metodou je potrat solným roztokem. Dítě ve třetím umírá hodinu v ukrutných bolestech. Obama považuje toto za lidské právo.

Vede se globální válka proti dětem a teď již i po narození. Potrat je legální až do narození zcela bez omezení též v Kanadě (kde byla opakovaně zavírána politická vězeňkyně Mary Wagnerová, o čemž mainstream samozřejmě mlčí a též jsou v Kanadě potraty placené z daní od pracujících lidí), Austrálii, Vietnamu a Severní Koreji. Od té doby se některé státy snaží chránit své nenarozené děti (například Alabama), ale nejvyšší soud jim v tom vždy brání.

Za Trumpa bylo méně deportovaných imigrantů než za Obamy

Během prvních tří let vlády nejpotratovějšího prezidenta Spojených států všech dob Baracka Obamy bylo deportováno 1 180 000 osob, během první tří let vlády ochránce nenarozených dětí Donalda Trumpa bylo deportováno 800 000 osob. ZDROJ

Zahraniční politika

Obama svou pomocí společně se státy na Arabském poloostrově pomohl rozpoutat válku v Sýrii tím, že financoval povstalce proti sekulárnímu, ač mnohdy krutému, diktátorovi Bašáru Asadovi, který např. bránil svobodu křesťanů. Na územích kontrolovaných Asadem je náboženská svoboda. Mezi těmito povstalci byli i členové Al-Kaídy, což je velice krutá islamistická teroristická organizace, která například zavraždila 2 996 lidí 11. září 2001. Během války v Sýrii, kterou Obama pomohl rozpoutat, zemřelo ke dni 2.7. 2020 mezi 380 636 a 585 000.  Zde si můžete přečíst vyjádření syrských křesťanů.

Samozřejmě nelze obhajovat mučení v asadovských věznicích a užívání chemických zbraní (pokud to bylo skutečně tak), ale na druhou stranu je třeba si uvědomit, že nebýt zahraniční podpory násilných bojůvek v Sýrii, by k takovéto kruté občanské válce nedošlo, povstání by bylo rychle potlačeno a zemřelo by mnohem méně lidí, a navíc by nedošlo ke vzestupu Islámského státu. Naopak v té době probíhalo povstání islamistických brutálních vrahů z organizace Boko Haram v Nigérii a Obama poskytl Nigérii jen zcela minimální pomoc proti islamistickým vrahům, a tak chudá Nigérie musela svou severní část osvobodit a zachránit sama.

Naopak Donald Trump nařídil stažení vojáků ze Sýrie a provedl jen dvě větší vojenské akce:

Není žádný důkaz o tom, že by Trump měl na svědomí život jakéhokoliv civilisty. Naopak Obama má svou pomocí povstalcům v Sýrii částečně na svědomí smrt až 117 967 civilistů. Putin má podporou povstání na východní Ukrajině na svědomí 3 350 civilistů. Také díky nátlaku Donalda Trumpa přestal nejkrutější diktátor světa Kim Čong Un vyhrožovat okolním zemím a provokativně střílet všude kolem rakety. Díky neústupnosti Donalda Trumpa bylo výrazně sníženo napětí ve východní Asii způsobené bestiálním a nelidským severokorejským režimem.

Donald Trump podporuje dekriminalizaci homosexuálního styku

Média v rámci své propagandy běžně označují konzervativce za homofoby, přičemž tímto slovem bývají lidé označováni za pouhý nesouhlas s redefinicí manželství, se kterou nesouhlasí i mnozí gayové. Donald Trump označil vražedný útok na gay klub za „temný okamžik americké historie“ a dále uvedl: „Radikální islámský terorista se zaměřil nejen proto, že chtěl zabít Američany, ale také proto, aby popravil gaye a lesby za jejich sexuální orientaci“.

Donald Trump podporuje dekriminalizaci homosexuálního styku v afrických a islámských zemích. ZDROJ V odkazovaném textu označují Trumpa za pokrytce, že se několikrát negativně vyjádřil vůči homosexuálnímu manželství a zároveň podporuje v zahraničí dekriminalizaci homosexuálního styku. Ovšem nemá to spolu nic společného – manželství vždy bylo mezi jedním mužem a jednou ženou a navíc mají registrované partnerství (proti čemuž nic nemám), takže nevidím důvod k redefinici manželství. Navíc homosexuální „manželství“ otevírá zadní vrátka k legalizaci mnohomanželství a to zase otevírá zadní vrátka k zoomanželství, nekromanželství a kanibalismu. Může se stát, že za 50 let budeme my, odpůrci zoomanželství, pranýřováni jako „klerofašisté, pravicoví extremisté, zoofilofobové a náboženští fanatici“.

Naopak to, co si dva dospělí homosexuálové oboustranně dobrovolně dělají v soukromí (pokud jeden z nich není vědomě HIV pozitivní), je čistě jejich věc a stát do toho nemá právo mluvit. Za homosexualitu člověk nemůže. Proti tomu, že má někdo netradiční sexualitu, nic nemám a není dobré se za to takovému člověku třeba posmívat. Problém ale je, pokud do své propagandy tahá děti nebo se chová nevhodně na veřejnosti. Naprostý vrchol zvrácenosti je nucená účast dětí ze školky na švédském gay pridu, o čemž mainstream pochopitelně neinformuje. Dnešní lgbt ideologii lze označit za homofašismus, protože Hřib z daní pracujících pražanů dal dva miliony korun na průvod homosexuálů a jejich „pokrokových” spojenců, na úkor matek samoživitelek či lidí pečující o handicapované lidi.

Donald Trump označil zločineckou organizaci Antifu za teroristickou organizaci

31.5. 2020 v souvislosti s násilnostmi, které následovaly po nepřiměřeném policejním zákroku proti nebezpečnému násilnému recidivistovi Georgovi Floydovi, rozhodl Donald Trump o zařazení Antify na seznam teroristických organizací. Antifa je násilná, militantní a nebezpečná globální anarchokomunistická organizace. Údajně bojuje proti fašismu, avšak ve skutečnosti za fašismus považuje jakékoliv konzervativní, pro-life a pravicové hodnoty. Samozřejmě se hned objevily domněle „neutrální“, ve skutečnosti však manipulativní a jednostranné články.

Seznam zločinů Antify:

Umlácení staršího muže v Zaragoze za kšandy v národních barvách

Pouliční válka v Drážďanech

Útoky na členy AfD v Německu

Inside violent anarchist group Antifa (video, anglicky)

Projev Donalda Trumpa ohledně násilných protestů v roce 2020

Počítáno pouze z odpovědí “ano” a “ne”. Odpovědi “nevím” jsem nebral v potaz. ZDROJ

Prolife vítězství Donalda Trumpa

Neúplný překlad z sba-list.org

Jmenování prolife soudců – Během volební kampaně v roce 2016 uvedl Donald Trump: „Jsem prolife a jmenuji prolife soudce“. Donald Trump úspěšně prosadil již dva konzervativní soudce – Neila Gorsuche a Bretta Kavanaugha. Právě na tom, jestli Donald Trump zvítězí ve volbách v roce 2020, záleží osud nenarozených dětí. Pokud zvítězí, je naděje na převrácení krvelačného precedentu Roe vs. Wade a tudíž obnovení právní ochrany nenarozených dětí v mnoha státech USA. Na klíčové pozice byli dosazeni další příznivci tradičních hodnot – Mike Pence, poradce prezidenta Kellyanne Conwayové či státní tajemník Mike Pompeo.

Zákaz financování potratů v zahraničí z daní Američanů – Donald Trump obnovil Mexico city policy a zavedl politiku Protecting Life in Global Health Assistance program, která zakazuje financování potratů v zahraničí z daní obyvatel Spojených států. Od podpory potratů tak bylo zachráněno 8 800 000 000 amerických dolarů, což je v přepočtu takřka 210 miliard korun. Nová pravidla též vyžadují, aby nevládní organizace financované vládou nepodporovaly potraty.

Zrušení federálního financování potratů – Ve Spojených státech amerických je lékařská péče pro chudé financována skrze projekt Medicaid. Za ultrapotratové vlády Obamy bylo všem státům USA nařízeno skrze Medicaid financovat vraždění nenarozených dětí (a dokonce i právě rodících se dětí, což je v některých státech, kde volí Demokraty, legální). Financování samozřejmě probíhalo z daní občanů. Trumpova administrativa zajistila, že každý stát rozhoduje o tom, zda-li bude skrze Medicaid financovat Planned parenthood (největší potratářská organizace na světě). Svobodu skrze medicaid nefinancovat potraty získal v lednu 2020 Texas, kterému to roku 2013 ultrapotratář Obama zakázal.

Zrušení výzkumu z částí těla zavražděných dětí – V červnu 2019 Ministerstvo zdravotnictví a Národní instituce zdraví oznámily zrušení smlouvy s University of California, San Francisco na výzkum z těl zavražděných dětí proplacený daňovými poplatníky.

Boj za ochranu svědomí proti Kalifornii – Roku 2020 americké ministerstvo zdravotnictví uvedlo, že podnikne kroky proti Kalifornii za porušení svobody svědomí lékařů. Ve většině států světa má lékař právo odmítnout vraždit nenarozené děti, ale některé nejvíce „pokrokové“ země nutí lékaře vraždit děti nebo staré a nemocné lidi (Švédsko, Belgie, Kanada).

Kalifornie porušila Weldonův dodatek, který chrání zdravotnické organizace, které odmítají vraždit děti, před diskriminací. Kalifornie totiž přinutila všechna (včetně náboženských) zdravotních pojištění proplácet potraty. Tento stát je výspou odpůrců života dětí (jeden z prvních legalizoval potraty na vyžádání) a 21,95 % počatých dětí (ze součtu živě narozených a uměle potracených) zde bylo roku 2017 zavražděno, což je výrazně více než například v Česku nebo ve většině států USA. Více zde (anglicky)

Snížení financování pro Populační fond OSN, který podporuje potraty – Populační fond OSN (UNFPA) je podobně, jako ostatní mezinárodní organizace (Světová zdravotnická organizace, Organizace spojených národů, Mezinárodní měnový fond, Evropská “unie”, Amnesty international…) ovládán progresty – odpůrci života nenarozených dětí (z konkrétních států je hlavním šiřitelem potratů Švédsko). Populační fond OSN spolupracoval s Čínskou lidovou republikou na nucených sterilizacích a potratech (politika jednoho dítěte), ač to oficiálně popírá.

Svoboda svědomí pro vzdělávací instituce – Díky Trumpově správě byla obnovena svoboda svědomí pro vzdělávací instutuce a již nejsou nucené poskytovat matkám potratové pilulky (pilulka, po které v bolestech umírá dítě až do devátého týdne, smrt několik dní).

Vytvoření úřadu na ochranu svobody svědomí – V květnu 2019 Trumpova administrativa dokončila nová nařízení s cílem posílit vymáhání federálních zákonů chránících svědomí zdravotnických pracovníků, kteří se nechtějí účastnit potratů. Předpisy objasňují, jaké postihy jsou podle zákona k dispozici obětem diskriminace a jaké sankce může Úřad pro občanská práva vymáhat za porušení. V lednu 2018 ministerstvo zdravotnictví a lidských služeb také oznámilo vytvoření oddělení svědomí a náboženské svobody v rámci Úřadu pro občanská práva. Tato nová kancelář pracuje na ochraně zdravotnických pracovníků, kteří se nechtějí účastnit potratů.

Snížení financování Planned parenthood z daní američanů – V únoru 2019 rozhodla Trumpova administrativa o snížení federálních příspěvků pro pro Planned parenthood (největší organizace vrahů nenarozených dětí na světě). Vrahové tak přišli až o 60 000 000 amerických dolarů.

Zrušení financovanání Světové “zdravotnické” organizace z daní občanů Světová zdravotnická organizace (WHO) se nijak netají tím, že podporuje i sama provádí potraty. Zde si to můžete přečíst v článku přímo od nich. V roce 2020 Donald Trump zrušil financování WHO z daní občanů. WHO též dle některých informací pomáhala zatajovat čínským komunistům pravdivá čísla zemřelých a nakažených na covid-19, v důsledku čehož některé státy situaci podcenily.

Zákaz potratů není diskriminace ženAdministrativa Donalda Trumpa objasnila, že právo na život dětí není diskriminací žen.

Fakta o Bidenovi

Kandidátem za Demokratickou stranu je Joe Biden:

Joe Biden se chová nemravně k ženám i velmi mladým dívkám

Joe Biden displays Pedophile-like behavior – CREEPY (video)

13 awkward moments during the Biden swearing-in (video)

Joe Biden creepy kiss of Senator’s young Daughter – SUBSCRIBE @OpieRadio podest (video)

Biden podporuje vraždění dětí až do narození z daní občanů

Biden podporuje legální vraždění až do narození. Podporuje, aby matka měla možnost nechat zavraždit své dítě, které se právě rodí. Potrat ve třetím trimestru je porod, který je uměle navozen a během porodu je dítě rozčtvrceno nebo mu je zaživa vysán mozek. V Česku je takový zločin považován za vraždu a hrozí za ní až doživotní odnětí svobody. Ve Spojených státech je vraždění dětí během porodu legální kvůli krvavému precentu Roe vs. Wade z roku 1973, většina států USA vraždění novorozenců zakazuje. ZDROJ Zákony, chránící životy nenarozených dětí, označuje Biden za “extrémní”.

Biden považuje černochy za nesvéprávné občany

Biden asi považuje černochy za nesvéprávné lidi, kteří se neumí sami rozhodnout. Řekl totiž: „Kdo chce volit Trumpa, není černoch“. Tím se jen potvrzuje to, čeho si delší dobu všímám. Progresivisté si myslí, že ví, co je dobré pro ženy a menšiny. Jak se ale ukazuje například na pochodech pro život, mnohé ženy jsou proti vraždění nenarozených dětí. Též mnoho členek Hnutí pro život jsou ženy. Progresivisti degradují ženu z role milující matky do role sprostého vraha. Degradaci ženy si můžeme přečíst například na A2larmu.

(Visited 197 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *