Dr. Martin odhaluje, jak covid pandemie byla naplánovaná & jak covid „vakcíny” nejsou vakcínami

Napsal
Sdílet článek
Exkluzivní rozhovor s dr. Davidem Martinem, odborníkem na patentové právo, ve kterém na faktech poukazuje na to, že celá covid pandemie byla předem naplánovaná, a že „covid vakcíny” jsou biologickou zbraní. Za překlad děkuji Josefovi T.

Martin: Ale oni doplnili několik patentových přihlášek, kde konkrétně odkazují na záměrné nebo náhodné vypuštění, omlouvám se, jejich výraz: „úmyslné vypuštění koronaviru.” Takže oni v březnu doplnili neúspěšné patentové přihlášky, aby zahájili proces vývoje koronavirových vakcín. A potýkali se s velmi velkým problémem. Což je, že se spoléhali na technologii, kterou nevlastnili. Dvě kanadské firmy, Arbutus pharmaceuticals a Acuitas phramaceuticals, vlastní patenty na obálky z nano-lipidových částic, které jsou nezbytné pro doručení fragmentu mRNA.

Stew: To byl dr. David Martin ve výbušném rohovoru, který se stal v každém slova smyslu virálním. To, co si z toho odnáším, jako laik, který tohle vyšetřuje a podává o tom zprávy, oslovuje odborníky… toto je absolutně výbušné. To je předem promyšlená masová vražda. Dr. David Martin je s námi dneska, ceníme si vašeho času, je to přesné posouzení, doktore Martine?

Martin: O tom není pochyb, protože pokud vpíchnete známý toxin, a k tomu se dostaneme, když budeme mluvit o smlouvách a zákonech o biologických a chemických zbraních amerických a celosvětových, když vpíchnete známý toxin do člověka, vy vlastně vpichujete smrtící látku, to je co děláte. A nemůžete sedět a schovávat se za fíkovým listem ze závoje a říkat: „..no my to děláme v zájmu lidí,” když víte, vy to víte, ne že máte tušení, vy víte, že to je v mnoha případech smrtelné. Pfizer dokonce prohlásil, že mají akceptovatelnou úmrtnost. Já vám nevím, Stew, vy máte akceptovatelnou úmrtnost? Vy máte něco jako oh, to je akceptovatelné?

Stew: Samozřejmě, že ne. Ale samozřejmě hodně lidí řekne, že u každé vakcíny existují rizika.

Martin: No, ale to není riziko, když víte, že podáváte… a poslechněte si to velmi pozorně, protože to je, kde se ten příběh o RNA rozpadá. Lidé si myslí, že kus SARS koronaviru byl nějak přetvořen na vakcínu. To není pravda. Počítačem simulovaný, umělý, chimérický, počítačem generovaný kód, byl nahrán Číňany v lednu. Byl předán Moderně, aby ho dali do injekce. Tak aby vaše buňky, v případě RNA vakcín, tak aby vaše buňky produkovaly S1 syntézu spike proteinu. Ne ten samotný virus, tak jak jsme kdysi dělali vakcíny, tohle byl počítačový program nahraný Číňany do americké výroby, aby vpíchli stimulant patogenu americké populaci. Poďme to říct, opravdu, opravdu jasně.

Stew: Musíme, protože ten rozhovor, který jste v poslední době měl, byl velmi technický. Díval jsem se na něj, odnesl jsem si z toho, co jsem si odnesl, a jiní lidé si odnesli jiné věci. A dnes chci, aby bylo opravdu jasné komukoliv, kdo má nějaké otázky, že tohle bylo předem plánované.

Martin: Ano.

Stew: Existují patenty, které se, na základě toho, co jste zjistil, datují do roku 2002.

Martin: Ano.

Stew: Minimálně. Tohle je plánovaná genocida. To se nedá jinak…

Martin: Ano, takže vezměme z toho riziko nadsázky a řekněme si to vlastními slovy zločinců. A pamatujte si, že osoba, kterou teď budu citovat, je veterinář. Nikoliv lékař, ale veterinář, který byl 6. února a 7. února 2020 zodpovědný za korigování zprávy, že tento patogen přišel z netopýra někde v Číně. Tento příběh. A my to teď máme ve Fauciho e-mailech z 6. února a 7. února. Peter Daszak je zanamenán, jak uvádí, že potřebujeme krycí příběh, který distancuje ho a Číňany od tohoto konkrétního patogenu. A to je ve veřejném záznamu. To není můj názor. Ale pojďme si poslechnout jeho slova v roce 2015.

Protože tohle je zločinec, který obžalovává sám sebe. „Potřebujeme zvýšit pochopení veřejnosti pro potřebu zdravotního opatření jako je pan-koronavirová vakcína. Klíčovým hnacím prvkem jsou média, a ekonomika bude následovat humbuk. Potřebujeme využít tento humbuk ve svůj prospěch, abychom se dostali k řešení skutečných problémů. Investoři odpoví, pokud uvidí na konci procesu zisk.” Stew, neříkám něco, co není podloženo fakty.

Stew: To jsou jeho vlastní slova.

Martin: Tohle není vyjádření veřejného zdraví. Tohle je žoldák, který je žoldákem smrti.

Stew: Kvůli zisku. Smrt kvůli zisku.

Martin: Oh, a … a co že to říká? „Investoři odpoví, pokud uvidí zisk na konci procesu…” to je člověk Anthonyho Fauciho.

Stew: Takže pojďme identifikovat ty investory. O kom konkrétně mluví?

Martin: Poslyště, on mluví o investorech Moderny, Pfizeru, a NIAID a CDC. Pamatujte si, NIAID a CDC, ať jakkoliv předstíráme, že jsou to veřejné instituce, ony jsou to, čemu říkáme regulatorní únosci. Oni jsou ten předek. Představte si je jako vývojovou dílnu, pro Moderny, Pfizery a AstryZenecy a pro Johnsony&Johnsony. A podstatou věci je, že tyto firmy až do roku 1990… vzpomeňte si první S1 spike proteinová vakcína… ta první… byla poprvé vydána společnosti Pfizer v roce 1990. A nám je řečeno, že tohle je nějaká nová věc, nová odpověď, nový patogen, nové cokoliv jiného. Ne, není. Pfizer patentoval první, v tomto případě K9 – S1 koronavirovou vakcínu v roce 1990. A my máme, bez jakýchkoliv pochyb, architekta tohoto podvodu, na záznamu, z roku 2015, kde říká, že klíčovým hnacím prvkem jsou média a ekonomika bude následovat humbuk. To je ilegální dohoda, to je vydírání, a to spadá pod Patriot Act (protiteroristický zákon). Sekce 802 Patriot Act zákona. To je domácí terorismus.

Stew: Porušení amerického zákona, vpíchnutí biologické zbraně podle amerického zákoníku.

Martin: Ano.

Stew: Takže tady se říká: Zákazy s ohledem na biologické zbraně a) Obecně: „Kdokoliv vědomě vyvine, vyrobí, shromažďuje, převede, získá, drží nebo vlastní jakoukoliv biologickou látku, toxin, nebo nosný systém pro použití jako zbraň, nebo vědomě pomáhá cizímu státu (Číně)…”

Martin: Tady to máte…a přečtěte tu část ještě jednou, „…nebo vědomě pomáhá cizímu státu…”

Stew: Čína. „…nebo jakékoliv organizaci tak učinit, nebo se snaží, vyhrožuje, nebo se spikne s někým, aby učinil to samé, bude potrestán pokutou nebo odnětím svobody na doživotí nebo odnětím svobody na několik let, nebo oběma těmito tresty.“

Martin: Správně.

Stew: A co tedy drží Antonyho Fauciho, co ty lidi drží na svobodě?

Martin: Ministerstvo spravedlnosti. Americké ministerstvo spravedlnosti zklamalo americký lid a mělo tyto informace od dubna 2020. Všechny tyto informace, které s vámi sdílím. A oni na tom seděli a nic neudělali. Tohle šlo k americkým prokurátorům, šlo to na ministerstvo spravedlnosti, já jsem to v dubnu 2020 poslal do kanceláře generálního inspektora ministerstva zdravotnictví. Ani jeden vyšetřovací orgán to nebral vážně. Ani jeden.

Stew: Můžete zaspekulovat o tom, proč by to tak mohlo být?

Martin: No, to není spekulace. To je zcela jasně situace, kdy jim bylo nařízeno, aby to nedělali. Protože v jakékoliv jiné situaci, poslouchejte… já jsem spolupracoval s ministerstvem spravedlnosti v minulosti na antimonopolních záležitostech. Stew, možná víte, že moje organizace, M-CAM, se podílela na jednom z největších daňových podvodů bílých límečků v americké historii, kdy americké firmy a univerzity ilegálně spolupracovaly na pokusu podvést vládu, koncem devadesátých let a začátkem milénia. A my jsme byli v té době obviněni z toho, že jsme druhým největším výběrčím daní v americké historii. Což je poněkud pochybné rozlišení. Nedostanete hodně vánočních přání, když jste výběrčí daní. Myslím, že se věci příliš nezměnily v průběhu posledních několika tisících let.

Stew: Oni nejsou na seznamu mých oblíbených lidí. Asi nikdo z nás nedává stranou cukroví pro výběrčího daní, ale když jsme to dělali, zjistili jsme, že na Ministerstvu spravedlnosti existuje enormní touha po antimonopolním vyšetřování. A víte, že je to ten případ, oni údajně jdou po Googlu a Facebooku a bylo nám řečeno, že to je jejich priorita, ale podstatou věci je, že Ministrestvo spravedlnosti zavrženíhodně obelhalo každého amerického prokurátora v této zemi. Každá část antimonopolní divize Ministerstva spravedlnosti se soustředila výhradně na fixování ceny sociálních médií, optimalizaci vyhledávačů, omezení obchodu, a takových věcí. Oni se výhradně soustředili na to jako na fíkový list, za kterým schovávali to, co je v podstatě mnohem větší zločin. Zločinem je, že my máme ilegální spolupráci mezi tím, čemu se říká propojená ředitelství uvnitř antimonopolního zákona. Máme Antonyho Fauciho v NIAID, máme ředitele Centra pro kontrolu nemocí v Číně, a máme doktora Eliase z Nadace Billa a Melindy Gatesových. Všichni sedící v představenstvu, všichni ilegálně spolupracující na zafixování ceny a přímé propagaci této pandemie.

Stew: Takže tady vážně není žádný virus.

Martin: Ne.

Stew: My jsme zde hovořili se spoustou expertů, kteří se k tomu vyjadřovali po dlouhou dobu a jak loupeme vrstvy tohoto ovoce, nebo jak tomu chcete říkat, jak odřezáváme slupku a opravdu začínáme hledat tady ta semena… To je ten směr, jakým se celá tato konverzace ubírala. Pak jsem to řekl a samozřejmě jsem factcheckovaný USA Today a Lead Stories, a Right Wing Watcha všemi a těmi lidmi, co po mě jdou. Takže co to bude obnášet, abychom tohle mohli široce rozšířit mezi miliardy globálních občanů, kteří jsou opravdu vystaveni riziku? A pak pojďme hovořit o tom, jaké je tady to opravdové riziko.

Martin: Ano, takže poďme zpátky k úvodnímu prohlášení, což je ten případ toho „nového viru”. Jak víte z práce, kterou jsem sdílel v rozhovoru s Reinerem Fullmichem a jiné věci, které jsem publikoval veřejně. V roce 2002, Ralph Baric z Univerzity Severní Karolíny spolu s několika svými kolegy, jeho kolegové v té době byli 3 jiní, nebo 2 jiní spoluvynálezci, ale v roce 2002 podali patent na to, co oni nazývali infekční přenosově defektivní forma koronaviru.

Zamyslete se nad tím, co jsem právě řekl. Infekční přenosově defektivní… co to znamená? To znamená, že Anthony Fauci v roce 1991 chtěl udělat z koronaviru vektor (nositele) pro vakcínu na HIV. Chtěl použít virus jako vakcínu. A mimochodem to zní tak špatně jako to, co jsem právě řekl. Je to ve skutečnosti špatný nápad. Ale chtěl vzít vysoce manipulovatelnou platformu, které říkal koronavirus, a chtěl ji nechat zmutovat a chiméricky upravit a rekombinovat, tak aby se mohl dostat ke způsobu, jakým může cílit na lidský plicní epitel. To jsou buňky uvnitř vašich plic.

A tým Ralpha Barica udělal to, že v roce 2002 patentoval spoustu variací koronaviru, které by je učinily více infekčními pro lidi. A to je, kdy ta biologická a chemická věc se stává důležitou. Protože pokud vytváříte věc, která je pro lidi více infekční, podle Ralpha Barica to je oprávněné, protože to je pro léčebné účely. Stew, byla někdy v historii lidstva technologie, která byla vyvinuta pod záminkou dobré věci a byla kdy použita pro špatnou věc? A nebo jsem jen naivní, když si myslím, že možná, když vytvoříte přírodní látku více toxickou pro lidi, tak že to je v podstatě špatná věc?

Stew: Jo a věci, které jsou vytvořeny pro dobro, jsou zneužity a použity pro špatné účely.

Martin: Ale předpokládejme, že je nevinný. Řekněme, že Ralph byl prostě jen ten nevinný, neohrabaný vědec v UNC Chapel Hill, který dělal vše možné, aby přišel na způsob, jak pomoct lidstvu. Ale hádejte co, když vytvoříte infekční replikačně defektivní virus, jehož záměrem je napadat lidské plíce, aby byl toxičtější, je mi jedno, jak se Oppenheimerův problém bude vyvíjet v tomto příběhu, vy jste vytvořil Frankensteina. A my víme, že v roce 2002 ten Frankenstein byl to, co byl, ale vzpomeňte si, to bylo rok před prvním SARSem v Číně. Takže my jsme neměli SARS, dokud jsme nevytvořili tu zbraň.

Stew: Takže patenty odrážejí, že ta zbraň byla vytvořena předtím, než virus, nebo…

Martin: …nebo cokoliv tato věc je.

Stew: …soubor symptomů, kterým říkáme virus.

Martin: Ano.

Stew: …byl vytvořen člověkem, financovaný Faucim a jeho kumpány, placeno americkými daňovými poplatníky, vy a já jsme za to platili, aby to vzniklo, bylo to záměrně vypuštěno z laboratoře ve Wuhanu,

Martin: Nedělejme tyto závěry. Protože já vám řeknu… Já vám jako první řeknu, že stejná mainstreamová média, která udělala ilegální mluvit o wuhanském úniku před šesti měsíci, a teď najednou je v pořádku o tom mluvit, používají únik pro odvedení pozornosti. Tady nejde o virus. A příběh o tom, odkud se to vzalo, je ve skutečnosti naprosto zavádějící. Tohle není… a oficiální záznamy jsou ohledně toho zcela jasné… tohle není virus.

Pokud se dostanete k jakýmkolliv veřejným záznamům, ať už se podíváte do jakékoliv, Genbank (genetická banka) nebo do GISAID, ať se podíváte do kterékoliv z nich, uvidíte fylogenetické stromy, které se snaží určit, jak virus zmutoval na svých různých místech. Ale tady je ten problém. Problém je, že ve Wuhanu nic nezačalo. Nic. V podstatě, když se podíváte na první dva týdny v lednu, uvidíte genové sekvence, které jsou nahrány z několika lokalit. A ukazuje se, že když se podíváte na první čtyři sekvence, které byly nahrány, ta první nahraná, která byla nahraná 20. prosince 2019, předchází údajně prvního pacienta.

Stew: Takže se vším, co lze zjistit, když říkám věci jako… když si začnete uvědomovat, že vakcína sem nebyla uvedena, aby bojovala proti viru, ale že virus byl uveden, aby uvedl vakcínu.

Martin: Správně.

Stew: Pak věci se stávají jasnější, to bylo přesné prohlášení.

Martin: Tak to je, ale tady je problém, příběh o viru je to, co Peter Daszak zoufale potřeboval. On potřeboval, aby média silně zmedializovala tento příběh. Pokud bych vám řekl: Stew, bylo by fajn, kdybyste prostě podstoupil tuhle léčbu. Protože možná jednoho dne to nějaký grázl zneužije a odstartuje na nás nějakou pandořinu skříňku chiméry. A vy byste řekl ne, to neudělám, a neudělal byste to, protože by to byl hloupý nápad.

A pokud se snažíte zoufale, a že se Antony Fauci snažil, a tyto jsou ve veřejných záznamech, v zápisu z poradní rady NIAID, takže jestli někdo chce jít zpět a podívat se, a zkontrolovat si to fakticky, on propagoval univerzální vakcínu proti chřipce po celá léta bezvýsledně. Víte proč? Protože vakcína proti chřipce až tak dobře nefunguje. A většina lidí si ji nedává. A nedávají si ji, protože… jste na to připraven? Protože až tak dobře nefunguje.

Stew: Ano.

Martin: A tak tady ho máme, jak se zoufale pokouší po chřipkové epidemii v roce 2018, které byla neuvěřitelně smrtelná, spousty lidí zemřely. Snažil se vyjednat mandát Kongresu na univerzální očkování proti chřipce. Toto je ve veřejných záznamech schůze rady NIAID v září a únoru každého roku. Vy jdete zpátky a vidíte, že oni naříkají nad tím, že i přes všechna ta úmrtí a škodu, se lidi nechytli na vakcínu. Dosaďte nový patogen, dosaďte veterináře, nikoliv lékaře, který vytvoří příběh o netopýrovi a chlápkovi, který jde do čínského baru.

Stew: Tak abychom se vrátili k tomu, co nás dostalo tak hluboko do této králičí díry. Ale to je skutečně docela zřejmé… …očividné vysvětlení toho všeho, že to je předem plánované. Ta původní otázka, která nás dostala do této králičí díry je, jak to rozšíříme po světě. V sázce jsou miliardy životů.

Martin: Je to tak, že když přijmete dogma, což tohle přesně je… je to systém víry. Když jste přijali dogma, které říká, že ta odpověď je řízení lidské populace farmaceutickými průmyslovými firmami, což je, co NIAID a Anthony Fauci dělali od doby, co nastoupil do úřadu v roce 1984, což je, já zarámuju svět prostřednictvím čočky, že zdraví se podává injekčně. Pokud tohle je ten 191 miliardový podnik, který vedete od roku 1984, a jste blízko konce své profesionální dráhy, na čemž se všichni shodnem, že se blíží ke konci, díky Bohu, že se blížíme ke konci užitečného života Anthonyho Fauciho, ale po 191 miliardách veřejných výdajů, víte co?

Pořád není po jeho. On je zoufalý… a je zoufalý, protože on chce zanechat odkaz, že on je ten chlápek, který nás dostal do budoucnosti lidstva – Crisperu, genové terapie. Kde my jsme všichni jenom série počítačového kódu, kde jsme řízení korporátním farmaceuticko industriálním komplexem. On se nás tam zoufale snaží dostat.

A jak se ukazuje, to vyžaduje činy ze zoufalství. Něco vám přečtu, což je docela problematické pro jeho vlastní příběh. Protože to pochází z čínské publikace, na kterou odkazuje CDC, když mluví o údajně novém viru. Poslechněte si tohle. „U klinických příznaků u pacientů infikovaných novým koronavirem 2019, ve Wuhanu v Číně, oficiální stať, což je článek, který byl publikovaný v Lancetu, který rozjel celý ten nesmyslný příběh, a mějte na paměti, že tato stať byla publikována 24. ledna, ale byla předložena k publikaci na začátku ledna. Nechte mě přečíst znepokojující první odstavec.

„Do 2. ledna, u přesně 41 hospitalizovaných pacientů bylo identifikováno a laboratorně ověřeno, že mají infekci covidu 2019.” Takže 2. ledna máme 41 pacientů s laboratorně potvrzenými případy věci, která nebyla až do následujícího týdne izolována. Jak to, že máte laboratorní ověření věci, která ještě neexistuje? Jaký časový stroj by byl zapotřebí, abychom se dostali do 2. ledna. Máme 41 potvrzených případů, kde laboratorní data pochází z RT-PCR, prováděného někde, aby potvrdili existenci patogenu, který ještě neexistoval.

Stew: Je to lež, celá ta věc je lež a je spousta lidí, kteří v tom jedou. Chci říct, mluvíme o plánu, kde hrstka vládnoucích elit ovládá celý svět.

Martin: Přesně tak to je.

Stew: A mluvíme… včetně armády. Proč ten ustavičný tlak na armádu. No, když ovládáte tuhle technologii, ó ti lidé tady tomu kladou odpor, stiskněte tohle tlačítko, aktivujte armádu, zničte tyto lidi.

Martin: No a to je, myslím, trošku problematičtější. Víte, že se rád držím pouze faktů, protože mi na tom opravdu záleží. Ale stojí za to trošku zaspekulovat. A to je taková malá spekulace, to je Davidova hypotéza, ok? Takže já připouštím, že tohle není má obvyklá reference kapitoly a odstavce.

Stew: Tohle často děláme lidem.

Martin: Ale, pokud, změkčíte bitevní pole, pokud oslabíte oponenta, nebylo by skvělé, kdybyste dokázali udělat, aby armáda v zemi vašeho protivníka byla první linie vojáků, kteří by byli očkovaní, tak abyste ji paralyzoval?

Stew: Ano.

Martin: Nebyl by to skvělý nápad použít naše vlastní zákony, které proměňují naše muže a ženy v uniformě v pokusná zvířata pro farmaceuticko-industriální zneužívání? Nebylo by skvělé je použít jako první linii pro nucené podávání injekcí, tak aby, nedej Bože, kdyby tady někdy byla potřeba bránit tuto zemi, nebylo by skvělé vědět, že jste vpíchl rozbušku do celého armádního komplexu, tak aby nemohli odpovědět na novou hrozbu?

Stew: Cílem je naočkovat každého globálního občana, není to tak?

Martin: Ano, ale kde to začne? Vždycky to začalo u naší armády. A pokud já bych byl cizí nepřítel, ať už je to cizí entita, nebo ať je to průmyslový komplex, je mi to dokonce jedno, když vím, že první místo, kde budu nutit injekce, bude u každého člena našich ozbrojených složek. Dávalo by skvělý smysl nahrát toxin – genovou sekvenci do injekce.

Stew: Když už jsme u té ne zrovna časté hypotézy dr. Martina, pojďme na chvíli zůstat mimo faktickou oblast a pokračujme v hypotéze. Celý program byl program biologických zbraní, píchnout počítačovou simulaci patogenu z čínského zdroje do globální populace pod rouškou pandemie, což je něco, o čem jste informoval posledních 20 měsíců. Poslal jste to na Ministerstvo spravedlnosti, vyšetřovacím agenturám, svědčil jste o tom před Kongresem, to všechno nikam nevedlo.

  • David Formánek
5/5 - (2 votes)
(Visited 548 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *