Dvě sluníčkářky se hrdě hlásí k poškození sochy Churchila v Praze

Napsal
Sdílet článek

Tak už se hrdě přihlásily dvě sluníčkářky k tomu, že popsaly sochu Churchila v Praze nápisem: BYL RASISTA BLACK LIVES MATTER. Nutno podotknout, že popsané sochy si povšimlo i několik zahraničních médií, kde jsem článek o poškození sochy v Praze zaznamenala. Každopádně jsou nyní mezi sluníčkáři obě  aktivistky – vandalky adorovány. A je nasnadě, že dlouho nejspíš nezůstanou ani ve stávající anonymitě.

Je celkem logické, že rozhovor daly právě plátku, který dlouhodobě podporuje vše, co souvisí se současnou ideologií, tedy jedná se o takový typický neomarxistický web. Tomu se dívky svěřily, že se jim jednalo o to, upozornit na nekalou minulost Churchila coby rasisty. Pokud se máte zájem podívat na celé vyjádření dvou sluníčkářek, pak se na něj můžete podívat v plátku A2larm. Samozřejmě tam najdete očekávané fráze, včetně jakéhosi prohlášení.

Nad jejich prohlášením se nemíním nějak víc zamýšlet, ostatně o sluníčkářích a jejich (ne)myšlení jsem zde mnohokrát psala. Při čtení článku mne však napadlo něco úplně jiného. Jaké budou důsledky toho, že dvě hloupé holky posprejovaly sochu?

Pokud by kdokoli jiný posprejoval jakýkoli objekt v cizím vlastnictví a byl by přistižen, musel by škodu uhradit. Pokud by se samozřejmě nejednalo o sochu někoho, kdo se současné propagandě nehodí. Ničení NĚKTERÝCH soch je totiž nejen povoleno, ale dokonce adorováno. Nicméně poškozování objektů, které mají vzdávat poctu ideologickým modlám dnešních liberálů, musí být bez milosti potrestáno. Vzpomeňte třeba na to, jak se vyhrožovalo málem nepodmíněným trestem tomu, kdo poškodil Havlovu lavičku.

Jaký myslíte, že bude důsledek činu těchto aktivistických sluníčkářek?? Zaplatí škodu?

Vsadím se, že škodu na již očištěném pomníku nebudou muset uhradit. Naopak, stanou se jakýmisi modlami všech sluníčkářů. Pak je zcela jistě čeká nějaký vysoký post v některé z velmi slušně dotovaných politických neziskovek, možná stipendium v Sorosově Open university. Nebo časem to děvčata dotáhnou do Bruselu a budou pokračovat v “díle” jejich názorové souputnice Jourové.

Každopádně jsem si jistá tím, že slečny nyní čekají za “hrdinský počin” pohodlná a lukrativní korýtka. A možná i nějaká ta havlistická cena, jakou mohou získat za “hrdinské činy” skutečně jen ti nejkovanější eurosoudruzi, jako před časem třeba cikánský “zpěvák” Banga za to, že na Slavících vypískal skupinu Ortel.

(Visited 174 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *