Dvacetičlenný gang vetřelců napadl čtyři bílé dělníky, jednomu usekli ruku

Napsal
Sdílet článek

Teprve osmnáctiletý mladík skončil s useknutou rukou a dalšími těžkými zraněními poté, co byl spolu se svými třemi kolegy napaden gangem dvaceti muslimských vetřelců za to, že předtím před jedním členem gangu bránili starší ženu, kterou vetřelec napadl. K napadení došlo v anglickém, již značně islamizovaném městě Rochdale. Nedávno proběhl soud s nejbrutálnějšími členy gangu.

Gang dvaceti rasistických migrantů se zaměřil na skupinu čtyř bílých britských mladých dělníků a nazval je „bílými bastardy“. Osmnáctiletou oběť a její tři kolegy vypátral hlavní pachatel, Habibur Rahman (27), který shromáždil dav dvaceti svých přátel, aby se vrátil ke čtyřem mladíkům poté, co mu předtím zabránili v napadení starší ženy.

Rahman, který nazval oběti „bílými bastardy“, křičel, že oni se nachází v jeho „zemi“ a zuřil nad tím, že zasáhli, když křičel nadávky na starší ženu. Protože měl pocit, že byl na svém „území“ zneuctěn, Rahman vystopoval čtveřici mladíků na pozemek, na kterém pracovali a zablokoval je tím, že zaparkoval auto přes příjezdovou cestu. Mezitím se na mladíky vrhl dav dvaceti mužů ozbrojených noži, mačetami, kladivem a sekerou.

„Dostanou, co si zaslouží. Budou pobodáni,” řekl Rahmán. Když se jeden z mladých dělníků pokusil uklidnit situaci, člen gangu, který třímal sekeru – Mohammed Awais Sajid – sekl mladíka do hrudi, roztříštil mu žebra a způsobil kolaps plic. Samotný úder mířil oběti na hlavu. Napadený si všiml, že mu teče krev. Pak se otočil a pokoušel se opustit místo činu.  Naštěstí si prý uvědomil, že sekera je nad ním a míří mu na hlavu. Zvedl paži, aby se bránil, a čepel mu v podstatě usekla ruku v zápěstí. Sajid pak dál útočil. Děsivý útok byl zastaven až poté, co jeden ze tří dělníků obrátil motorovou pilu na gang migrantů, aby je zastrašil.

Šokující je, že byl Sajid zproštěn obžaloby z pokusu o vraždu a byl odsouzen pouze na 18 let poté, co byl shledán vinným ze zranění. Je více než pravděpodobné, že bude propuštěn v polovině svého trestu, ne-li dříve. Rahman byl shledán vinným z napadení poté, co soud zjistil, že udeřil jednoho z dělníků do obličeje a zlomil mu nos. Byl odsouzen na pouhé čtyři a půl roku. Devět dalších osob, které byly v případu vyšetřovány, bylo propuštěno bez obvinění.

 

(Visited 1 438 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *