Drážďany: Syrský džihádista ubodal Němce, druhého těžce zranil

Napsal
Sdílet článek

O tom, že nejspíš většina invazistů, kteří posledních pět let míří do Evropy, jsou bojovníci různých islámských bojůvek či kriminálníci, už snad nikdo soudný nepochybuje. Povídačkám o přínosných doktorech a inženýrech už dnes věří skutečně jen duchem chudý jedinec. Ovšem ani to nebrání různým evropským zemím tyto džihádisty s otevřenou náručí přijímat a dokonce i poté, co se ukáže, že k těmto bojůvkám patří, či s nimi sympatizují, si je na svém území stále ponechávat.

Dvě úmrtí, dva džihádistické útoky nožem, jeden v Drážďanech, druhý v Conflans-Sainte-Honorine. A zatímco slušní lidé ve Francii veřejně vyjádřili stotisícovou solidaritu učiteli historie Samuelovi Patymu, kterému sťal islámský terorista hlavu, analogická vražda Němce v Drážďanech stojí za „okrajovou“ poznámku v německých, politicky korektních médiích.

Na začátku října byli ve starém městě v Drážďanech za Palácem kultury náhle a náhodně napadeni dva němečtí turisté ze Severního Porýní-Vestfálska.

Na jednotce intenzivní péče zemřel 55letý muž z Krefeldu, 53letý muž z Kolína nad Rýnem útok přežil s vážnými zraněními. Vrah nechal na místě činu vražednou zbraň, kuchyňský nůž. Odborníci ze státního úřadu kriminální policie v Sasku na něm našli stopy DNA, které se shodovaly s dalšími z policejní databáze.

Drážďanská policie zatkla syrského džihádistu. Pachatel, 20letý Abdullah AHH, má obsáhlý trestní rejstřík a je usvědčeným příznivcem ISIS, velmi dobře známým policii. Muž byl radikalizován od svého příchodu do Německa, v roce 2015, na vrcholu invaze ze Sýrie. Několik německých médií ho označilo za zastánce džihádistické organizace.

Byl propuštěn z vězení 29. září, pouhých pět dní před smrtelným útokem v Drážďanech, přičemž policie ho vedla jako potenciálně nebezpečného  V Německu neměl oficiální status uprchlíka, ale zůstal „tolerován“ úřady. To je tedy ten nám dobře známý „režim strpění“, v němž byl i africký vetřelec, který znásilňoval na severu Čech.

Vyšetřováním bylo pověřeno státní zastupitelství v Karlsruhe odpovědné za terorismus. Drážďanská policie zřídila  po útoku zvláštní komisi. Podle obžaloby byl podezřelý již několikrát odsouzen za násilné činy a jednání za účelem získání podpory pro teroristickou organizaci.

V roce 2018 znalecký posudek německých kriminalistů v době soudního procesu s podezřelým uvedl, že obviněný obhajoval džihádistickou ideologii od začátku léta 2017, stále více se obracel k ISIS a nakonec jako jeho zastánce uvažoval o provedení atentátu.

Abdullah AHH údajně pochází z Aleppa a v létě 2015 odešel do Německa. Byl zatčen koncem srpna 2017. V prosinci byl za napadení policistů odsouzen ke dvěma trestům pro mladé. Je obviněn z vraždy, pokusu o vraždu a nebezpečné fyzické újmy. Motiv činu je údajně nejasný. Útočník svým obětem neukradl žádné cennosti, čímž vyloučili loupežný trestný čin.

Tak motiv činu je prý nejasný. Lze podobné závěry idiotských německých vyšetřovatelů komentovat? Džihádista, dlouhodobě sympatizující s ISIS, jehož identita je nejspíš vymyšlená stejně, jako jeho věk (v roce 2015 mu mělo být teprve 15 let), byl za těch pět let mnohokrát stíhaný recidivista a motiv je prý nejasný. Hlavně neříct nahlas, že za to může Alláh v tupé muslimské palici. Politicky korektně to „obkecáme“, jen aby nedošlo k nařčení z rasismu a extremismu.

Právě podobná politická korektnost, neschopná nazvat vše pravými jmény a falešná pseudohumanita, v rámci které se Evropa naplnila a stále ještě plní statisíci až miliony dobře cvičených džihádistů, bude tou skutečnou zhoubou celé Evropy…

 

5/5 - (4 votes)
(Visited 227 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *