Dvouleté dítě, zařazené do klinických testů vakcíny Pfizer, zemřelo 6 dnů po aplikaci

Napsal
Sdílet článek

Je mi jasné, že firmám, které vyrábí vakcíny, jde především o jejich vlastní profit, život či zdraví lidí jsou podružné. Snaha naočkovat co nejvíc lidí nevyzkoušeným dryjákem je pak znatelná de facto od samého začátku údajné “pandemie”. Proto bylo vcelku jasné, že zde bude tlak na to, že se musí očkovat plošně všichni, bez výjimky, tedy včetně dětí od nejužšího věku. Co mne ovšem zaráží ze všeho nejvíc je fakt, že se najdou rodiče, kteří jsou schopni k podobným účelům své dítě poskytnout. To samo o sobě už něco vypovídá právě o těchto rodičích. Vždyť logicky je pro zdravé děti mnohem nebezpečnější vakcína, než covid.

Do šesti dnů od podání druhé injekce experimentální vakcíny proti Covid-19 společnosti Pfizer zemřelo v USA dvouleté dítě zařazené do klinických studií na dětech, jak naznačují nové zprávy. Probíhající studie zahrnují více než 10 000 dětí ve věku od pěti do 11 let v první skupině a dalších 10 000 dětí ve věku od šesti měsíců ve druhé skupině. Tyto testy se konají od poloviny března s očekáváním, že vakcína bude povolena pro použití u dětí.

Moderna vede podobnou sérii klinických studií na dětech, kterou nazývá “KidCOVE”.  Své vlastní klinické testy covid vakcín na dětech provádí také Johnson & Johnson (J&J) a AstraZeneca.

Jak je hlášeno ve vládním systému hlášení nežádoucích účinků vakcíny (VAERS), tak dvouletá dívka dostala 25. února druhou dávku injekce mRNA modifikující DNA, společnosti Pfizer. 1.března utrpěla vážnou nežádoucí reakci a 3. března zemřela. Žádné další podrobnosti nebyly poskytnuty.

Zpráva VAERS naznačuje, že dítě bylo hospitalizováno už od 14.2. Přesto někdo podal druhou injekci již nemocné a trpící holčičce, což způsobilo její smrt. Jediný důvod, proč je smrt dvouletého dítěte po očkování Pfizerem známa, je ten, že ho nezávislí veterináři získali z VAERS. Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) o tom rozhodně nebude informovat a mainstreamová média také ne.

Pod odkazem na začátku si můžete přečíst celý, poměrně rozsáhlý článek k tématu. Nicméně co mi do hlavy nejde je právě to, že existují rodiče, kteří jsou ochotni poskytnout své dítě k něčemu podobnému. Co za “rodiče” něco takového dopustí? Jde v tomto případě “rodičům” víc o peníze, které za podstoupení dítěte coby pokusné krysy obdrží, než o vlastní dítě? 

 

 

 

 

 

 

 

(Visited 8 689 times, 70 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Bohuzel je to davno dementovana nepravda. VAERS je system, do ktereho muze prispivat kdokoliv a nasledny patrani po tomhle zaznamu ukazalo, ze je kompletne filem fikce. Takze nastesti zadne dvoulete ditko na vakcinu nezemrelo.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *