Dvě ženy napadly na ulici sedmiletého chlapce jen proto, že měl na hlavě kšiltovku podporovatelů Trumpa (video)

Napsal
Sdílet článek

Ano, to byly ty “správné” demokratky, fanatické voličky a obdivovatelky Bidena. Dvě dospělé mladé ženy si troufly ¨napadnout malého chlapce jen proto, že byl na ulici se známou červenou tzv. “MAGA” (Make America Great Again) kšiltovkou.

Sedmiletý  Riley podporoval s červenou kšiltovkou prezidenta Trumpa, když ho zlomyslné voličky Joe Bidena napadly, přičemž mu MAGA kšiltovku ukradly. Riley byl samozřejmě po útoku dvou fanatiček vyděšený a plakal, zatímco mu šli na pomoc další lidé, přičemž část incidentu poté, kdy ženy na chlapce zaútočily se podařilo natočit na video:

Konzervativní politický publicista Benny Johnson si zjistil okolnosti útoku. Když se dozvěděl, že motivem byla čistě chlapcova červená kšiltovka, vytvořil na Twitteru vlákno na podporu Rileyho, kde celý incident popsal.  Johnson sdělil, že malý Riley dostane od Bílého domu novou čepici MAGA. Zároveň čekal Rileyho záhy poté telefonát přímo z Bílého domu…

Tak by mne zajímalo, zda by si fanatické podporovatelky Bidena dovolily třeba na dospělého silného chlapa se stejnou kšiltovkou. Zde však zřejmě pouze využily faktu, že měly nad sedmiletým chlapcem značnou fyzickou převahu. A kdo ví, jak by vše dopadlo, kdyby chlapci nepřiběhlo na pomoc několik dalších lidí.

(Visited 2 575 times, 1 visits today)
Sdílet článek

8 comments

  1. Myslím, že by bylo dobře si vzpomenout na tolik roků, kdy jsme žili pod parádní východní demokracií – nebo co to bylo. Někteří však mají krátkou paměť nebo jim v tom bylo dobře. Nemuseli myslet, strana na všech úrovních myslela za ně. Klidně mohl mít poslušný člověk i hlavu bez mozku. Tím lépe pro stranu i pro něj.

    Ani západ nebyl, není a nebude bez problémů!

    Ale lze v tom co nyní máme i u nás svobodněji žít, být, existovat. Člověk má na výběr, v čemž je i velký kus svobody. Ale i zodpovědnosti! .
    Východní styl života? Vše příkazem, můžeš jen (snad i toto povolené, kontrolované, hlídané) minimum. A když se cukáš? Však se podívejte na průběh voleb v Rusku před pár dny.

    No tak si to někteří volte, a nemusí to být přímo KSČM, od těch se ví co čekat, ale i ti skrytí pod jiným kabátem, kteří, dostanou-li šanci, třeba jen prozatím malou, ukáží potom čeho jsou schopni. A vy, kteří jim skočíte na špek? Budete koukat jak jelita.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *