Dva případy Švédek – nadšených vítaček – brutálně znásilněných Afghánci (video)

Napsal
Sdílet článek

Jedná se sice o asi dva roky staré případy, ale dnes jsem na ně zcela náhodně narazila, tak jsem se rozhodla, že je připomenu. Zároveň chci však také poukázat na zcela zvrácené myšlení sluníčkářek s multikulturní propagandou vymytými mozky. Tedy v tomto článku se nebudeme věnovat jen těmto případům, ale také příčině sebedestruktivního chování všech, kdo muslimskou invazi podporují.

Než dojdu k případu, který se stal v roce 2018, ale není rozhodně ojedinělou kauzou z tohoto ranku, musím ještě vysvětlit proč se vracím do minulosti, i když nedávné. V poslední době totiž došlo k velmi výrazně zvýšenému počtu vražd ze cti, které praktikovali muslimové, v převážné většině Afghánci, vůči jejich partnerkám, bílým Evropankám. Proto jsem se rozhodla, že občas vytáhnu i podobné starší případy.

Dva osmnáctiletí Afghánci byli usvědčeni z brutálního znásilnění Švédky, která vedla kampaň proti deportaci afghánských vetřelců. Ke znásilnění čtyřicetileté švédské ženy došlo před dvěma lety poté, kdy na vetřelce narazila v blízkosti hotelu ve městě Ljungby. Oba Afghánci, později identifikovaní jako Anwar Hassani a Fardi Hesari, mluvili s obětí, která o ně projevila zájem poté, co se dozvěděla, že přišli z Afghánistánu. Všichni tři pak šli do ubytovny, kde Afghánci bydleli.

Anwar Hassani začal ženu obtěžovat. Navzdory tomu, že Hassanimu řekla, že nemá o sex s ním zájem, Afghánec ji sexuálně napadl a znásilnil. Podle policejního svědectví se  Hassani  zeptal Hesariho: “Nebudeš znásilňovat?”

Zatímco Hesari oběť neznásilnil, pouze ji osahával a masturboval nad ní, Hassani ji opakovaně znásilnil análně i vaginálně. Oba přestali až poté, když křičela bolestí. Po útěku byla žena odvezena sanitkou do nedaleké nemocnice. Oba muži byli shledáni vinnými ze sexuálních trestných činů, přičemž Hassani dostal 15 měsíců vězení a pokutu 134 990 SEK za znásilnění, zatímco Hesari dostal tříměsíční podmíněný trest a pokutu 23 990 SEK.

Nikde se mi nepodařilo zjistit, zda se dotyčná nějak poučila a s aktivismem skončila. Podle výpovědi policistů byl útok velmi brutální, tak snad jí takové obohacení pro zbytek života stačilo. Velmi podobný případ, avšak nesrovnatelně brutálnější se odehrál také ve Švédsku, kde byla skutečně brutálně znásilněna jiná sluníčkářka, devětadvacetiletá žena, která Afgháncům také důvěřovala. Při návštěvě jejich ubytovny byla nepřetržitě sedm hodin znásilňována jedenácti Afghánci.

Afghánci při výsleších pak sami přiznali, že všechny Evropanky bez rozdílu považují za kurvy, neboť nejsou zahalené jako muslimky. A jako takové je přece mohou podle Koránu znásilnit a to zcela legálně. Ono jim to skutečně právo šaría, které je prosazováno právě u nich doma, v Afghánistánu, povoluje.

Jak došlo ke znásilnění? Jeden z vetřelců pod jakousi záminkou ženu nalákal do tábora, kde už však byl domluven s ostatními afghánskými vetřelci, že ji přivede a společně ji znásilní. Po příjezdu do tábora začal “znásilňovací maraton”.  Nejprve z ní strhali oblečení, pak ji znásilňovali všemi myslitelnými způsoby, někdy dokonce tři najednou. Sedm hodin ji takto postupně znásilňovalo jedenáct Afghánců.

V mezičase Afghánci popíjeli a brali drogy. Důkazy skutečně objevily u ženy DNA většiny z nich. Po celou dobu ti, kdo znásilňovali, byli povzbuzováni ostatními potleskem, ženu celou dobu nazývali kurvou a děvkou. V procesu bylo z jedenácti pachatelů nakonec odsouzeno jen sedm, zbývající čtyři byli osvobozeni. Odsouzení invazisté dostali tresty v délce 4 – 6 let nepodmíněně, nicméně předpokládá se, že mohou být propuštěni v polovině trestu.

Na video, které referuje nejen o výše uvedené kauze, kde můžete vidět i tváře pachatelů, ale také o tom, v jakém luxusu si mnozí invazisté ve Švédsku žijí, se můžete podívat  níže (v AJ).

Výše uvedené příklady jsem zvolila zcela záměrně právě proto, abych poukázala na bezbřehou naivitu, důvěřivost, ba až idiocii, kterou ženy projevily. Multikulturně indoktrinované sluníčkářky si od začátku nepřipustily, že by se jim něco mohlo ze strany Afghánců přihodit, neboť ve svojí naivitě věřily, že – jak jim neustále média tvrdila – se jedná o chudáčky uprchlíky před válkou, kteří jsou vděční za azyl. Vzhledem k věku pak nejspíš obě prošly stejnou multikulturní “masáží” už i ve škole, neboť v pokrokovém Švédsku jede podobná propaganda skoro padesát let.

Ta stejná propaganda pak probíhá aktuálně u nás. Také zde můžete vidět v reklamách smíšené páry, už od jeslí má probíhat multikulturní výchova a pokračuje pak na všech stupních škol. Multikulti agitku samozřejmě patřičně přiživí i různí youtubeři či filmy, seriály a počítačové hry, cílící na mladé.

Obzvlášť “výživným” produktem takového vymývání mozků je ve Švédsku i skupina žen, které patří k těm nejnadšenějším vítačkám muslimských vetřelců, neboť prohlašují: “Prosíme, nepomáhejte nám, když budeme znásilňovány migranty!!” Na skupinu, která s e k vítání hrdě hlásí, se můžete podívat na obrázku níže:

Právě tyto sluníčkářky a údajně i feministky (nevím, co má prosazování muslimů na vlastním území společného s feminismem) vedou protesty proti deportacím všech vetřelců. Protestují dokonce i proti deportacím těch nejhorších kriminálníků…

Mimochodem, taková perlička nakonec. Právě dnes švédská policie vydala doporučení pro švédské občany, aby se nepohybovali v přistěhovalecké čtvrti Rinkeby v noci vůbec a za dne jedině ve skupinkách, neboť je to životu nebezpečné. Zároveň tam zřizují novou policejní stanici, která bude mít ve výbavě vojenské obrněné vozidlo, protože běžná policejní auta jsou v této lokalitě nepoužitelná (zřejmě by skončila jako řešeto nejen auta, ale i policisté).

 

(Visited 2 450 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *