Dva syrští vetřelci v Drážďanech srazili autem a zabili šestiletého chlapce, svědkyni vyhrožovali

Napsal
Sdílet článek

Údajně syrští vetřelci (však to známe, on každý z nich tvrdí, že je ze Sýrie), závodili v luxusních autech v ulicích německých Drážďan. Ano, čtete dobře. Nejenže měli syrští invazisté auta, ale dokonce mělo jít o drahá, luxusní auta. Kdepak asi na drahá auta vzali? Nicméně co je na případu podstatné je, že při této svojí “zábavě” srazili malé dítě a svědkyni, která přiběhla malému chlapci na pomoc, posléze vyhrožovali.

Christin R. právě večeřela když za dveřmi zaslechla hlasité řinčení a ránu. Šla k oknu a uviděla dvě auta a zraněnou osobu: „Ležel tam malý chlapec,” řekla svědkyně. Vyběhla bosá na ulici. „Nejdřív jsem zkontrolovala, jestli  chlapec nemá puls,” řekla. Ale puls byl nehmatný. Pak vetřelci vystoupili z aut a na svědkyni křičeli, aby se chlapce nedotýkala.

Augenzeugin Christin R. versucht, den Sechsjährigen wiederzubeleben, doch die Unfallfahrer hielten sie davon ab, erzählte sie.
svědkyně nehody, které vetřelci vyhrožovali

Ona a cizí muž, který také přiběhl na pomoc, se pokusili chlapce oživit a dát ho do stabilizované polohy. „Neměli jsme šanci  to udělat, protože na nás křičeli a byli vůči nám velmi agresivní,” vzpomíná svědkyně. Její syn pak přinesl ručník, aby dítě alespoň přikryl. Poté přicházelo na místo nehody stále více lidí, nakonec kolem postávalo 40 až 50 lidí. Později se k nim připojila i chlapcova sestra, která se o nehodě bratra dozvěděla od jiných svědků. Její matka je v nemocnici a čeká dítě. Christin R. se pak vrátila do domu, aby uklidnila děti, které byly svědky incidentu.

Jak celý incident proběhl? Krátce před devátou hodinou narazil řidič mercedesu (31) autem do malého chlapce – síla nárazu ho odhodila na autobusovou zastávku. Dítě bylo při nehodě vážně zraněno a převezeno do nemocnice, kde zraněním podlehlo. Mluvčí drážďanské policie k incidentu prohlásil: „Podle svědků se ukázalo, že existuje přinejmenším podezření, že se zde konal nelegální automobilový závod. Vyšetřování nedbalostní vraždy v silničním provozu proti 31letému Syřanovi bylo proto rozšířeno. Vyšetřován je také 23letý, rovněž syrský řidič BMW, který byl účastníkem nehody.”

Takže muslimští vetřelci se mají v Německu natolik dobře, že si mohou dovolit uspořádat nelegální závody v luxusních autech. Kdepak na ně asi vzali peníze? Z prodeje drog nebo zbraní?

Navíc lze předpokládat, že za sražení německého dítěte nedostanou adekvátní trest, nejspíš soud využije nejmírnější možnou výši, přičemž čin bude zřejmě posuzováno jako běžná autonehoda. Podle toho, jaké rozsudky v posledních letech za podobné činy muslimských invazistů padají, je podobný rozsudek více než pravděpodobný.

(Visited 705 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *