DÚLEŽITÉ!! Evropská komise včera rozhodla, že zruší Dublin III a nahradí jej “donucovací solidaritou”

Napsal
Sdílet článek

Jak jsem již v poslední době několikrát upozornila, v Bruselu nemají v současné době na práci nic lepšího, než vymýšlet strategii tzv. “povinné solidarity” a jednotné azylové a migrační politiky. Tedy – jednoduše vymýšlí, jak zaplavit skutečně celou EU nelegálními muslimskými vetřelci, lépe řečeno džihádisty, jak ostatně potvrdila i svědkyně, která měla možnost poznat osobně osazenstvo řeckého tábora Moria.

Podobné kroky jasně ukazují, že se Brusel nevzdává svého zásadního poslání: vyměnit Evropany za Afričany, Araby, Pákistánce, Afghánce a jiné muslimské invazisty. Povšimněte si také, jak je u nás uměle vyvolávána panika a pozornost lidí se odvádí od důležitého k nepodstatnému. Pamatujete si copak, že by se kdy dělal podobný humbuk při jakékoli epidemii čehokoli??

Předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová ve svém středečním projevu před Evropským parlamentem uvedla, že takzvané Dublinské nařízení bude zrušeno, aby bylo nahrazeno novým evropským migračním systémem.

Nařízení vyžaduje, aby žádosti o azyl byly vyřizovány v první bezpečné zemi, do které přicházejí. Vzhledem k tomu, že země severní Evropy nejsou téměř nikdy první bezpečnou zemí, pravidla nařízení nebyla nikdy do značné míry dodržována.

“EU bude mít společné struktury pro azyl a přesídlení a bude mít nový silný mechanismus solidarity,” říká von der Leyen.”

Podle von der Leyenové je migrace “evropskou výzvou a celá Evropa musí vytěžit svůj díl svého úkolu”.

Ve svém projevu rovněž slíbila, že vypracuje evropský akční plán a do definice trestné činnosti EU zahrne zločiny z nenávisti založené na etnickém původu, náboženství, pohlaví nebo sexualitě. Tedy přeloženo z “bruselštiny”: kritika invaze i islámu již bude všude v EU trestným činem.

Za týden představí podrobnosti nového systému švédská komisařka Ylva Johanssonová.

“Migrace je něco, co existuje a vždy existovalo a je něco, co skutečně potřebujeme. Musíme však migraci lépe řídit společně, a to jak pro větší spravedlnost, tak pro lepší předvídatelnost,” říká Johanssonová.

říjnu 2019 Ylva Johanssonová uvedla, že jejím plánem na zavedení nového systému a zapojení více zemí EU je zavést “donucovací solidaritu”.

Podle informací by země, které odmítají přijmout vetřelce, měly mít místo toho možnost “vykoupit se”, což by ovšem znamenalo zaplatit tak obrovské částky, které by koronanařízeními zdevastované země dovedly k bankrotu.

Je vám už konečně jasné, proč se právě u nás odvádí pozornost od důležitých záležitostí ke COVIDU? Právě u nás, kde se už v roce 2017 postavilo hned pět nových integračních center pro mimoevropské cizince, ale i přesto se mají nyní stavět čtyři nová centra  a to právě v krajích, které jsou na trase, po níž se invazisté vydávají přes naši zemi do Německa??

Uvidíte, že příští týden, kdy bude potřeba naše občany zcela “ukolébat” nebude  podobně, jako nyní, nikde na mainstreamu o nové azylové politice EU ani zmínka, nicméně z prstu vycucanými čísly nakažených nás budou bombardovat všechna média, jen aby mainstreamoví manipulátoři zabavili davy lidí něčím nepodstatným.

Na závěr připomínám, že bylo dokázáno, že většina vetřelců, kteří v Evropě již jsou nebo sem míří, jsou džihádisté, členové různých islámských bojůvek, od ISIS přes Al Kajdu po Talibán. A Bruselem financované podvratné neziskovky nemají na práci nic jiného, než tyto džihádisty pomáhat dostat do zemí EU a to jakýmkoli způsobem, třeba tím, že jim pomohou zapálit tábor v Řecku.

Prosím, informujte co nejvíc lidí, ať se dozví, oč zde ve skutečnosti jde. Proč právě nyní je u nás tak velká snaha odvést pozornost.  Nevěřte ani naší loutkové probruselské vládě, která dlouhodobě jinak hovoří tady a jinak koná v Bruselu.

EU se snaží za každou cenu dostat do zemí EU co nejvíc džihádistů a to za jakoukoli cenu. Uvědomte si, že tato instituce byla za jistým účelem založena a ten účel má také plnit. Ostatně, sama EK jen pracuje v zájmu těch, kdo ji řídí. Výměna obyvatel Evropy a s tím související islamizace se nesmí zastavit. Nejde-li to jinak, pak se využije i těch nejzazších prostředků….

 

(Visited 266 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Takéto informácie našincov nezaujímajú. Takže EU správne vyhodnotila situáciu – treba zatlačiť na vlády, pretože ovčanom muslimatizácia nevadí.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *