Drahý pane prezidente Trumpe, varování…

Napsal
Sdílet článek

Neznám Váš osobní názor na p. Assange – možná máte za to, že asi trest zaslouží. Ale třebaže se Vás nechci dotknout, není Váš názor na tuto věc v tuto chvíli to nejdůležitější. Podstatné pro situaci Vaši i pro situaci Assange je to, že titíž lidé, kteří jdou po něm, jdou už tři roky též po Vás, a že po krachu aféry Watergate svůj dosavadní hon po obou z Vás ještě znásobí.

Past, která se na Vás připravuje, spočívá v následujícím: Jestliže připustíte, aby většinou anonymní činitelé Hlubokého státu položili své pracky na pana Assange, velmi je v jejich postavení posílíte – a posilování nepřátel zcela jistě nepatří ke způsobům, jak vyhrát bitvu.

A ještě něco: Julian Assange, Chelsea Manning a Edward Snowdon patří k nejlepším, nejbystřejším a nejstatečnějším lidem, které náš svět lidem nabízí. Takový druh lidí potřebujeme a potřebujeme je v míře nejvyšší. A je to ještě slabomyslnější, než je to ironické, že právě tyhle lidí dnes umlčujeme a vězníme.

Zaručuji Vám, že takto Ameriku znovu velkou neučiníme.

LUBOMÍR MAN

4.6/5 - (7 votes)

(Visited 258 times, 1 visits today)
Sdílet článek

8 comments

 1. „DRAHÝ PANE PREZIDENTE TRUMPE, VAROVÁNÍ………… Podstatné pro situaci Vaši i pro situaci Assange je to, že titíž lidé, kteří jdou po něm, jdou už tři roky též po Vás “

  – Toto varovanie je síce pravdivé, ale pre Trumpa NEZAUJÍMAVÉ. Trump sa rozhodol položiť život Assangea na oltár svojich nepriateľov, aby týmto odvrátil ich hnev voči sebe. Je to presná analógia, ako keď v minulosti obetovali ľudia vlastné deti na oltár bohov, aby získali priazeň bohov.

 2. Článku jsem dala 5 hvězdiček.Ale né za chválu pana Assangeho.
  Spíš za to,že poukázal na jeden bolavý jev.
  Sama jsem původně panem Assangem hluboce pohrdala,jako s každÿm,kdo zneužije svou pracovní pozici,vynáší informace,zkrátka práská na zaměstnavatele….
  Pak jsem ale zjistila,že řada občanů kterých si vážím má názor přesně opačný.Tak jsem se zamyslela a rozhodla jsem se,že si o pánovi Assagovi raději nebudu myslet nic…Mazané,že jo?😋

  1. ŠTÁT a jeho režim NIE JE zamestnávateľ. Je to zločinecká násilnícka organizácia, ktorá v prvom rade znásilnuje vlastných otrokov ovčanov ,a ak má dosť síl, znásilňuje iné štáty. Postaviť sa zločincom je hrdinstvo.

   ŠTÁT a jeho režim NIE JE zamestnávateľ. Zamestnávateľ produkuje UŽITOK, ktorý predáva zákazníkom. Štátna správa produkuje násilie, z ktorého získava zdroje pre svoj život. Klasická mafia.

   1. Ktosilný: No dobře.Takhle to vidíme my,já také vidím Ameriku v nejhorších barvách.Ale předpokládám,že člověk který se dá dobrovolně do služeb SVÉHO státu,tak by měl zachovávat určitou loajalitu.Možná pan Assange udělal užitečnou věc,tedy,asi určitě,ale pokazil si tím charakter.
    Ale uznávám,že je to složitý problém a neumím si utvořit jasný názor.Lepší je to moc nepitvat.

    1. pan Assange zistil, že jeho „zamestnávateľ“ koná zločiny. Vidieť zločiny a byť loajalny k zločincom je divná vec. Navyše : zločinné konanie USA je formálne aj PROTI oficialnym zákonom USA. Preto im aj tak vadí ich zverejnenie. Tie informácie totiž NIE SÚ charakteru vojenských ani iných tajomstiev. Sú to iba TAJNE konané zločiny.

 3. Pan Man vidí Trumpa v růžovějších barvách než já.Já ho považuji za šaška,který jen tančí mezi vejci a SKUTEČNÝM vladařům musí být jen pro smích.Myslím takovým, kteří vládnou v Rusku,Číně,ale i třeba v Turecku.Myslím,že v Americe volili jako v Česku.Nejlepší holku z ošklivince.

  1. SKUTEČNÝM vladařům není pro smích, ale ich strašne serie. Keby im bol pro smích, nešli by mu po krku.

 4. Velmi vystizne receno. Varovani Cechum. My pomuzeme neoconum znicit Rusko a oni potom znici nas!

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *