Důležité oznámení obyvatel okupovaného ostrova Lesbos vám všem

Napsal
Sdílet článek

V souvislosti s neúnosnou situací obyvatel tohoto řeckého ostrova, se místní rozhodli vydat výzvu všem Evropanům. Vždyť Řecko je zemí, která nás dělí od islámského nepřátelského světa, je hrází před invazí džihádistů. Není ale hrází jen samo pro sebe, ale celé Evropě. Ostrov Lesbos je již pět let nepřiměřeně okupován vetřelci z Blízkého východu i Afriky, to vše navíc za asistence vždy nepřátelských Turků. Nyní, v době koronavirové, takřka nikoho nezajímá to, co se v Řecku děje. A to je obrovská chyba! Dále čtěte prohlášení rozhořčených obyvatel ostrova:

Obyvatelé ostrova Lesbos budou nuceni vzít zákon do vlastních rukou. Lhostejnost Mitsotakisovy vlády je fakt. Vláda se chová, jako by náš ostrov nepatřil Řecku. Vážení přátelé, ozýváme se z Petra Lesbos a celkově ze západní části ostrova. Vydírá nás vláda, abychom otevřeli nový, nyní uzavřený hotspot v naší obci. Pod záminkou viru úřady opustily asi stovku vetřelců, kteří spí na pláži,  v nedalekém kostele nebo v lodích rezidentů. Bezpečnost je nedostatečná, protože pobřežní hlídka nasadila na 24 hodin pouze jednoho člověka. Konkrétně v Petře – zatímco karanténa těchto lidí vypršela – se k nim policie nechová tak, jak by měla, neboť do země vstoupili nelegálně, v důsledku čehož dopadá na občany ostrova tíha hlídání nelegálních migrantů.

Starosta nemůže pomoci, neboť je pod tlakem vlády, aby zvolil místo, kde se postaví nové hotspoty, což ostrov vystavuje většímu riziku, protože z tureckého pobřeží začnou opět přicházet tisíce lidí, takže přijde nová vlna přistěhovalectví podobně, jako v roce 2015. Po událostech, které se odehrály na ostrově Lesbos, kdy bojovali naši občané proti policii, protože se dožadovali ochrany našeho ostrova a našich hranic a po známých incidentech, které jsme měli v Evrosu, nás naše vláda zanedbává. Prosím, šiřte tyto informace dál, protože občané vezmou zákon do svých rukou. Je bezpodmínečně nutné hlídat naše hranice. Z Turecka se prý připravují vyplout lodě plné migrantů, kteří ignorují riziko viru. Pomozte nám, než bude pozdě.

Tolik naléhavá výzva obyvatel řeckého ostrova Lesbos. Jistě každý, kdo se o věc zajímá ví, co se nedávno odehrávalo na řeckých hranicích. Také víte, že Lesbos patří k invazí nejpostiženějším místům. Jak sami obyvatelé ostrova uvádí, nikdo jim nechce pomoci, ani vlastní vláda, která se naopak chystá zřídit na území ostrova další tábor pro vetřelce, ale samozřejmě ani EU, která je nejen zbytečná, ale spíše škodí a to nejen tím, že dlouhodobě podporuje Turecko.

Je tristní, že snaha některých evropských zemí – jmenovitě Rakouska, Maďarska, Polska, Řecka, Bulharska a Rumunska  – vyslat pomoc Řekům, byla zbytkem zemí, včetně ČR zcela potlačena. Stydím se za naši loutkovou vládu, že se k těmto zemím nepřidala a osobou slizkého Petříčka se přidala k zemím, které hlasovaly proti pomoci Řecku.

Je třeba si uvědomit, že řecké hranice jsou i hranicemi našimi, ale také si uvědomit, že infekce koronavirové se zbavíme rozhodně jednodušeji, než infekce islámské. 

 

5/5 - (9 votes)
(Visited 2 529 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *