Dr. Shepherd varuje: očkování proti Covid-19 jsou biologické zbraně a globální genetická genocida (přednáška z 10. listopadu 2020 v Coloradu)

Napsal
Sdílet článek

Dr. Igor Shepherd* se narodil v Sovětském svazu a stal se vojenským lékařem u Strategické raketové základny v Petrohradě, dřívější Leningrad. Je odborník na zbraně hromadného ničení a to jak chemické, biologické, radiologické, nukleární, vysoce účinná exploziva (CBRNE) a na přípravu proti pandemii. Rovněž strávil 4 roky jako Hlavní zdravotní důstojník při četách pro zvláštní operace v Polsku, kde pracoval na údržbě biologických zbraní střední ráže, které všecky byly namířeny na stanoviště americké armády v Německu. V r. 1993 přesídlil do Ameriky.

Od r. 2013 pracoval pro Státní zdravotní oddělení ve státě Wyoming a tuto pozici ztratil dva týdny poté, co nahrál shora zmíněné video, jehož volný přepis následuje.

Dr. Shepherd přiznává, že během vojenské služby v Sovětském svazu, vojáci byli neustále poučováni o tom, jak převést západní svět na globální komunismus. Nebylo požadováno převracet jednotlivé státy pomocí válek nebo revolucí; namísto toho, dokonalá infiltrace vládních pozic a vysokých škol byla upřednostňována.

Když viděl změny v globální situaci někdy v březnu 2020, když sledoval jak politikové odhodili vědecké a zdravotní zásady a důvody a vyhlásili pandemii aniž by pro to byly jakékoliv důkazy a donutili celý svět přijmout nesmyslná opatření, bylo mu jasné, že to je práce komunistických sil. Uvědomil si, že celá pandemie je totální podvod s jediným cílem a to přesunout světové zdroje a světovou moc za účelem zotročení lidstva.

Dobře věděl, co bude následovat, protože – nesmíme zapomenout – do určité doby byl jedním z nich. Znal jejich plán, věděl co chtějí docílit. Sledoval dobře, jak během osmi let Obamovy vlády komunisté obsadili veškerá státní oddělení v Americe. Bylo možno je vidět ve vysokých vládních pozicích, aniž by měli znalosti, vědomosti a vzdělání, na taková místa potřebné. A když byli tázáni jak se tam dostali, byli zlí.

Dr. Peter Beter**, americký právník a finančník publikoval serii audio dopisů, ve kterých informoval o současné světové situaci. V červnu 1978 řekl: „v Rusku jsou dva druhy komunistů: (1) bolševici, kteří jsou internacionalisté a ateisté a (2) spirituální komunisté, což je domorodá náboženská skupina. Tito spirituální komunisté zkoušeli celou dobu zbavil zemi bolševiků. Po Stalinově smrti v r. 1953 začali tento pán provádět a od té doby tam nebyly žádné krvavé čistky. Bolševikům se nelíbilo, jak s nimi spirituální komunisté zacházeli a začali se stěhovat ven ze země. Hodně z nich šlo do Israele, ale velké množství kutých komunistů bylo vřele vítáno ve Spojených státech.“ (Konec volného překladu)

V letech 1980-1990 přicházeli v davech, desetitisíce jich přibylo každý rok, mnoho z nich byli vysoce postavení bolševici. Dostávali dobrá místa, peníze na začátek, placené univerzitní vzdělání během prvních pár let, sociální podporu a kdoví co jiného. Jedna z nich, kterou jsem znala, si za peníze, které jí vláda dala na uvítanou koupila dům. Jiní emigranti, kteří přišli do Ameriky nedostali nic a nikoho nezajímalo co dělají a jak si vedou.

Ve zmiňovaném videu Dr. Shepherd porovnává Covid-19 a 2003 SARS virus. Tyto dva jsou z 80-85% totožné; jsou prakticky stejné. To znamená, že Covid-19 je pouze jiný druh SARS viru z roku 2003.

Jenže Covid-19 nezpůsobil zdaleka tolik úmrtí, kolik bylo plánováno, nemocnice po celém světě byly prázdné, takže se CDC a jiné organizace rozhodli čísla obětí „upravit.“ Přestali počítat případy běžné chřipky a přidávali je ke Covidu. Jiné nemoci, nehody, sebevraždy, smrt střelnou zbraní a všecko možné byly počítány jak úmrtí na Covid-19. Přesto, čísla nebyla stále dost vysoká na pandemii. Ta skutečnost, že si dovolili něco takového vůbec protáhnout jen ukazuje jak snadné je obelstít lidi – po celém světě tomu všemu věřili, i když rozdíly mezi propagandou a skutečností byly více než zjevné.

Tato pandemie byla připravována již od r. 2001, Operace tmavá zima (Operation Dark Winter) bylo první biologické cvičení. Dnes nás straší s novými, ještě více nebezpečnými a infekčními druhy chřipky, ale korona nedělá takové vlny. Ta přijde a zase odejde. SARS v r. 2003 přišel a zase odešel a to stejné udělal MERS v r. 2012. Covid-19 je už dávno pryč! To, co vidíme dnes je jeho druhá, možná třetí, čtvrtá, nebo pátá verze.

V tehdejším Sovětském Rusku bylo vyvinuto mnoho biologických zbraní hromadného ničení. Tyto virální, bakteriální zbraně byly vesměs chimerické*** zbraně. Mají tam instituci, která se nazývá Vektor Institut v Novosibirsku, která se plně zaobírá tímto výzkumem. Oficiálně vyrábějí očkování, ale ve skutečnosti produkují zezbraněné virové látky, chimerické zbraně rekombinované DNA typu, messenger RNA (mRNA). Do dnešního dne se to tam všecko vyrábí.

Všecka očkování proti Covidu-19 jsou rovněž biologické zbraně hromadného ničení. Tyto jsou to, čemu Dr. Shepherd říká 3G: globální genetická genocida.

Když Sovětský svaz zkolapsoval, toto všecko zmizelo do zákulisí, ale výzkum pokračuje pořád dál, stejně jako předtím. A dnes přicházejí s dalšími výsledky – ale v Americe! Dnešní výrobci vakcín říkají, že používají novou, revoluční technologii a přitom se nejedná o nic nového nebo revolučního. To všecko bylo používáno již před 30 lety v biologických laboratořích v Sovětském svazu, v Číně, v Severní Koreji, na Kubě. Už tehdy používali tu stejnou technologii na výrobu jejich biologických zbraní hromadného ničení. A dnes, na Západě používají to stejné, jenže na očkování pro lidi!

V Sovětském svazu v r. 1977, to byl Projekt 90-70, což byla h1n1 chřipka, neboli prasečí chřipka, která byla na Západě o hodně později, až v r. 2009. Její první výskyt byl v Číně. V Petrohradě použili systém podzemních drah a nasprejovali tam ty jedy. Samozřejmě, už měli vyvinuté očkování a tak očkovali 2 miliony lidí z města o 4 milionech. 70,000 z nich zemřelo.

V případě h1n1 prasečí chřipky v r. 2009 bylo asi 67 milionů nemocných pouze v Americe. Ale nebyly žádné roušky, žádná karanténa, žádné společenské distancování. Jenže dnes, každá vládní organizace spolu s federální vládou jsou totálně prošpikovány komunisty. To je skutečný důvod pro karanténu a masky! A my všichni jsme těmito lidmi obelháváni.

Časně v 90. letech, opět v Petrohradě v Rusku, návrháři biologických zbraní přišli na to, jak v lidech způsobit revmatickou artritidu, myelitis, lupenku a podobné nemoci. Je to jednoduchý proces, pouze je třeba nadměrně stimulovat imunitní systém a to způsobí tyto debilizující nemoci. Jak dlouho je potřeba na způsobení roztroušené sklerózy u lidí? Asi dva týdny a už nikdy nebudou chodit.

Všechna nová očkování proti Covidu-19 nadměrně stimulují imunitní systém.

Co se týče nemoci Covid-19, Dr. Shepherd přiznává, že stále ještě zkouší potkat někoho, kdo to opravdu prodělal. Je to chřipka, jako každá jiná. Tři dny v posteli a je pryč. Plaquenil se zinkem a vitamin C a je to pryč. Má nižší úmrtnost než běžná sezónní chřipka, tak jaký s tím má kdo problém?

V Rusku, časně v 90. letech pracovali na tajném projektu jménem „Faktor,“ kdy testovali myelin a jeho odstranění. Tato technologie je používána na vývoj biologických zbraní. Velké farmaceutické firmy v Americe se o tom dověděly od lidí, kteří odtud přišli do Ameriky.

Jeden z nich byl Nikolaj Ustinov. Zemřel v r. 1988, když udělal vážnou chybu: namísto aby dal injekci s Marburgovým krvácivým virem myši, píchl se do prstu. Zemřel velmi rychle, během jednoho týdne vykrvácel k smrti. Jeho tělo bylo konzervováno a nějakou dobu udržováno a taky mu vyňali nějaké orgány a ve skutečnosti z něho udělali biologickou zbraň, kterou pojmenovali Marburg U virus, podle jeho jména. Marburg U je ta nejsilnější biologická zbraň, jaká kdy existovala, která způsobuje krvácivou horečku a Rusové ji stále ještě skladují. Neexistuje proti ní ani léčba, ani očkování a nikdy existovat nebudou. Není proti ní žádná obrana.

Výrobci očkování z Číny

Všichni současní výrobci očkování jsou nějakým způsobem spojeni s Čínou a čínským vědeckým výzkumem. Pfizer a BioNTech spolupracují s firmou Fosun Pharmaceuticals ze Šanghaje. Číňané pro ně vyvinuli jejich současné očkování. Další horliví spolupracovníci jsou Pekingský institut biotechnologie (Beijing Institute of Biotechnology, BIB) a Akademie medické vojenské vědy (Academy of Medical Military Science), obojí v Číně. Všecky hlavní farmaceutické firmy, které dnes vyrábí očkování jsou takto spojeny s Čínskou osvobozující armádou, neboli s čínskou vojenskou mašinerií.

Tímto způsobem vede komunistická Číná válku proti nám všem.

Čen Vei je žena-generál, která vede veškeré vakcinační projekty v Číně. Další čínská firma se jmenuje Clover a tato rovněž spolupracuje s BIB. CanSino je další z nich. A tito všichni jsou spojeni se západními firmami, jako jsou AstraZeneca, Moderna, Pfizer, Johnson & Johnson (skrze firmu Janssen, která není čínská, ale má v Číně hluboké kořeny již z 80. let. Čínské CDC přímo podporuje Billa Gatese.

Všecky velké farmaceutické firmy, které vyrábí vakcíny rovněž spolupracují s americkou organizací DARPA, což je agentura pro vojenský výzkum a vývoj, spadající pod Oddělení obrany. Tato organizace zodpovídá za vývoj nových technologií pro vojenské použití.

Moderna v současné době pracuje na projektu samosprávného (autonomního) systému, který bude mít schopnost vyloučit ty nejlepší protilátky z krve a velmi rychle je rozmnožit. Je to nazýváno Projekt Krabice (Project Box), ale správný název je Container 666. Ano, tito lidé jsou posedlí číslem 666. Celý název tohoto projektu je „Přístup k (buněčnému) jádru na požádání, teď“ (Nucleus Access on Demand Now) a chtějí těchto jednotek, uzpůsobených na snadný převoz, postavit velké množství. Uvnitř bude hromada instrumentů a celá věc bude schopna vyprodukovat stovky a stovky vakcín a to velmi rychle, údajně v boji proti biologickému terorizmu. Krabice budou schopny vyrobit vakcíny během 2 dnů, žádné klinické testování, přímé injekce. A toto zařízení má být rozesíláno po celém světě.

Pfizerovo očkování má tři druhy mRNA, každý s jiným zaměřením. Není známo co který z nich má v lidském těle docílit. Používají nanočástice lipidů, celkem tři druhy těchto tuků. mRNA je vloženo mezi dvě vrstvy lipidů jako sendvič a takto se dostane přímo do buněk, protože snadno prostoupí jejich ochrannou membránu. Nám je namlouváno, že se tato látka nikdy nedostane k buněčnému jádru, nebo ke DNA, ale to je lež. V Rusku dostali mRNA injekčně přímo to buněčného jádra.

Tato mRNA technologie pak přeprogramuje náš imunitní systém a převezme jeho kontrolu. Anebo někdo jiný nás pak může kontrovat z dálky, skrze počítač a ovlivňovat náš zdravotní stav.

Všecky tyto vakcíny rovněž obsahují umělý syntetický materiál, zvaný PEG (polyetylen glykol). Je to v podstatě plastik a není v přírodě rozložitelný. Nemůže se ani v našich tělech rozložit a vyjít ven a jeho přítomnost bude mít ještě horší vliv na naše potomky než na nás samotné. Bude způsobovat psychologické problémy jako jsou paranoia, psychopatie a další neurologické obtíže.

AstraZeneca také spolupracuje s firmou Novavax na novém očkování Sf9-BV. V tomto očkování používají geny z hmyzu – jakýsi druh mola (armor moth) – a toto do nás chtějí naočkovat.

Co je dále zvláštního v očkování proti Covidu-19 vyrobeném AstraZenecou je saponin. Je to látka podobná mýdlu. V očkování používají saponin jako přídavný materiál i přesto, že je nesmírně jedovatý. Získávají ho z kůry stromu v Čile, který se jmenuje Quillaja. Saponin ničí buňky tím způsobem, že v nich způsobuje hemolýzu (praskání buněk a jejich zničení). To znamená, že systém srážlivosti krve je narušen a lidé vykrvácejí k smrti, ale nebude to rychlé. Bude to pomalá smrt. Toto očkování rovněž narušuje myelin – myelitida je zánět míchy, což přeruší spojení mezi mozkem a zbytkem těla.

Další nebezpečí se nachází ve všech očkováních, která potřebují velmi nízké teploty na skladování, protože tato očkování jsou velice nestálá. Pár hodin v místnosti a mohou změnit strukturu. A ještě ke všemu – nemáme žádnou jistotu, že opravdu jsou proti Covidu.

Vedlejší vlivy všech těchto očkování byly zjevné už při klinických zkouškách, ale byly utajeny. A návrháři a výrobci sami nevědí co se stane o 2-3 roky později.

V poslední době jsou na výrobu vakcín používány nové, pokrokovější technologie, které vyvinuli rovněž Číňané. Jedna z nich, CRISPR, je mocný nástroj na měnění genomu. Pomocí této technologie mohou badatelé snadno změnit DNA sekvence a upravit funkci genů. Říkají veřejně, že je to možno použít na opravení genetické škody, léčit a zabránit rozšíření nemocí a na zlepšení úrody. Ale stejným způsobem to může být zneužito na způsobení genetické škody, na rozšíření nemocí a na genetickou změnu našich potravin, které se stanou nepoživatelné.

Testování na Koronavirus

PCR test a jiné testy, jako třeba BinaxNOW jsou nastaveny tak, aby získaly požadované výsledky. Namísto namnožení 27-30 krát, což by měl být standart, je používáno namnožení 42-45x a to je příliš vysoké. S namnožením takové výšky testuje každý jako pozitivní. Tyto testy také přicházejí od speciálních výrobců, pochopitelně, že z Číny.

Testy na protilátky rovněž nejsou k ničemu. Všecko co ukazují je, že kdysi měl testovaný člověk nějaký druh korona viru. Na světě existuje celkem 7 druhů korona virů, které jsou přenášeny lidmi a asi 500 druhů, které mají mezi sebou zvířata. Tyto testo najdou nějaké úlomky těchto virů, zvětší je a pak usoudí, že je to Covid. Ale ještě nikdy nikde nikdo neviděl virus Covidu, protože tento nebyl ještě nikým izolován. Takže – jakou cenu to má?

Ovšem aby byla jistota, že něčemu podlehneme, tak jsou tyto testy infikovány látkami, které chřipku způsobují. Bylo rovněž zjištěno, že některé testy obsahují očkování a v dalších byl objeven radioaktivní materiál. V poslední době jsou zjišťovány nano-žížaly, kterým se říká Morgelony (Morgellons), viz video zde.

Morgelony byly rovněž zjištěny v rouškách. Sledujte přiložené video, po 7. minutě člověk dýchne na látku a ten červ se pohne. Další videa na téma červi v rouškách jsou ZDE a značně zvětšené fotografie těchto přídavků najdete TADY.

Všechna tato očkování jsou první krok v transformativní synchronizaci našich těl. Přijde více očkování, která budou každoročně požadována, protože ta snaha je vytvořit spojení a větší geny a tím nás odsunout víc a více od našeho lidského genomu, který nám dal Bůh. Říká se, že v některých z těchto očkování jsou již vloženi biočipy a kdoví co jiného. S těmito čipy mohou prakticky kontrolovat teplotu těla, naše pocity, různé biologické funkce a mnoho jiných věcí. Dohled nad očkovanými má být prováděn pomocí umělé inteligence, neboli počítačů. Nám říkají, že tyto čipy vydrží jen 2 roky, ale protože se nemohou rozložit, nebo se samy zničit, tak v nás zůstanou napořád. Ovšem, snadno mohou zničit naše vlastní těla.

A když k těmto vakcínám přidáte 5G technologii, věci se stanou …

Může nám v této situaci někdo pomoci?

Jestliže Bůh stojí při nás, nemáme se čeho obávat. Pak nepotřebujeme očkování a žádné jiné nadnesené léčby a globalisté nikdy s jejich plánem neuspějí. Ale jestliže jsme zlí a Bůh se od nás odvrátil, pak se máme čeho bát.

Co tento svět potřebuje nejvíc ze všeho je globální pokání; my všichni se musíme kát a zkoušet se znovu smířit s Bohem. Máme čeho litovat, protože jsme příliš přivírali nade vším oči: dali jsme moc špatným politikům, kteří neslouží našim zájmům a neslouží ani Bohu. To je náš hlavní problém. A jediná cesta z této situace je spojit se dohromady a jít proti nim.

Je nutno v tom něco dělat, protože teď jdou po nás. Většinou přijdou v noci, odvedou lidi a už je nikdy nikdo neuvidí. Řeknete něco při večeři a zdi mají uši a pak pro vás přijdou. Nepřijdou hned, počkají až na druhou noc a pak vás odvedou pryč.

Baal**** a jeho služebníci neznají slitování.

Vyrazí vám dveře, povalí vás na zem a píchnou vám injekci. Možná se to nestane přímo vám, ale může se to stát někomu jinému. Jedna věc je jistá, jejich plán stále postupuje; to, co vidíme dnes před námi je Baal a jeho vláda. Je to obrovské zlo a bez boží pomoci všichni zahyneme. Pouze Bůh nás může zachránit.

To všecko, co se dnes děje je globální úkol se záměrem nastolit komunismus v každém koutě světa. Plán na zničení Spojených států již postupuje plnou parou dopředu a vakcíny v něm hrají tu hlavní úlohu.

Když se všichni spojíme, pak budeme mocní; jako jednotlivci nemáme žádnou sílu. Stačí jedno procento lidí, aby vystoupili proti tomuto zlu, které se nazývá Nový světový řád (New World Order, NWO) a to postačí. Snad i polovina jednoho procenta by byla dostatečná, pokud by tito lidé měli skutečný záměr na srdci. Protože teď je naprosto nutné zastavit toto šílenství.

VYSVĚTLIVKY:

* Kdyby udaná adresa nefungovala, zkuste tuhle

** Dr. Peter Beter, Audio Letters

*** Chiméra v biologii: je ve vztahu k organismu, nebo jeho označení, který obsahuje smíšeninu geneticky odlišných tkání, které byly vytvořeny procesy jako jsou sloučení (fusion) ranných zárodků, grafting, nebo mutace.

**** Baal je pohanský bůh života a fertility, kterému byly přinášeny krvavé oběti ve formě novorozených dětí. Je zaměnitelný se Satanem.

POZNÁMKA: V 90. letech Dr. Shepherd pochopil Boha a to změnilo jeho život.

 

 • Jane K.
5/5 - (3 votes)
(Visited 1 622 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

 1. Vážená autorko,
  super článek a víte co mě, mimo jiné, vlastně všechno, zaujalo?
  Zmiňujete se o

  globálním pokání,

  které potřebuje náš svět. Což znamená, aby každý člověk začal nejdříve sám u sebe, sám v sobě. Tu možnost každý má.Ale?
  Umíte si představit takové osobní pokání, nikoliv jen tak na oko, ale celoživotní nebo od teď až do konce jeho života, třeba u Miloše Zemana a celého spolku a nebojím se napsat JEHO Hradě? Nebo třeba pana Babiše i spolku kolem něj? O V. Filipovi a spolku kolem něj nemluvě. TO BY NA NĚ BYLO MOC! Na ty mocné, i jinde ve světě, na všechny světové strany. Mimochodem, nejsme my lidé až tak genově odlišní od myší, opic. Jestlipak to jednou nebude vypadat na Světě tak, že my, ano my lidé se zničíme a myši, opice a jiná, podle nás havěť, se tu bude mít potom jak v ráji.
  Kontrolní otázka: KDO JE VLASTNĚ TA HAVĚŤ?

 2. Tak konečně první „konspirace“ kterou beru v potaz.. tomu by se i dalo věřit.. osobně mi zůstává rozum stát nad třeba svým bratrem, donedávna tvrdil že se nenechá očkovat a vůbec z toho viru neměl strach.. najednou změnil názor.. když se ho ptám proč? Prej proto že je zdravý, a chce aby to tak zůstalo.. Bože můj to nemůže být můj bratr!! On je zdravý, relativně mladý, jediný opodstatněný důvod který jsem vypozoroval byl aby mohl chodit do hospody… heh.. to já bych radši chlastat přestal! A zábavu bych přesměroval třeba do činnosti okrádání státu.. nebo poškozování státu.. jelikož bych se nudil, stát by to odsral.. Hlavně se s tím lidi neserte, když půjde do tuhého dojde k násilí, nemáte co ztratit braňte se tak jak uznáte zavhodné, pokud při vaši obraně třeba vyletím do povětří, odpouštím vám předem.. hold bych byl nutnou obětí vaší sebeobrany, já to chápu ještě aby to pochopili i ostatní a ti zmrdi se sami seberou a z ČR potáhnou..

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *