Dva švédské chlapce našli na hřbitově svázané, svlečené a mučené

Napsal
Sdílet článek

Není dne, aby nedošlo k nějakému případu multikulturního obohacení Švédů ze strany jejich “hostů”. Muslimské gangy z oblibou chytají a ponižují švédské chlapce, čímž dávají najevo svoji převahu. Tentokrát se zaměřili na dva chlapce, o nichž, stejně jako o pachatelích, nevíme nic bližšího. Kdo je ale nejspíš původcem útoku si lze lehce domyslet, nedávno jsem zde psala o podobném útoku, kdy dva násilníci chlapce zbili a pomočili. Videí podobně ponížených mladých Švédů jsem zde také zveřejnila již několik, pachatelé jsou většinou původem ze zemí Afriky či Blízkého východu.

V neděli ráno, našli kolemjdoucí dva chlapce na hřbitově Norra begravningsplatsen v Solně. Podle policie byli několik hodin biti a soustavně mučeni.

Nezletilí chlapci byli údajně převezeni na hřbitov v sobotu kolem 23:00 hod. Během dopoledne byli v okolí zatčeni dva dvacetiletí muži.

Nyní jsou pachatelé zatčeni a případ je klasifikován jako napadení a únos. Podezřelí jakoukoliv vinu  po prvotním zatčení popírají, ale hlavní výslech je teprve čeká. Prokurátor se zatím odmítá k případu jakkoli vyjadřovat. Jaký byl rozsah zranění obou svázaných a mučených chlapců zdroje neuvádí, nicméně po nalezení byli při vědomí, avšak po několikahodinovém mučení. V neděli provedla policie rozsáhlé forenzní vyšetření místa činu.

Pokud by se vám zdálo, že tímto je víkend poněkud poklidný, pak se nenechte mýlit.

Jen namátkou vybírám další  případy obohacení uplynulých dvou dní.  Ve Stockholmu se odehrála přestřelka, posléze byla v autě na místě činu nalezena zastřelená mrtvola. Svědci potvrzují, že se střílelo z automatické zbraně. K přestřelce došlo v noci na dnešek.

V Helsingborgu byla hlášena hrozba bombového útoku na policejní ředitelství, budova musí být od včerejška střežena.

Během nedělního večera došlo v oblasti kolem Dalslundsskolanu v Åkarpu, Burlövu ve Skåne k několika loupežím. Přepadeni a oloupeni byli chlapci ve věku 15-18 let. Chlapce přepadli čtyři maskovaní útočníci. Po obětech požadovali mobily a další osobní věci. Loupeží bylo během večera několik, přepadeno bylo celkem šest chlapců. Maskovaní útočníci nebyli dopadeni.

V noci na neděli byla ve Visby v parku znásilněna žena, která musela být po činu převezena do nemocnice. Pachatele v tomto případě dopadli….

K výše uvedeným činům, které se odehrály v posledních ani ne 48 hodinách, zatím nejsou podrobnější informace, nicméně je jisté, že tyto činy nejsou za tu dobu zdaleka jedinými stejně, jako je více než pravděpodobné, že za nimi stojí současní multikulturní “obohacovači”.

 

 

 

(Visited 425 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *