Dotaz a podnět poslanci Volnému

Napsal
Sdílet článek
MV od dnes nezákonně testuje své zaměstnance. Zajímalo by je, tedy včetně mě, jestli osoby ve Sněmovně, tedy naši zástupci a další personál ve Sněmovně je rovněž testován.
Jestli ano, pak Vám podávám námět pro interpelaci iniciativně ve smyslu zákona č.
 106/1999 Sb, kdo testování na vnitru či Sněmovně platí jakými prostředky. Firmy to odepisují z daní, kdežto vnitro a stát to platí jak a na základě kterých právních předpisů? Které všechny byly porušeny? Kdo to vše ze svých příjmů zaplatí a kdo všechno díky tomu bude muset opustit své zaměstnání? nacistický fašista Hamáček – viz zákon o činnosti ministerstev?

Předpokládám, že přepošlete náležitou odpověď, jinak ne-odpověď vnímám, jako Váš veřejný souhlas s tím, že vnitrácký zmetek Hamáček je také nacistický fašista, a proto kryje nacistické zločince šmejda gen. Švejdara, který vedle veřejného souhlasu se zločiny komunismu nebyl postaven Hamáčkem mimo službu dne 31. 12. 2020 pro veřejný souhlas s hromadným užíváním nacistických symbolů dne 16. 8. 2020 na Staroměstském náměstí v Praze, pod kterými byly Hitlerem zavražděny statisíce židů. Podobně reagoval tzv. pirátský primátor Hřib jehož prapředci se pohybovali v nacistickém prostoru nacistů Národopisu Morava.
Podobně schválili tyto vraždy policisté spolu s číslem s číslem 303815 v Písku odpoledne 6. 8. 2021 – natočeno na video námi i místní policejní vraždou(ne trestný čin ale její výraz v obličeji té policejní stařeny). Pavel Struminský se svými podřízenými. Členové vedení Exekutorské komory. Policisté v Havířově, vedení vrahem Kuželem. Státní zástupci Lenka Bradáčová, Pavel Zeman v Brně.
Nyní to vraždy soustavně schvalují policisté v Havířově proti ochraně majetku aktivních spolupracovníků Adolfa Hitlera
Podobně jednali nacisté 1.12. 2020 skrývaní GIBS aby se nešetřili jejich mučení a terorismus,  stejně tak konané mučení na příkaz Pavla Struminského z Českého Těšina v půli února tohoto roku, kdy přikázal krádež mobilu, aby si invalidní člen vedení Konfederace politických vězňů ČR nemohl zavolat proti jeho  rozsáhlým zločinům na polici a hlavně si nemohl zavolat lékařskou pomoc při jeho invaliditě, když svými útoky týral člena vedení Konfederace politický vězňů – zřejmě se svými příbuznými i případnými dětmi mě považuje za antikomunistickou svini poukazující na prokazatelnou  zločineckou svůru (zaslech jsem, že je nelegál plnící prastaré rozkazy Moskvy),Tomáše Zimu s jeho podvodem – rektorem UK, který je bolševickým zločincem natolik dobře placeným ( z našich daní bez žádné kontroly, že hodně by mohlo zůstávat na úplatky nacistky Lenky Bradáčové a nacisty Pavla Zemena – oba prokazatelně mají svou pozici i díky velmi vstřícné a aktivní spolupráci s lidmi souhlasícími komunistickými vraždami. Tak kryjí zločince Tomáše Zimu, který dokonce měl neváhat zaplatit příkaz k vraždě 11. 12. 2019 členů Konfederace politických vězňů ČR, kteří objevili jeho bolševickou  minulost a navíc a o  ní veřejně publikovali.
Navíc Pavel Struminský při svém výkonu zabavil oba počítače politické strany Moravská a Slezská pirátská stran(kterou čeští piráti MS Piráty nenávidí a dokonce už mnohou špínu na ně napsali a to zatím(!) nejsme ve Sněmovně(!) , která  se chystá na volby. V počítačích je uložena značná dokumentace k nacismu Českých pirátů, nacismu Hamáčka, šmejda Švejdara, zločinům, bolševických zrůd Tomáše Zimy – podvodem neplatného rektora UK, zločinů s Ruskem spolupracujícího čučkaře Koudelky z vedení BIS a krádeže uměleckého předmětu na Praze 6. (podáno před 2 týdny polici v Havířově – nic se neděje, asi práce místního krajského velitele Kužela, který se zavázal písemně k vraždám politických vězňu)
To pomíjím, že zmetek socan Petříček zaplatil počátkem prosince 2019 v Lipsku fyzický útok na antifašisty, kteří se chtěli ptát na doposud nezaplacené válečné reparace od Německa po 2. světové válce – to vše proběhlo pod aktivním dohledem Německé tajné služby, kde by měl být dodnes zapsán otec zakladatele Milionů chvilek pro demokracii.
Drahý pane poslanče je toho “krapet” více a MS Piráti  rádi v tom s Vámi budou i nadále spolupracovat, a nejen v ukončení ve výše popsaných nacistických a bolševických
 zločinech.
Když nepomůžete, nevadí, budeme sále pokračovat v boji proti nacistům a bolševikům – stále je u nás dost slušných lidí, kterým bolševické a nacistické zločiny a vraždy vadí…
  • Mgr. et Bc Karel Světnička
(Visited 167 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *